прав е Батката за някои неща ....НО....аз за друго говорех

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
kralimarko

прав е Батката за някои неща ....НО....аз за друго говорех

Мнение от kralimarko »

прав е Батката за някои неща ....НО....аз за друго говорех в на4алото но тя темата се разте4е и замириса!!!!!!! що се отнася до БГ и строителството там Бате не се заблуждавй....мазало е новото строителство в 90% от слу4аите ...да не говорим за идеална площт на новите апартаменти ..от 150м2 истината е 4е полу4аваш има -нема 90-95м2 идеална площт а ка4еството ..леле лелеееееееее мале не ми думай....МАЗАЛО ...инфраструктурата в градовете също е мазало.....след 20 год иммигрантстване се прибрах за малко и ЩО ДА ВИДЯ -....абе ще съм модерате и ще кажа 4е не ми хареса .предпо4итам да живея в Буенос Аирес ...НО ако говорим за фън ..в Бг не е лошо ако вадиш по 4-5000 или 7000 лева на месец без да се напъваш много ,можеш да си живееш прили4но ( е не като цар) но е ОК.Но за това аз винаги казвам-РАЗНИ ХОРА РАЗНИ ИДЕАЛИ --всеки си намира неговата истина за хаппинесс....аре и умната и без обиди..кво сте ско4или васи4ки (или поне 60%) срещу Батката ...той е старо ку4е и има собствено мнение Аз за това го уважавам 4е не се плаши и си защитава разбиранията за
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

много малко хора пищеши тук са вадили 4-5000 лв. месечно за да ми разберат мотивите.но аз не им се сърдя ,пожелавам им някой ден да го постигнат и да разберат колко сладък може да бъде живота в иначе така омразната им България.
а за обиждането няма такова нещо,не мисля ,че някой с нещо ме обижда като си протипоставя мнението на моето,даже напротив ще се чувствам обиден ,ако всички във хор като стадо овце се съгласяват с моята гледна точка.
то не ,че няма овце тука дето пишат ,но не всички ,има и няколко изключения. :D :D :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

даже си и създадох по твърда опозиция за да ми е интересен форума ,а не като го отворя да чета само ще ми признаят ли българското образование и от къде да си купя червени камби и кори за баница. :D :D :D
kralimarko

Мнение от kralimarko »

обади се някои ден като минаваш из Лондонското дефиле на път за Виндзор.Права страшни телешки гърди на фурна :lol: или шорт рибс в 4угунен тиган и сам набарал едно аржентинско вино-Trapiche malbec- за по $ 8.80 --много е руйно виното и одмива мазното говеждо ''вери нисе''' а имам и сушена на терасата скумриа -мезе убиец...аре и умната :D
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Извинявайте, че ви развалям "партито"!- ама и аз да кажа нещо...
то не ,че някой ме пита , ама на!
1. Батето е видял и поживял- искам и аз!
2. Батко иска да се върне в България/с много пари и Канадски паспорт/- искам и аз!
3. Никой за нищо не съжалява- както и аз!
Извода е:
1. Който го може- го може!
2. Мерака се лекува с пари!/на жените с много пари!/
2'. Яденето "е..ва майката" на глада!
3. Търпението му е майката!/ако сте новопристигнали/ :wink:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
kralimarko

Мнение от kralimarko »

e тва е много истинско дето казваш-Човек е голям, колкото са големи мечтите му
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Еми...- гледам да не пиша глупости :roll:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Ние тоз етап, дето се зимаме на серьозно и не пишем глупости го изживяхме! :lol: :lol: :lol:

1. Човек не е по-голям от колкото е!(може да иска и сънува много :lol: )
2. Батето си спомня с удоволствие за един живот в БГ, в които той е малко по-добре от другите и иска да това време да се върне! (Да си направи машина на времето :lol: )
3. Крали Марко харесва Батето и иска да шеарва с него телешки ребърца и други вкусотии (Само с батето ли? :lol: )

Изводи:

1. Който не си го може, не си го може!
2. Рак, мерак и простак - лек няма!
2'. Глада е*ава майката на яденето!
3. Ако чакаш един влак на едно място дето той не минава, колкото и да си търпелив никога няма да го дочакаш!
kralimarko

Мнение от kralimarko »

razsmiavash me..от днес нататък ребра за вси4ки :oops:
kralimarko

Мнение от kralimarko »

.Човек не е по-голям от колкото е!(може да иска и сънува много)******************** е аз тва не го вервам.....и продалжавам да подкрепям тезата за ме4тите .ако си бех седел на село сигурно и колело немаше да имам сега камо ли маратонки АДДИДАС и 4ленска карта за Самс Клуб ,,да не думаме 4е и половин свет обиколих кат Бай Ган ..................
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Бе ти не го верваш , ама аз мога да го докажа!
Ти можеш ли да изядеш повече телешки ребърца отколкото можеш да изядеш и можеш ли да изпиеш повече аржентинско вино отколкото можеш да изиеш, ЗНАААААЧИ, не си по-голям отколкото си!
Това първо!
И второ!
Добре е, че вече не гураш по капли, а си си купил маратонки.Добре е и че вече са те пуснали и сред хора! А то светът е малък, не е голем като форума!
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

"Бате"- До днес си мислих, че човек има една сянка!?
Да -ама аз си имам две??? :wink:
Питай"troll", ако не вярваш. :lol:
п.с. "troll"!- напъни се малко бе 'брадче'- да родиш нещо свое???-иначе ми заприличваш на канадец :smhair:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Bingo!
Аз съм канадец(от български произход :roll: )!
kralimarko

Мнение от kralimarko »

абе Трол ,пи4 ти нещо ебаваш ли се с менека....язека не сам лош ама молим те не ме настапиняй по глезено :wink:
kralimarko

Мнение от kralimarko »

и Трол4о ...не са ме пуснали...едно време 1998 не пускаха .... сам избегах ,,,само фор да рекорд
Публикувай отговор