Преуспелите в Ca колко пъти сте бли на почивка?????????????

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

...данеговорим за езика винаги сте го фъфлите нема да вие като бг езика
Хахаха, щото твоят български е цъфнал и вързал, като ти чета излиянията. Трябваше два пъти да се върна отначало докато разбера за какво става дума :shock:

Няма начин да овладееш чужд език, ако не знаеш собствения си :beer:
Аватар
paparazzo
Мнения: 371
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 3:01 pm
Местоположение: Софето

Мнение от paparazzo »

-така става щот си се поканачил вече-и езика ти се губи малко...
:) :) :)
-АЗ СЪМ ЗА КЮЧЕКА....
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

анхели значи планираш да си харчиш изкараните с пот и кръв канатски парици на Капана ,да пълниш гушките на изедниците,а :o
Аватар
7George
Мнения: 9658
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Преуспелите в Ca колко пъти сте бли на почивка??????????

Мнение от 7George »

За 2 и половине години:
ivailo1968 написа:Сто некои не каже колко пъти е бил на ски на почивка Почивка - само второто лято - не, щото сменях провинцията, но първото - 3 месеца; Ските сега ги уча, ама на планина сяка събота и неделя ходя..
излизал с гадже на ресторант кино Тва е тайна щот и жена ми чете форума... :D
возил се е в различни коли на три собствени досега, чуждите не ги помня, както батето не си помни камионите...

ИЛИ се е забавлявал а всяка вечер във форума, другото го споделям само с приятели...
Сто ме размивате с теи смешни канадкси заплати
Като теглите черта та кво виостава
Аз зимах 19 / h и
Мечтаех за кола в тая супер Canada дето е пишете а се водеше добра заплата
Колко от вас зимат добри пари сто ме размивате Парите не са най-важни

Батето ви каза истината запомнете винаги ще бъдете емигранти и сте мечтаете да не сте данеговорим за езика винаги сте го фъфлите нема да вие като бг езика Аз и българския си го фъфля яко...

Единственото е сппокойствието и малко сигурноста в работа тва ми стига
за сметка на всичко останало Другото е направия, който го може - може го...


Не се стягай, кажи сега как е в България хавата... :D
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

bateto написа:анхели значи планираш да си харчиш изкараните с пот и кръв канатски парици на Капана ,да пълниш гушките на изедниците,а :o
Мда, хевропейски стоки искам да си домъкна, хапна-пийна мамини домати, чушки бюрек, гювече, секс он дъ бийч, малко козметични поправки на фасадата ( 1/4 от цените тук ) и ха обратно на папура :D ...
Циганите - на Сатурн !
Kleopatra VII
Мнения: 36
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 1:18 am

Мнение от Kleopatra VII »

За простотията няма граници. :lol:
Иначе казано: Простотия без граници! :lol:
miko
Мнения: 305
Регистриран на: Вто Дек 23, 2003 12:52 am
Местоположение: Montreal

Re: Преуспелите в Ca колко пъти сте бли на почивка??????????

Мнение от miko »

ivailo1968 написа:Сто некои не каже колко пъти е бил на ски на почивка
Ски не карам и не ме е грижа
излизал с гадже на ресторант кино , ако броим жената за гадже поне 2 пъти всяка седмица
возил се е в различни коли , ами няколко свои ама в повечето случаи такси , защото фирмата плаща пък и няма да се морим да караме

ИЛИ се е забавлявал а
Сто ме размивате с теи смешни канадкси заплати - ами има си класово разделение, как ще взимаме всили хубави заплати ако ти не взимаш смешна заплата.
Като теглите черта та кво виостава
Аз зимах 19 / h и - 19 /х какво лицеви опори ли ?

Мечтаех за кола в тая супер Canada дето е пишете а се водеше добра заплата
Колко от вас зимат добри пари сто ме размивате - ами не знам за форума но познавам доста Българи дето взимат добри пари. Повечето и в България взимахме добри пари.

Батето ви каза истината запомнете винаги ще бъдете емигранти и сте мечтаете да не сте данеговорим за езика винаги сте го фъфлите нема да вие като бг езика - Батето ни казва истината, ама не е ходил до България от 2-3 години, някои си ходим по 2 пъти в година, с което определено не се гордеем и в повечето случаи е по задължение.

Единственото е сппокойствието и малко сигурноста в работа за сметка на всичко останало - определено ни остава доста време за форума в работата.

Ако се оптиваш да ни отвориш очите за София. Благодаря за Сезифовските усилия!
ivailo1968

Пак не сте ме разбрали аз против страната Canada нищо ниaмам

Мнение от ivailo1968 »

Пак не сте ме разбрали аз против страната Canada нищо нимам
мисълтамие друга значи сички услуги и екстри са по x 10
например в ресторнче под 120 $ нема за 2 ма
неговорим за пица от 2.50 парчето
тавае един малък пример сичkи удоволствия cа по x 10
сравнение с бг

значи каква е равносметката на 1000 лв бг = ти трбат
10 000 cad

хехех кои го има тоя стандарт а
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

И кво те бърка теб, или мен, или който и да е кой колко пари печели, кой колко и за какво харчи и т.н., все неща от тоя сорт?
Това нездраво любопитство ли е, липса на възпитание ли е, или проява на някакви комплекси?

Да са живи и здрави всички за да си ги харчат на воля парите! Който и колкото печели.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Линко, много изнервен си станал откак дойде в Канада. Човекът си прави майтап, а комплексирани му се връзват. :lol:
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Re: А Бате аз съм

Мнение от ZanzibarHero »

Хубава тема, но осрана още в началото ... (батето, извинявай, че те цитирам, но ти ще я "осереш" с финес и осирането ще бъде продължително)
ivailo1968 написа:А Бате аз съм бил 2 години там ама от 2 сам си у
СОФЕТО ...
А защо не се върна във Видин, Ловеч, Полски Тръмбеш или в подобно малко градче с безработица между 17 и 75% ...

Ако това ти е била първата работа, явно не си бил достатъчно добър да я задържиш или да си намериш втора, по-добра ...

Лично аз се старая да посещавам ресторант всяка седмица. Не оставям повече от CAD 30 (без бакшиша - обичам да плащам на Канадци да ми прислужват). Иначе има ресторанти, в които можеш и 200 да оставиш (ако ти доставя удоволсвие). Порциите в Канада винаги са с постоянно (отлично) качество (за разлика от БГ менюто, пълно с изненади) и са едни от най-големите по грамаж в света (може би отстъпват малко на US порциите). В БГ можеш да повториш поръчката без проблем и да си останеш гладен. В Канада обикновено си взимаш остатъците за дояждане на следващия ден.

Иначе съм много беден и CRA ми връща редовно GST, но съм беден по Канадските стандарти. В БГ не можех да си купувам книжки с картинки (около 100 USD всяка - бяха много скъпи за моя стандарт). Тук нямам проблем (освен, че не смогвам да си ги разглеждам)
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Re: А Бате аз съм

Мнение от totev »

ZanzibarHero написа:(без бакшиша - обичам да плащам на Канадци да ми прислужват).
Браво! успех :lol: и теб чикагския синдром те тресе яко.
аз пък обичам да оставям бакшиш за добре свършена работа, ама пусто тук няма бакшиши и те гонят по улиците да ти върнат рестото тогава само едно ръкостискане е достатъчно за да ти намерят най-добрата маса следващия път. ценности...
...мразя мастика без айрян...
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Joy написа:Линко, много изнервен си станал откак дойде в Канада. Човекът си прави майтап, а комплексирани му се връзват. :lol:
След като ти го казваш, така ще да е. На теб ти вярвам безрезервно. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

благодаря за комплиментите.трябва да се спазва баланса за да има равновесие,както в природата.едни да осират ,а други да забърсват.кой каквото си е избрал. :D
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

АЙ “сектир” бе!!!

...и аз "ivailo1968" съм НЕДОВОЛЕН?- щото:
1.За 2 години си купувам 3 пъти билет до Куба и още не съм я виждал!
-жената ходи два пъти и кучето ми един!
2.С шефа ми пак сме в конфликт:
Не му говоря-на никакъв език,щото ме праща за 3 седмици в командировка в България
Викам му:”Не дей така бе човек- та аз скоро от там дойдох- дай да прецакаме китаеца!”- ама той "Не та Не".
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор