Dparo u TaHq

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
kralimarko

Dparo u TaHq

Мнение от kralimarko »

Вие накрая дойдохте ли в Канада или още сте в БГ ...много ми се иска да не се случва така ,но ми се струва че когато (ако изобщо) дойдете в Канада ще ядете голямо дъво --от мен да знайш..с тази голяма кощница като Червената Шапчица ..ле леееееее голям саир ще сте ....аз лично не съм съгласен с 50% от тва дето Батето пише но има и много истини дето той много добре и точно описва,плус тва така ги чувства човека нещата така ги пише......аре и дано да съм грешен и да ви върже .. :wink: :wink: :wink: :wink:
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

КралиМарко,ха здравей :)
Сговорна Дружина планина повдига! Две Дружини - Сенчеста групировка...
Благодаря за пожелания успех накрая на твоето писмо :baby: :baby:
Да сме живи и здрави,и ако пътя ни е в тази посока ще се справим :smlove: :love:
kralimarko

Мнение от kralimarko »

аз съм сигурен че ще се справите !!! :wink: :wink:
но недейте така с рогата напред ..Канада е добро място за живеене но някой път илюзиите са голями , а то високо най лошо се пада :) :)
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Че аз нищо лошо не съм казал :roll:
Канада - там сме.
Има работа - работим.
Има китайци - ще си направим пластична операция на очите(да се слеем с тълпата).
Има мошеници - ще бягаме от тях.
и ако нещо не е както трябва ,аз ще работя за Хъл АМА МНОГО,и ще издържам семейството :)
Шшт ,тихо да не чуе Хъл... :baby:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

кралимарко ти освен голям рибар и барбекюмейкър ша знаеш ,че си и голям психолог.
обаче за да ти върви разказа трябва в него да има и 50% художественна измислица ,особенно ,ако държиш на следващите избори да те изберат за кмет трябва освен симпатичен да си малко интересен и непредсказуем за публиката.
аз и заради това съм си избрал позицията 50 на 50 ,като съм оставил половината на близо 2500 пишещите тук да я разказват и си държа на моите си 50% ,щото не съм овца и не ми се блее в хор със стадото .все пак си мисля ,че насреща си имам интелигентни избиратели и не мога да си позволя да ги паса щото рано или късно ще ми отрежят мандата ,а моята звезда е да бъда кмет на стадото ,а не редова овса. :wink:
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Батето е знаех си ,че можеш.Ама сигурен бях,че има разум в теб,ама .....не го ползваш понякога :thumbsup: :baby:
Публикувай отговор