Чети,народе....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Чети,народе....

Мнение от flyfish »

http://www.bradva.com/?a=articles&p=10

Блажени са незнаещите.....
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Аз викам да спрем да ядем. :lol:
Let it go...
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

А стига глупости. В България всичко е чисто, евтино и екологично 8) ...
Циганите - на Сатурн !
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

anxeli написа:А стига глупости. В България всичко е чисто, евтино и екологично 8) ...

.........още и за чорбаджиите практично :lol: :beer:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз викам да спрем да ядем...........шоколад :lol:
за да не ни опадат зъбите :shock:
ако искаме да си запазим усмивката 24 карата :lol:
s.b.
Мнения: 136
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 9:12 pm
Местоположение: Montreal

Мнение от s.b. »

bateto написа:аз викам да спрем да ядем...........шоколад :lol:
за да не ни опадат зъбите :shock:
ако искаме да си запазим усмивката 24 карата :lol:
Батка супер много ти се кефя на простиите дето ги дрънкаш тука, ама тоя път малко се изложи-сори :beer:
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Дреме му на батето, той е ваксиниран за излагане. :lol:
Let it go...
dart
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 2:26 am

Мнение от dart »

Tо пак в Canada всичките храни са екологично чисти и здравословни ! Hе ме разсмивайте ! Това че се живе в Canada не значи че трабва да се напада всичко в БГ ! Слезте на земата !
Аватар
rbc
Мнения: 51
Регистриран на: Вто Дек 05, 2006 2:37 pm

Мнение от rbc »

dart написа:... Слезте на земата !
Ето, слизам ниЗко по тревата - В България всичко е чисто, евтино и ОНкологично :lol:
Take the time to live!!!
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

бах маа му,аз пък си мислех ,че съм най интелигентния и простотиите ги пишат другите.кво самонадценяване брат,обаче да ти кажа с.б.не е луд тоя дето изяде зелника ,а тоя който му го даде .
за чуждия шоколад мога само да кажа,който го яде да му окапят зъбите ,диабет да го хеване и цял живот от разстройство да не се оттърве. :D
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

dart написа:Tо пак в Canada всичките храни са екологично чисти и здравословни ! Hе ме разсмивайте ! Това че се живе в Canada не значи че трабва да се напада всичко в БГ ! Слезте на земата !
Eх,мама му стара,значи...Като почнете пък да се засягате на държава и да го вземате лично и навътре.Коментираме неща от живота,засягащи всички нас,щото и аз като си отида в БГ един ден сигурно ще ми се наложи да ям...предполагам.Много ясно,че дори и да живеем в Канада,винаги ще коментираме и БГ,пък и защо да не сравняваме.Ама,сега това като се случва в БГ,какво да направим.
Айде аз да не мятам хигиената тука,че трябва отпуска да си взема.
Храната в Канада е неекологична,измислена,пластмасова,в кутии,замразена,опакована,по много,като храна за животни,евтина е,но е наистина гнусна.
Истината,мили деца е,че истинска храна в Канада почти няма,а ако има,тя е безумно скъпа.
Та така,като ми каже някой,че изкарва с 500 долара за храна на месец,не знам да плача ли или да се смея.Тези,които са тук,ще ме разберат за какво говоря.
Изобщо,голямо разминаване има между сравнитлно високия стандарт на живот тук и качеството на "храната",с която се тъпчат 80% от канадците.После се чудят що над 2500 души седмично в Канада били диагностицирани с рак......
Значи изводът е да си готвим в къщи.Ама то и продуктите като за нищо не стават,какво да правим......
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

flyfish написа:
dart написа:Tо пак в Canada всичките храни са екологично чисти и здравословни ! Hе ме разсмивайте ! Това че се живе в Canada не значи че трабва да се напада всичко в БГ ! Слезте на земата !
Eх,мама му стара,значи...Като почнете пък да се засягате на държава и да го вземате лично и навътре.Коментираме неща от живота,засягащи всички нас,щото и аз като си отида в БГ един ден сигурно ще ми се наложи да ям...предполагам.Много ясно,че дори и да живеем в Канада,винаги ще коментираме и БГ,пък и защо да не сравняваме.Ама,сега това като се случва в БГ,какво да направим.
Айде аз да не мятам хигиената тука,че трябва отпуска да си взема.
Храната в Канада е неекологична,измислена,пластмасова,в кутии,замразена,опакована,по много,като храна за животни,евтина е,но е наистина гнусна.
Истината,мили деца е,че истинска храна в Канада почти няма,а ако има,тя е безумно скъпа.
Та така,като ми каже някой,че изкарва с 500 долара за храна на месец,не знам да плача ли или да се смея.Тези,които са тук,ще ме разберат за какво говоря.
Изобщо,голямо разминаване има между сравнитлно високия стандарт на живот тук и качеството на "храната",с която се тъпчат 80% от канадците.После се чудят що над 2500 души седмично в Канада били диагностицирани с рак......
Значи изводът е да си готвим в къщи.Ама то и продуктите като за нищо не стават,какво да правим......

То невежеството край няма :lol: да ти е сладко
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

...И на теб.. :roll:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

flajfish,
глей ся, ще ядеш по-малко, но по-качествено :D Приемрно иситнски банани по 4 кинта килото, чушки червени по 2$ всяка, месо без антибиотик , пилета хранени със зърна и т.н. Ще ти скочи малко разхода, ама това е положението :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

flyfish написа:...И на теб.. :roll:

Не мога да успея във КанаТа,
знайш ли братче
виновна е храната...

Тъпчеме се от зори,
все е"Менделееви храни" :shock:
Мозъкът ми таз храна убива,а пък
някой казват съм била ленива....

Аз ви казвам туй е от храната
и за това убягва ми парата,
затова стоя и на заплата ниска,
ама да знаеш братче колко
ми се иска,иска...

Искам да се върна във Страната
и да вляза в Механата....
"Столове нема,нема маси,
еба си майката,еба си....
два банкета на сто маси" :shock:

Поглъща там народа,
рога и нокти и сополи,
туй само в кренвиршите голи :wink:
И от яхниите му мазни
от удоволствие се празни :D

Друго си е братче да заръфаш ти
пържоли тлъсти и да щракнеш
с мазни пръсти, на родата/тука включвам свата и кумата/
Тука кеф е братче,туй не е КанаТа
дето ме побъркват
даже със хранаТа :beer: :beer: :beer:
Публикувай отговор