прав е Батката за някои неща ....НО....аз за друго говорех

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Глей ся, Крали Марко!
Не, че ти не си разбрал, ами аз лошо съм се изказал.Аз телешките ребърца с квото и да е вино толкоз ги уважавам, че как ще се е*авам с тях?

Майтапя се с арми щото, от вратата и за краката!Ама мечтите /сънищата са убаво нещо, ама не бива да се зимат за реалност.
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

kralimarko написа:и Трол4о ...не са ме пуснали...едно време 1998 не пускаха .... сам избегах ,,,само фор да рекорд
:lol:
Що бе?
Телета ли нямаше в БГ?
Или ребърца?
Какво те стегна изведнъж та фана по широкия свят?
Veliko
Мнения: 637
Регистриран на: Съб Окт 25, 2003 10:50 am

Мнение от Veliko »

Абе нямо кво си чешите езиците и си ги мерите. Навсякъде ядеме дървото, сега ни гласят още по-як, глобално. И тези тъпи франсета със скапаната си банка, съвсем ни земаха за мезе (deto natopiha brokera de). Цялата работа вони. Така, че по-малко бачкане, повечко fun.

Например за ценители препоръчвам The Dance of Eternity na Dream Theater. :noz: :haplio:

eto link: http://www.youtube.com/watch?v=ieRFnlcsZ0g
Последно промяна от Veliko на Съб Яну 26, 2008 7:54 pm, променено общо 2 пъти.
Life goes on. It always does, until it doesn´t!
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

OK- "тропчо"- Убеди ме !?,
...че в Канада по-страшни екземпляри от белите мечки са някои 'канадски българи' :shock:
Не се дръж като настъпана мома- ами дай да си поделим "Нунавут"!!!
....Щото накой ден ще ти писне да виеш от самота срещу луната и ще потърсиш някой 'български канадец' да си разменяте кожи :wink:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

аз съм малък човек с големи мечти.исках да имам къща в лавал/щото са по евтини/,посртигнах го.исках да имам нова хонда акорд,щото са най издържливи и може да ме изкара 20 год.,постигнах го,исках плазма ,исках ай под ,исках кинема мезон исках.......,постигнах всичко и то само с едно натискане на копчето,т.е. с едно ходене до БАНКАТА.Тя е много богата ,освен това и много добра,каквото си поискам ми дава и постигнах ВСИЧКО благодарение на нея.Обаче ми омръзна да ИМАМ ,вече искам да НЯМАМ ,но да съм СВОБОДЕН.Заради това ще се местя ,ще си купя някакъв бизнес КЕШ ,ще наема две ,три камилчета да гърбят вместо мен и ще си въртя синджирчето докато вие тук ще продължавате да ЗАБОГАТЯВАТЕ в борчове.
Кво да праиш,малък човек -малки мечти ,големи човеци-големи БОРЧОВЕ. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Всеки е роб на своите желания!

Изобщо това искането е стъжнило на много хора живота!
Затуй е написано на едно място:
"Блажени нищите духом, защото тяхно е Царството Небесно.”
Защото те не знаят да мечтаят! И да правят бели големи колкото мечтите си.Щото като се окажеш в нечии чужди мечти...

Затуй магарето се управлява с една тояга на която виси морков.
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

kralimarko написа:и Трол4о ...не са ме пуснали...едно време 1998 не пускаха .... сам избегах ,,,само фор да рекорд
Кралимарко как ги направи тези 20год емиграция от 1998..да не броиш година емиграция за две :D този номер го има но на други места...
иначе и аз нещо не мога да ударя на свясна грапа напоследък но не спирам да пробвам
...мразя мастика без айрян...
kralimarko

Мнение от kralimarko »

гле са ,,ако 4е се фащаме за +- 6 месеца или година две....само да създаваме спор ...........аз се отказвам -ти си W-инер...НО от сега ти казван --но beff ribs за теб
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Bateto за първви път ми допада това,което казваш :D
kralimarko

Мнение от kralimarko »

Знам си аз 4е ще по4нете да усещате 4е има много истини в думите на Батката ,,не го 4еткам но за някои неща е много прав.Сега ....не знам колко време не си е бил в Бг-то но има неща дето много ще го изненадат в негативен аспект когато се прибере за постоянно......... ама МНОГО ГАДНИ неща има в Бг и аз ли4но много се дразня на простотията дето се шири там и куп други идиотщини дето не искам и да се сещтам--- ,но фатката е 4е ако може да си купи едно малко бизнес4е кеш и да си вади по 3-4 хилки на месец....ехеееееееееее ще си варти синджир4ето ...ще си иде 3-4 пъти в годината на по4ивка я в Дубай я в Мароко я на море или балкан.....и ако си има останали истински другар4ета там да си цъкат моабет4ета по кафетата ..хи4 нема да е за жалене.......да не говорим пък колко е сладко да имаш 2ма-3ма да работат вместо теб... :D :D :D :D :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

абе аз не съм много отдавна тука и гадостите в бг. не съм ги забравил ,както и никога не съм се правил на ощипана мома да ги отричам.има си я простотията колкото си я искаш,обаче,Обаче от както някои канадофили обичат да се изразяват идеално/рай/ няма и аз от две злини предпочитам по малката. :D
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Бате :),дано да се окаже ,че си прав поне за себе си!
Времето ще си покаже за всичко.
Често,когато на човек му олекне около врата (в случая в Канада) и започва да позабравя някой неща или по-скоро тези "някой неща" стоят бледо бледо,когато са далеч около теб.
Другото е,че в Бг туко така да се купи "бизнесче" в кеш не е така лесно ,а и не е постоянно.Отдавна вече "някой" индивиди си купиха такива "бизнесчета".Държавата дере яко,като за последно,няма закони,няма правила.....трябва да се има многоооо пари,които обаче Бате ти ще дадеш за "бизнеса".А тези които останат ще отидат за "дом" и кола и може би и още някой неща.
Бг,не е мястото за честните хора,ако искаш да си такъв?
Ако не искаш и си мислиш други работи,ще трябва да се забъркаш с "някой" хора.
Но виж Бате,ти си длъжен да го направиш,трябва сам да се убедиш.
Кой каквото сам си го направи друг не може да му го направи.
Ще си дойдеш щом си решил и нищо няма да те спре.Нищо няма да те спре и ,когато даваш в кеш за разни неща,и за бизнеса.
А после......дано да стане така както си го мислиш!Пожелавам ти го.
Но лично мое мнение в момента е,че много скоро (по скоро от колкото си мислиш) ще искаш да бягаш като "дявол от тамян" от БГ.
Лошото е ,че капитала ще се е стопил и малко ще е това,което ще си върнеш с продажби.

Аз бих дошъл за месец-два и бих се огледал ,поживял,проверил за "бизнеса" и тогава щях да решавам пак.
Но ти си си ТИ и направи това,което си решил.
:thumbsup:
Dparo u TaHq

послеслов

Мнение от Dparo u TaHq »

....когато говорих за много пари,имах предвид не няколко хиляди долара.А МНОГОООО пари,няколко пъти по стотин хиляди...за пример Максим Ставински,който уби с колата си (мъкар и не нарочно),все още е на свобода ,а и така ще си остане,когато имах мнооого пари.
А иначе Бате,казано по БГ ти си някой си "царвул",така се казва за такива като нас -честните.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

мерси Драго за загриженоста ,обаче Батето не е вчерашен и тия работи дето ги пишеш са за някой лаик ,а не за човек с 17г. в частния бизнес.
аз като казвам бизнес Драго визирам нещо дребно,малко ,незабележимо дето да ме храни,не ме блазнят сериозните игри дето шляпат по ръцете ,ако не си това което ти казваш,така ,че споко няма да се затрия.
като казвам Драго имам експирианс да знаеш това значи ,че издържах и на Жан Виденовата инфлация и на агресията на ;Застрахователните компании;,не можах да издържа обаче на Реститутките,те ми е..а майката,за 7-8 год съм ги направил минимум с 200 000 долара по богати навместо да си ги прибера в джоба.е заради това съм тук ,от лекото и мекото се нататрузих на трудното/и защо трябва да е логично ,че след като сме дошли тук ни е било безкрайно тежко и огъзено ,а тук сме на върха на сладоледа/ :D ,та ей заради това съм тук да си ги изкарам тия кинтоци и да си го купя тоя ;бизнес; ,за да ти е по разбираемо какво влагам в думата ;бизнес; ,да си купя търговски обект,магазин ли ,ресторант ли ,каквото там ще преценявам с какво ми се занимава и да съм си аз чорбаджията ,а не бабати Архитект Еленка 6 месеца след като и направих ремонт на магазина за 16000 ДМ да ме изгони като мръсно коте от там.
знам ,че ви е трудно за възприемане и ме възприемате за въздухар и изхвъргач ,но това е истината момко ,за 9 год. в ресторантьорския бизнес и 8 в търговията на дребно все съм се научил на нещо,ей гледай ,като дойдох тука като минеще покрай мен голям камион се стрясках ,а сега го въртя на малкия си пръст и стряскам бабите по магистралата,ако ми опре яйцето до гъза и ракета ще подкарам. :D
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

ммм,не те мисля за въздухар или както тамспомена,сигурно си минал през много неща.
може би ако си имаше семейство и деца сега би мислил по различно.
Мисля върху думите ти за "имането на всичко"
аз сега си има всичко ,това което ти имаш там...но не в това въпроса.
Скоро бях в германия за малко,и видях една истинска европа и колко са напреднали хората в много неща,даже и в мисленето.Някой беше казал,че немците били студени,е аз не видях това.
Например аз не бих отишъл в канада заради "имането",отивам за други неща,може би знаеш за какво имам предвид.
Естествено всеки е с различно мнение и виждане .
:beer: от мен :lol:
Публикувай отговор