? до живеещите в Ванкувър

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
irvi
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:07 pm

? до живеещите в Ванкувър

Мнение от irvi »

Здравете,
около 1 july ще патуваме към Ванкувър, ще се опитаме предварително да рентваме апартамент, бихте ли ми казали дали този квартал "става"-Collingwood Village-vanness at Boundry, също така района и наемите в Северен Ванкувър 4та улица/ Лонсдейл ни се струват прили4ни - така ли е?Благодариа ви за отговорите, мнението ви ще ни е от полза, на снимки изглежда прекрасно.
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

Ирви за всеки случай попитай и тук

http://forum.vanbg.com
maryjoe
Мнения: 141
Регистриран на: Съб Мар 06, 2004 8:31 am
Местоположение: Vancouver

north van

Мнение от maryjoe »

За North Van смятам, че няма да сгреша ако кажа, че е добър района който си посочил, за другия квартал просто не знам. Ако работиш извън района на North i West Van бих казала, че трафика към Downtown е малко изнервящ, но иначе си има всичко. Зависи от приоритетите ви. :D
danielle

Мнение от danielle »

здравейте,
наши познати ще освобождават 1 bed-room около края на June, така че ако имате интерес, можете да ми пратите лично за повече подробносtи.
Vanco
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 2:08 am
Местоположение: Vancouver,Canada

Van

Мнение от Vanco »

Здравеите,
Мястото е много добро според мен.На границата точно между Ван и Бърнаби е.Близо до Центръл парк,Метро таун и до Скай трена.Норт Ван е много добре също,но като за начало (а и зависи от работата Ви)и без кола ще сте малко изолирани.При равни или малка разлика в цените аз бих избрал Боундари анд Ваннесс-горе долу това е Центъра на Метро Ванкувар.Има малко повече китаици-но те не са глупави мястото е много хубаво и близко до всичко.А ако не ги понасяте просто не сте за Ван-те са навсякаде.Пишете на лични ако имате въпроси. Успех.
Публикувай отговор