Бълг. инженер в канадски репортаж

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Lub0 написа:Guinness, ти кога се премести от Лондон в Ница? Както си го подкарал скоро ще си живял по целият свят... Добре, че мечтите са безплатни...
а ако вземе малко финансови мечти от женския ник и дежурната - вече ще си е супер ;)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Мнение от Guinness »

Lub0 написа: Добре, че мечтите са безплатни...
Ами продължавай да мечтаеш за Карибите.Но между другото си приготви голямата лопата за да се изровиш от преспите утре.А като екстра ще имаш 1-2 см. фриизинг рейн.
А за Ница нито си мечтая,нито имам намерение да се местя там.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

аз плащам на такива пишман лондончани като тебе да ми ринат пред нас, така че мен не ме мисли...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

bgmontreal написа:
Lub0 написа:Guinness, ти кога се премести от Лондон в Ница? Както си го подкарал скоро ще си живял по целият свят... Добре, че мечтите са безплатни...
а ако вземе малко финансови мечти от женския ник и дежурната - вече ще си е супер ;)
Недей така - мечти :(, за мен са надежди вече :), имаме някое и друго местенце, по вилни зони все, чакам да се напълни с руснаци дето купуват всичко и дават от 400 - 500 хил. евро нагоре :love: ... Едно място ще си оставя за мен, между руските милионери :D, на стари години - само "Очи чорние" и черен хайвер и руска рулетка, ехаааа :lol: ....
Циганите - на Сатурн !
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

уф направо се наядоха тези руснаци сега за 20К направо не ми се мисли какви имоти ще придобият а тези мужици прекарали се с 400К за една цацичка не им останаха пари
то студиото в СБ станало на цената на паркинг спот в Троа ривиер
http://standartnews.com/bg/article.php? ... cle=224803
...мразя мастика без айрян...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ти докога ще скатаваш по европата.я ела тука да те поодуха вятъра както джой и да видим след това и ти какви ще ги натвориш :lol:
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

Батка да знаеш и европейското куче хапе, ама по често си облизва топките. Сега можеш да вземеш хотела готов на далавера даже функциониращ на цената на хубава къща в Мтл
...мразя мастика без айрян...
Публикувай отговор