Ново за удостоверението от КАТ!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Ново за удостоверението от КАТ!

Мнение от doreto »

От скоро Българското посолство в Торонто издава удостоверения от КАТ, необходими за установяване на шофьорския стаж, за много кратки срокове: 1 ден = 30 долара, 3 дни = 15 долара, плюс 8 долара за молбата. Носете си БГ шофьорски книжки (не съм сигурна дали е абсолютно задължително. На мен лично ми я искаха, обаче преди мен жената беше забравила да си я донесе).
nikola76
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 6:13 pm
Местоположение: Kitchener Canada
Обратна връзка:

Мнение от nikola76 »

Най накрая след като ми загубиха мн време, доста пари и много много нерви се сетиха че можело. Аз съм сигурен че можеше и преди но поради безхаберие не го правеха. Особенно една служителка на гишето като че ли нарочно ти вадеше нервите. Много .............................. жена . Иначе консула ,поне замазваше нещата, нищо че не вършеше работа и той. :)
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Re: Ново за удостоверението от КАТ!

Мнение от flyfish »

doreto написа:От скоро Българското посолство в Торонто издава удостоверения от КАТ, необходими за установяване на шофьорския стаж, за много кратки срокове: 1 ден = 30 долара, 3 дни = 15 долара, плюс 8 долара за молбата. Носете си БГ шофьорски книжки (не съм сигурна дали е абсолютно задължително. На мен лично ми я искаха, обаче преди мен жената беше забравила да си я донесе).
Цитират ли нарушенията в този документ или не.В смисъл:" Няма нарушения" или"Има следните нарушения"... :roll:
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

В Удостоверението пише, че Българското консулство го издава за да удостовери, че еди кой си има шофьорска книжка за еди кои си категории, издадена еди кога си и вадилна до еди кога си. Не се споменава за наличие или липса на нарушения.
Публикувай отговор