Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от Uspial »

Как точно им плащаш заплатите на дипломатите като не работиш и не плащаш данъци в Бг.
Плащаш за услигата Лична карата да кажем.
За нея се иска материал ( празна карта която не е без пари, апаратура която се износва, транспорт до Канада ако се прави документа в БГ. )

Ниой не ти е отказал услуга. Ела в Отава в работно време, носи си всички документи, снимки, плати си таксата и ще бъдеш обслужен. Даже не е нужно и да говориш ако не искаш.
Нали сте голямите баровци. Нямате пари да идете до Бг, и като сте там да си извадите документи сега нямате пари да дойдете до Отава ами каквато е обстановката такава и услугата.
Просто в църква или в мазето на някой сънародник в Монтреал не става
Аватар
didi-did
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Фев 06, 2004 6:35 pm
Местоположение: Montreal

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от didi-did »

iliana написа:Имайте в предвид че дипломатите ни четат Бгканада и ако продължавате с плюнките не се учудвайте после че ви гледат на криво
Какви плюнки? Значи те могат да се държат с недопустимо поведение, а ние трябва да си траеме, за да не ни гледат после накриво?! А те и с бронирани и без бронирани стъкла, и в църква и в къщата в Отава(в която се подвизават) и навсякъде се държат така...
Животът не се измерва с броя вдишвания,а с моментите,които спират дъхът ни !



http://scandalni.com/wp-content/uploads ... ney400.jpg
Julian_04
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:49 pm

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от Julian_04 »

Абе, не знам какво толкова го обсъждате това посолство.Аз дори не го знам и къде се намира. Да бия 2 часа път до Отава за да си дам парите на българската държава за нови документи. No way! Имам си канадски паспорт, с който пътувам, българския си го сменям от дъжд на вятър като си ходя в България и толкоз! Мене ако ме питате за такава малка държава като България не са нужни 2 консулства! Излишно разхищение на пари!А,аз до Отава няма да се дигна в делничен ден ако ще турско да стане! Не защото не мога да си го позволя, ами защото времето ми е ценно!
Времето е пари! А, парите са нещото, с което най-трудно се разделям! А, какво ще си каже тоя или оня дипломат: Пука ми на шапката!Аз българската държава я отписах още на изборите, когато за министър председател сложиха цар...Сега ще седна да се кахъря какво ще си каже за мене един или друг чиновник, за който даже и не съм гласувала! Айде толкоз!
petar krastev
Напуснал форума
Мнения: 318
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 7:46 pm
Местоположение: point aux trembles

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от petar krastev »

iliana написа:Имайте в предвид че дипломатите ни четат Бгканада и ако продължавате с плюнките не се учудвайте после че ви гледат на криво
Типична овча логика.Значи те ще се ебават и ще правят каквото си искат щото се мислят за недосегаеми,а ние трябва да си мълчим за да не стане по-лошо.
Мене лично ще ме е срам след толкова негативни мнения за моята работа,да не говорим че шефа ще ме изгони поради некадърност и бъди сигурна че не съществува синдикат на този свят който може да ме спаси.
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от ivandaman »

petar krastev написа:
iliana написа:Имайте в предвид че дипломатите ни четат Бгканада и ако продължавате с плюнките не се учудвайте после че ви гледат на криво
Типична овча логика..
Абсолютно... :y:
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от ivanko13 »

miteto написа: Не е ли по-добре дипломатите да си извадят съответните изводи за това как и къде могат да подобрят това за което са назначени да вършат? Вместо да гледат накриво заради критика?
Нашенеца не обича негативния фиидбак... Щом не го оценяш положително, значи не го заслужаваш... ]:)
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
petar krastev
Напуснал форума
Мнения: 318
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 7:46 pm
Местоположение: point aux trembles

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от petar krastev »

Uspial написа:Незнам какво си искала, незнам какво си питала?
Понеже Успял е близък с дипломатите и е присъствал на много сбирки като член на Бг дружество в Отава да не ви казвам че има сънародници дето звънят в 23 часа, жалват се от това че ги напуснала жена им и се хванала с Канадац. Не можело ли да и се обадят от посолството и да я накарат да се върне при него.
Други искат посолството да им намери работа щото останали безработни или да се обади послоството на някакъв работодател да обясни колко известна фирма била
Кремиковци и какви велики инжинери работели там за да ги вземат тях на работа.
Ако това е истина,а не поредната измислица на нашия герой,аз съм много разочарован от нашите дипломати.
Първо не е корекно да се изнася лична информация за проблемите на други хора.Не разбирам как можеш да се подиграваш с отчаянието на даден човек,който в търсене на изход от безизходицата е посмял да се обади до посолството.Отделно да коментираш чужди проблеми по разни там коктейли или банкети е гадно и подло.Което говори що за човек си ти самия-гаден и подлец.
Естествено клакьорката с дюкяна само това чака,за да оплюе всеки който е дръзнал да безпокои техни величества.
И накрая да ти разясня,скъпа ми мажоретке на набедени дипломати.Примера ти с Кремиковци е много неуместен.Ти случайно да си наясно че в Канада съществува компанията-Arcelor Mittal,т.е. месното Кремиковци,барабар с мините и леярните,а случайно да знаеш че собсвениците са едни и същи,и случайно са доста доволни когато някой техен човек апликира за работа при тях отново,и случайно да знаеш че го наемат,защото му признават опита.Случайно да знаеш,че никога не е късно да станеш за смях. :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от troll »

Ако БГ държавата не ме уважава и ми поставя някакви измислени изисквания и аз тъй правя! :D
Освен ако немам голяма далавера! :rofl:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Uspial
Изгонен от форума
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 1:30 pm

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от Uspial »

Петре ако това беше вярно дето си написъл малко по нагоре компанията на Митал (който между другото си тръгна от Бг ) щеше да ги назначава Бг специалистите и на тях нямаше да им се налага да звънят в посолството с молби.
След като не ги назначават та имат нужда послоството да им ходотайства или ти не си прав или хората от компанята на Митал в Канада са преценили че не искат да ги назначават бг специалистите. Нещо куца в това дето искаш да ни убедиш.

По другия въпрос. Не съм казвал че някой си дипломат е разправял по коктейли и по сбирки на всеслушание какво станало с жената на някой си.
Представи че съм бил на гости, седяли сме на маса в 23 часа да си пием бирата с тоя човек на последния етаж в посолството дето живее , телфона е безжичен и се взима вечер на последния етаж където живеят хора.
Това е предвидено за обаждане от полиция в Канада, за имиграциони служители по летища и изобщо спешни случаи с бг. граждани ( в зависимост от важноста на случая се преценява дали да се звъни и уведоми посланика посред нощ на мобилния му ) а не някой си в 23 часа да се жалва от жена му.

Както си седим телефона звънал, човека го вдигнал и казал на оня дето се моли да върнат жена му че посолството такива услуги не извършва и е най добре човека да си говори сам с жена си или да си наеме адвокат който да преговаря от негово име.
Не си измисляй неща които не съм казал.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от MrGeek »

iliana написа:Имайте в предвид че дипломатите ни четат Бгканада и ако продължавате с плюнките не се учудвайте после че ви гледат на криво
Uspial написа:Представи че съм бил на гости, седяли сме на маса в 23 часа да си пием бирата с тоя човек на последния етаж в посолството дето живее , телфона е безжичен и се взима вечер на последния етаж където живеят хора.
Това е предвидено за обаждане от полиция в Канада, за имиграциони служители по летища и изобщо спешни случаи с бг. граждани ( в зависимост от важноста на случая се преценява дали да се звъни и уведоми посланика посред нощ на мобилния му ) а не някой си в 23 часа да се жалва от жена му.
Мдам. Хайде сега ако тия от посолството наистина четат форума да вземат да се замислят с кой аджеба сядат на една маса и дали освен селски клюки може и други неща да излизат от задния двор пък и дори само клюки да са, дали изобщо това се връзва с авторитета на службата. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от pumpy »

Uspial написа:Представи че съм бил на гости, седяли сме на маса в 23 часа да си пием бирата с тоя човек на последния етаж в посолството дето живее , телфона е безжичен и се взима вечер на последния етаж където живеят хора.
А аз си мислех, че негово величество дюкянджията контактува само с посланици и консули. А то какво се оказа - приемите били да ходи в посолството на гости да пият бира при някой, който живее на последния етаж и вдига нощно време телефона. Все си мисля, че това е я шофьора, я домоуправителя на посолството ;)
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Какво е мнението ви за обслужването в Българското консулство

Мнение от hadministratora »

Мили деца, пак се заиграхте с глупости и темата отиде.....
Трябва да призная на Uspial таланта да повежда темите в най-неправилната посока!
Заключено