Характерните 4ерти на средностатисти4еският канадец.

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
ZanzibarHero
Мнения: 819
Регистриран на: Съб Ное 17, 2007 8:55 pm

Мнение от ZanzibarHero »

А защо никой не казва как сутрин се клатят с чаша TimHortons кафе в ръка, облечени в пижами, с окапана с кетчуп смачкана фанелка, обути в джапанки, едни такива кръгли, бели и ... дърпайки понякога дете, обуто в гумени галоши (независимо от сезона), ольохано около устата с горчица и кетчуп от мазния сандвич, с който е закусило
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Къде ги виждате тези деспъред домакини, в някой хоспис ли, къмюнити хаузинг за бедни ли :o :) , сменете квартала ...
Циганите - на Сатурн !
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

anxeli написа:Къде ги виждате тези деспъред домакини, в някой хоспис ли, къмюнити хаузинг за бедни ли :o :) , сменете квартала ...
ти в градски транспорт качвала ли си се в Ка или хвърчишс хиликоптер винаги в града?
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Питър, градския транспорт е близо 3$ вече в Торонто, а е и доста тъпкан, такива госпожи не съм виждала, те пеша го дават предполагам :D, иначе щех да виждам повече оплескани с горчица и кетчуп граждани в метрото, влезли в допир с току-що закусилите хлапета :rotfl: ...
Циганите - на Сатурн !
alen vid
Мнения: 418
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 10:12 am
Местоположение: sofia

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Мнение от alen vid »

chili написа:Всъщност идвайки за първи път в Северна Америка преди години, обикновените хора ми се сториха толкова хубави, че се зачудих как артистите успяват да се откроят на фона на толкова добре поддържащи се и генетично красиви индивиди.
Мдаа, за мое най-голямо съжаление, когато бях в България миналия месец се ужасих от вида на "подрастващото поколение". Толкова грозни момчета и момичета с конкурс да търсиш не можеш да намериш.
Тия вафли за красивата българка може да ги разправяте на накой друг. Не може в продължение на 18 години от Бг да изтича най-доброто от генфонда и пак да сме красавци, е не става.
А за мъжете коментар изобщо нямам, в сравнение с българите, тук всички ми се виждаха педали, само защото бяха добре подстригани, обръснати и спретнати. Е, съжалявам, ако някой се почувствал обиден, но тука има мъже, дето майка не ги е раждала.
Между другото онзи ден погледнах през прозореца и в къщата до нас имаше един мъж, на който малко жени биха отказали.
Их, тая Канада....:)!
Ела бре човек , ела да се запознаем - моля те , ела или аз да дойда , както кажеш ! - ти си злато бе :D :D :D :D :D
ела , казвам ти , щи уредя минимум Магистърска степен по генетика бе човек :idea: :idea: :idea: ти си талант ти си самороден талант

А, гледам и в хранително вкусовата промишленост си се проявил :
" Тия вафли ........................ може да ги разправяте " , ма и там имам позиции бе , ма и там мога помогна с нещо - само да кажеш !

:beer: :beer: :beer:
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

chili написа: Мдаа, за мое най-голямо съжаление, когато бях в България миналия месец се ужасих от вида на "подрастващото поколение". Толкова грозни момчета и момичета с конкурс да търсиш не можеш да намериш.
така е погрозняхме
и генофонда ни е вече малко по- тъмен :rotfl:
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

ZanzibarHero написа:А защо никой не казва как сутрин се клатят с чаша TimHortons кафе в ръка, облечени в пижами, с окапана с кетчуп смачкана фанелка, обути в джапанки, едни такива кръгли, бели и ... дърпайки понякога дете, обуто в гумени галоши (независимо от сезона), ольохано около устата с горчица и кетчуп от мазния сандвич, с който е закусило
днес сутринта докато аз се разкрасявам :) (събота е :P ) по радито 99.9 микс ФМ, водещата се изцепи, колко било гот, че било събота, та нямало смисъл човек да се оправя и че на никого не му пука как изглежда другия и тн...... и, че е най-нормално е да отидеш до Тим Хортънс да си вземеш кафе по ПИЖАМА :P след това същата допълни, че баща й дядо й редовно го правел този номер, но все пак с кола :P

еее, потресох се. две различни култури. за мен е удоволствие човек да се облече като нормален човек и да излезе в събота, но някои други го намират за прекалено досадно. :roll:
и в метроот доста често има по пижами :D
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

ZanzibarHero написа:А защо никой не казва как сутрин се клатят с чаша TimHortons кафе в ръка, облечени в пижами, с окапана с кетчуп смачкана фанелка, обути в джапанки, едни такива кръгли, бели и ... дърпайки понякога дете, обуто в гумени галоши (независимо от сезона), ольохано около устата с горчица и кетчуп от мазния сандвич, с който е закусило

Да допълня, че гумените галоши май ще са незаменим артикул от "Колекция Есен-Зима 2007-Тороно" :P или по-скоро хита..... :P

П.С. ако някой реши да е в крак с модата: носят се върху други обувки или ботуши :lol: :lol: :lol: гледката е умопомрачителна :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

:D :D :D
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

Бате , ти искаш да си в крак с модата??? :P
ще свирна като ги пуснат на sale :wink:
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

хаха тук гумените цървули бяха хит пролетта и лятото обикновено в ярко розово и електриково зелено :D сега разбирам къде шипват всичко що му е минала модата в Европа :wink:
...мразя мастика без айрян...
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

totev , това са едни други от Колекция Пролет-Лято :P

нов хит имаме :P незнам вашите къде са отишли :wink:
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

ще си мерим цървулките чувствам аз :D
за вериги за пешеходци съм чувал, ама за зимни цървули не съм още..ех то мода ли е да я опишеш
...мразя мастика без айрян...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

те тия ярко розовите не бяха ли с изрязана пета за проветрение. :D
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

ами зависи пролетните бяха до глезена и затворени, лятните имаше и с гола пета :D имаше и с дупки отпред като плетените гръцки гъзарски обувки от зората на демокрацията. То затова ми е интересно какво са измислили сега..я ако някои има снимка да прати
...мразя мастика без айрян...
Публикувай отговор