Туристическите визи за колко месеца са?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
stelan
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Фев 13, 2008 6:49 am

Туристическите визи за колко месеца са?

Мнение от stelan »

вече не можело да се резервира билет с отворено връщане. Аз не знаех > Преди бях с такъв до САЩ и като не го ползвах ми върнаха парите. А сега ти искат точна дата еми като не знам визата за какъв период от време е ...точно преди края на разрешения период ли трябва да се лети?
happ
Мнения: 10
Регистриран на: Пет Мар 21, 2008 11:25 pm

Мнение от happ »

визата не е за време.
визата е документ, който ти позволява да се качиш на самолета и да долетиш до летище в Канада, КЪДЕТО имиграционен служител ще ти определи времето за престой. Обикновенно дават автоматично 6 месеца. Е ако му покажеш билет за връщане след 9 месеца може и да не те пусне или да ти даде все пак 6 а пък ти после си продължавай престоя ако можеш и ти позволят.
Ако е въпрос за резервация за кандидатстване за виза си направи такава за периода, за който можеш да покажеш, че имаш пари да се издържаш. Като получиш веднъж визата и отидеш да си купиш билета тогава може да го купиш за всякакъв период, но аз лично не бих рискувал с повече от 182 дни...
Публикувай отговор