Какво е това чудо по селските провинции

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Какво е това чудо по селските провинции

Мнение от bateto »

Кво стаа с вас брадчеди по краварските провинции ,как я карате.Гледам по ТВто термометъра в Алб.,Саск. и Ман показва от -30 до -45Ц.
Кво стана със стандарта и качеството на живот на ескимосите,народа в Мтл. дърпа яко социала и яде и пие по цял ден докато вие се здухвате от бач и студ.леле и живота,направо ви съжалявам. :lol:
Аватар
galin
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 4:35 am
Местоположение: LaSalle,QC
Обратна връзка:

Батето

Мнение от galin »

Bateto,мани ги ти тези провинции..........ами вземи кажи тука на нас простосмърните как мина концерта на оназ тъмнокожа българска чалга звезда???????????????Изобщо разкажи..........толкоз долари даде за билет на черно,а нещо не се хвалиш???????????
:lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

а ,който си плати видя.заповядайте другия месец на концерта ,обаче с по вече пари и по малко приказки. :wink:
Ivailo K
Мнения: 115
Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 1:49 pm
Местоположение: София / Канада

Мнение от Ivailo K »

Ххахахахахаха , ............. батка ...... абе с уинд чилито стига до -55 , -60 гр . Ама те поздравявам , че винаги измисляш некоя готина тема та да стане пак екшън във форума , иначе придобива скучен вид .
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

абе аз ,че ги измислям измислям ,обаче така са им замръзнали носовете на каубоите с големите пачки та няма кой да се включи.даже и на компютърджията му се е удървила клавиатурата от големия бахър и не може да ни обясни как в Цивилизацията като бил не го ебавали и как сега го ебават. :D
Аватар
pepino
Мнения: 133
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:33 am
Местоположение: Edmonton, NW

Мнение от pepino »

Бате и твойта драма май е голяма. Твоето поведение ми заприличва на един виц, дето един се върнал от африканските държави в депресия. Опитали се да разберат другите какво е станало( както и ние не знаем колко къси съединения стават в теб в момента) и го подложили на разпит. И той така заразправил, че веднъж отишъл в джунглата да се поразходи, настанало буря, тои се изгубил обаче една горила го пресрещнала и го "уважила" няколко пъти. И това му била драмата. Всички присъстващи го посъветвали да отиде на психиатър (сигурното при теб в льоландиа е че няма да чакаш, спешен си). Една женица го попитала без да иска, как ще живее оттук нататък, и той й казал, че и той не знае как ще издържи, горилата останала в Африка, пък тои се върнал. Та ти докато разкарваше пиците тук в Едмънтън, реднеците да не би да са те"уважавали за добрия сервиз" и сега ти е мъчно за тях, че им е студено и теб те няма да ги стоплиш? :shock:
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Ми.... к'во да ти кажа и аз "бате"?
Ние трети синджир луканки нижем - ми не за друдо , щото кучето изяде първите два. Зеленцето замръзва, ама си го прекарвам през микровълновата. На жената пак и се пазарува, пък щерката онзи ден я хванах да пише във форума от мое име........
:nenam:
Пък аз К"во?- от митинг на купон и обратно- направо не издържам- "найш ли как се оканадчих? :roll:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Бъркаш, бате, нещо; напротив - извличаме фън от всяка една ситуация, като например тоя случай, аз снимам тука:
http://farm3.static.flickr.com/2320/222 ... 44e0_b.jpg
Иначе човек се сдухва, виси само по форуми и мрънка, по вземе да изперка и да се върне откъдето е дошъл... не е за разправяне. Недей да ни мислиш, добре сме! :D
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Мнение от Pepon »

Аз само като го гледам на уебсайта и вече ми става студено. Голям fun, няма що :D

http://www.theweathernetwork.com/weather/CAAB0049
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

:D за студа незная, ама относно вятъра, моите гости от БГ разправяха за местните, че май са "леко празноглави" поради силния вятър :D още от малки като ги проветри едно хубаво и после вече..... забрави :D
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

:lol: Не ще да е от вятъра, но напълно ги разбирам какво са искали да кажат. Аз като пристигнах в Канада повечето българи ми се струваха с отклонения, нуждаещи се от спешна медицинска намеса. И много дълго търсих причинителите на това заболяване, но не ги открих. Не, че състоянието им се е подобрило. Просто аз спрях да се впечатлявам. Приспособих се към "странността :lol: " им и към висшата форма на простотия, въздигната в култ :lol: , и най-вероятно съм се заразила. :shock: Сега изпитвам ужас като кацна в БГ да не бъда удостоена със същото медицинско заключение. :lol: Добре, че имам няколко дни престой в Европа, че да се огледам какво правят нормалните хора от нормалния континент. Че си е страшно! :lol: :lol: :lol:

Joana
"... и аз открих свободата, дивата соколова свобода, която ме остави без дъх, сякаш пред мен се откри един живот с вятър, слънце и гонени от вятъра облаци, живот, за чието съществуване не бях и подозирал." "Сенки в рая", Ремарк
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

:D Joana , аз направо ти завиждам , че си се "приспособила" вече.. :wink: еее аз още не мога, особено към някои "странностти" :D
спомням си, че като дойдох в канада и много бързо можех да определя горе-долу кой откога е тук...защо ли :wink:

е хубаво е също, че има хора, поради какви ли причини - здрави шапки ли носят, кво ли.. :D..ама са се консервирали :lol:
:beer: кво да кажа, много интересно как българина се видоизменя в стремежа си да подражава на северноамериканците..само че това е друга тема...
така де ама пък се питам: добре де, доказано ли е, че тази система е по-добра, че трябва да подражават? масово хората си гледат децата по американкси, канадски и тн и тн....експерименти :D

а в Европа и БГ няма страшно :D особено ако си "бързоприспособим" и н е те е страх ... майтап :wink: там със сигурност никой нищо няма да ти спести :D :D и бързо ще разбереш накъде духа вятъра
:wink:
Аватар
7George
Мнения: 9659
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

Едно дърво, колкото по-израснало е, толкова по-трудно се хваща на ново място, ако го изкорениш и засадиш някъде другаде. И с бира да го поливаш, и с други работи. :roll: Щом започнахме да гледаме философски на студа и на темата...
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12463
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво е това чудо по селските провинции

Мнение от Ivan1007 »

bateto написа:Кво стаа с вас брадчеди по краварските провинции ,как я карате.Гледам по ТВто термометъра в Алб.,Саск. и Ман показва от -30 до -45Ц.
Кво стана със стандарта и качеството на живот на ескимосите,народа в Мтл. дърпа яко социала и яде и пие по цял ден докато вие се здухвате от бач и студ.леле и живота,направо ви съжалявам. :lol:
Кво правим ли? Ми седим си в къщи до булките и натискаме на Червено вино и мръвки. Мъка, бате!Мъка! Ми ти са моли да се стопли по-бързо да възстановят продукцията от Форт Маk, че нефта па тръгна нагоре и бензина и дизела след него.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Re: Какво е това чудо по селските провинции

Мнение от Pepon »

Ivan1007 написа: Ми ти са моли да се стопли по-бързо да възстановят продукцията от Форт Маk, че нефта па тръгна нагоре и бензина и дизела след него.
То ако седнем да чакаме на нефта от пясъците на Албърта пиши ни всички бегали... :D. От там само G W Bush може да намаже нещо.
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Публикувай отговор