8 ãîäèíè â Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Pepon написа:
Не ги крадат само българите със сигурност.
Е нали си в час... сети се кои са другите :D
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

На мен пък ми е интересно в БГ-то още ли си прибираш чистачките и закличваш резервоара? И още нещо, още ли се свалят акумолаторите и се разнасят на ръце по блоковете?
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

Lub0 написа: И още нещо, още ли се свалят акумолаторите и се разнасят на ръце по блоковете?
Oсобено ако е оня елитния "Монбат" ли беше? Направо кръста ша ти се строши докат го пренесеш в къщи :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

sasho71 написа:
AlexAA написа: Само да вмъкна, че спокойно мога да си купя в пъти по-скъпа кола от Королата...
ами ето такова "вмъкване" дразни батето :lol: :lol: :lol:
А аз да вмъкна, че Батето и за Корола има да си мечтае. :lol: :lol: :lol:
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

MrGeek написа: затова в такива ситуации геврекчията настръхва като бездомно софийско псе в мразовита януарска вечер. :lol: :rotfl:
ахахха :D :rotfl: :D
MrGeek, задължен съм ти че почти винаги ми вдигаш настроението :beer:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

МрГеек много знае но не казва нищо за ръждясалия Нисан които кара. Купен за 3000 $ който вече има остатачна стойност от 1000.$ .:)
Zuy
Мнения: 11
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 3:42 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от Zuy »

Ivanko - Аз за разлика от теб съм в Канада и съм си супер доволен - знам за какво говори АлехА разбирам го напълно но хубаво е критерийте да са доста по-височки като ще говорим за цифри. Ако човека беше писал че му е кеф - няма проблем, мълчим си. Ама имаше едни цифри за доходи от акций и за бюджети колкото на Старозагорската община за 5 години напред, затова и реагирам - не ме кефи. А за твоя информация Королките тук са като жигулките при теб - един вид като твоята / пардон тя е на дядо ти ама ти я караш/. Пусни сега и ти една темичка колко ти е кеф с жигулка а пък аз ще си регистрирам нов ник за да не те разочаровам.
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Lub0 написа:На мен пък ми е интересно в БГ-то още ли си прибираш чистачките и закличваш резервоара? И още нещо, още ли се свалят акумолаторите и се разнасят на ръце по блоковете?
как е подухнал ветрецът на кризата откъм юг, гледай как ти ще си сваляш твоя акумолатор скоро :cry:
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

Lub0 написа:
monny написа:
Lub0 написа:Канада, Европа, и прочие, нали знаеш приказката за статистиката... Истината е кой както се ореди, ти като не си можал недей да разправяш, че други не могат, да не говорим че в нашият бизнес - ИТ минимума е 3 седмици платена ваканция, до сега не съм чул за някой, освен теб, с 2 седмици ваканция работещ ИТ в Канада...
не си прав, доста зор виждат новите ИТ в момента, не е като по времето когато си дошъл, да те канят на работа
Аз съм си сменял работата точно по-време на спукването на балона, когато имаше по 1-2 обяви... така, че не миказвай, че нямало работа, отвори която и да е тъсачка за работа и ще видиш стотици, ако и хиляди предложения...
бъди щастлив че ти се налага само да ги гледаш, защото ако ти се наложи да ги четеш в миг ще смениш мажора с минор :beer:
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Мене с работа не можеш ме уплаши, даже ми се иска от време на време да ме уволняват, но засега не ме е огряло щастието...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

monny написа:
Lub0 написа:На мен пък ми е интересно в БГ-то още ли си прибираш чистачките и закличваш резервоара? И още нещо, още ли се свалят акумолаторите и се разнасят на ръце по блоковете?
как е подухнал ветрецът на кризата откъм юг, гледай как ти ще си сваляш твоя акумолатор скоро :cry:
Ти и в Канада си ли мъкнеш акумулатора бре :) Някой привички трудно се забравят явно :)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

Zuy написа:Ivanko - Аз за разлика от теб съм в Канада и съм си супер доволен - знам за какво говори АлехА разбирам го напълно но хубаво е критерийте да са доста по-височки като ще говорим за цифри. Ако човека беше писал че му е кеф - няма проблем, мълчим си. Ама имаше едни цифри за доходи от акций и за бюджети колкото на Старозагорската община за 5 години напред, затова и реагирам - не ме кефи. А за твоя информация Королките тук са като жигулките при теб - един вид като твоята / пардон тя е на дядо ти ама ти я караш/. Пусни сега и ти една темичка колко ти е кеф с жигулка а пък аз ще си регистрирам нов ник за да не те разочаровам.
Юначе, аз кола не карам само велосипед :D И освен това мен суетата и снобарията са ми чужди и не ме интересуват ламарини независимо дали се зоват Жигули или Короли. И пак не разбирам злобата ти, па макар да си с високи критерий... :beer:
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Hullman написа:МрГеек много знае но не казва нищо за ръждясалия Нисан които кара. Купен за 3000 $ който вече има остатачна стойност от 1000.$ .:)
Хълц, разбирам, че липсата на заблудени камили, които да влизат в чейндж дюкяна ти замъглява съзнанието, но аз нямам никаква вина за тази ситуация. :lol: :rotfl:
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

Абе каквито и да ги раправя AlexAA, просто няма как да ти стане кеф на душата. Голяма мизерия, а каквото имам е всъщност на банките. С години работим за тях. Хубаво - имаш място за живеене, ама трябват пари за ипотеки и поддръжка. Алкохолът - скъп. Транспортът зле - трябват две коли (и те на банките) за двама работещи. Бензин, поддръжка... И зимни гуми не съм си купил. Значи стигаме пак до парите. Е как да е хубаво на човек, като ти взимат толкова данъци. Работата е трудно да се открие, а намериш ли пък ти взимат душата от работа. Ами и парите, които дават са само за местните канадци. За мен остават центовете. После за самите канадци - лицемери от класа. В магазините само ти се усмихват а само гледат как да ти вземат парите. GSM-ите им са като от каменната ера. Айде, със здраве.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

speedy написа:. GSM-ите им са като от каменната ера. Айде, със здраве.
е за това се прибрах след десетия ден от Канада еййй :D мислех си че в България нещо се е променило за последните три години но не би, все пак е повече от задължително една заплата да се сложи до масата редом до кутия Виктори заредена с ваЛчер за 5лв.
Та другото интересно е че въпросната дрънкулка се продаваше на изплащане за две години, толкова колкото обикновенно се изплаща кола...а и там не се усмихват често преди да ти вземат парите значи само чисти помисли имат за твоите пари..
абе как може да отидеш да 10К километра и поне малко клеясалия мозък да не трепне :evil:
...мразя мастика без айрян...
Заключено