канада -рай за некадърниците

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

канада -рай за некадърниците

Мнение от bateto »

да ме прощавате обаче имам чувството ,че канада е предпочитана дестинация за всички български неудачници и некадърници.по друг начин не мога да си обясня ,как може всичките така наречени специалисти нереализирани в родината да идват на тумби тук за да чистят еврейските къщи и да мият чинии.
значи са леле и специалистите.вие какво мислите. :wink:
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

bateto ти със сигурност си най-големия БГ специалист ,нали:)
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Re: канада -рай за некадърниците

Мнение от Pepon »

bateto написа:да чистят еврейските къщи и да мият чинии.
И да разнасят пици :D Също да продават хот-дог, да работят като магазинери за 8-9$/час и още един куп "големи далавери"... и все временно де :D
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Pipon,със сигурност станахте 2-ма с Bateto от БГ специалисти озовали се в Канада :krila:
И сега,когато Вие отнехте всичко хубаво,за нас простосмъртните остана да мием чиний,че даже понякога и чаши :)
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

бате, пак повдигаш тема дето ще отприщи "справедливия гняв" на всички БГ ИТ специалисти в Ка. Дали всички хора миещи чинии са били неудачници в родината си незнам, но със сигурност голяма част от тях ще бъдат неудачници в Каната щото няма да стигнат много по-далече от миенето на чиниите там.
точно така мисля по въпроса:)
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

Опааа ,станахте трима на борда :)
Вече като капитан на потъващия кораб ще си водя дневника на удавника в борбата срещу подводните(надводните) течения в Канада :):)
Оцелелите да се отправят към БГ- страната на НЕОГРАНИЧЕНИТЕ НЕВЪЗМОЖНОСТИ.Щам ще срещнете преуспялите Питър пан,батето,пипона и други,че даже и тенис ще се научите да играете:)
Аватар
nadin13
Мнения: 73
Регистриран на: Вто Мар 13, 2007 4:53 am

Re: канада -рай за некадърниците

Мнение от nadin13 »

bateto написа:да ме прощавате обаче имам чувството ,че канада е предпочитана дестинация за всички български неудачници и некадърници.по друг начин не мога да си обясня ,как може всичките така наречени специалисти нереализирани в родината да идват на тумби тук за да чистят еврейските къщи и да мият чинии.
значи са леле и специалистите.вие какво мислите. :wink:
peter_pan написа: бате, пак повдигаш тема дето ще отприщи "справедливия гняв" на всички БГ ИТ специалисти в Ка. Дали всички хора миещи чинии са били неудачници в родината си незнам, но със сигурност голяма част от тях ще бъдат неудачници в Каната щото няма да стигнат много по-далече от миенето на чиниите там.
Pepon написа: И да разнасят пици Също да продават хот-дог, да работят като магазинери за 8-9$/час и още един куп "големи далавери"... и все временно де
какъв точно ви е проблема?! :twisted:
че някой може да Ви заеме работните места ли?! :wink:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: канада -рай за некадърниците

Мнение от miteto »

bateto написа:да ме прощавате обаче имам чувството ,че канада е предпочитана дестинация за всички български неудачници и некадърници.по друг начин не мога да си обясня ,как може всичките така наречени специалисти нереализирани в родината да идват на тумби тук за да чистят еврейските къщи и да мият чинии.
значи са леле и специалистите.вие какво мислите. :wink:
Не разбрахме само ти кат си от голямото добрутро на мазните бизнесмени, за чий си дошъл да драпаш у Каната, нали си бил големата реализация у БГ-то :rotfl:
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Батето явно е останал сексуално незадоволен след ходенето си до Северните Обединени Мексикански Щати. :D
То за това го избива на такива откровения. :D
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
(iliyana)
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 7:57 am
Местоположение: Варна

Мнение от (iliyana) »

а защо забравяте вие от къде сте тръгнали???вие не сте ли миели чинии, не сте ли разнасяли пици или не сте ли чистели...?
Защо пускате такива тъпи теми, за да гледате сиир ли?
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Re: канада -рай за некадърниците

Мнение от Lub0 »

miteto написа:
bateto написа:да ме прощавате обаче имам чувството ,че канада е предпочитана дестинация за всички български неудачници и некадърници.по друг начин не мога да си обясня ,как може всичките така наречени специалисти нереализирани в родината да идват на тумби тук за да чистят еврейските къщи и да мият чинии.
значи са леле и специалистите.вие какво мислите. :wink:
Не разбрахме само ти кат си от голямото добрутро на мазните бизнесмени, за чий си дошъл да драпаш у Каната, нали си бил големата реализация у БГ-то :rotfl:
Е батето явно е най-големият некадърник, даже и пари за билет за БГ-то не може да събере толкова години...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Pepon
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Авг 08, 2003 10:06 am
Местоположение: Somewhere Out There

Re: канада -рай за некадърниците

Мнение от Pepon »

Lub0 написа:...даже и пари за билет за БГ-то не може да събере толкова години...
Ами поскъпнаха пустите билети, а с миене на чинии 1200$ как се събират :D
Мене навремето щяха да ми събират тука пари от форума за билет, ама така и нищо не събраха, та ми изгниха костите сума ти години в това райско кътче Канада. Добре, че тати си продаде червената Лада, та да ми прати пари да се прибера... :D :D :D
Последно промяна от Pepon на Чет Окт 18, 2007 10:23 am, променено общо 1 път.
"You can always count on Americans to do the right thing. After they've tried everything else."

Winston Churchill
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Доста задници ще трябва да измие ;)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Dparo u TaHq

Мнение от Dparo u TaHq »

nadin13 ,да това е истината.
Всеки нов емигрант било то Българин,виетнамец,китаец и други са потенциални "противници",когато се откриват свободни работни места.
Това не е само за Канада,братовчед ми е в Испания,имам и други познати там,и в Гърция,Холандия,Германия,Кипър и всички са споделяха факта,че отивайки там много българи се чудели как само да ги изиграят.Просто както и в БГ така и навън БГ не е задружен ами е като удавник за сламка и гледа да натисне другия.Все пак има изключения,но са малко. Разликата е,че Българина е кадърен и е сериозна конкуренция,а това не се харесва на някой които са вече там.А на другите ,които по една или друга причина не са се установили като хората в Канада и са се върнали поради неуспехите си в България от злоба,че някои други отиват и може да са добре там,а те в БГ НЕ плюят ,че чак и себе си оплюват.......
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

даже бях чел наскоро,че ако изтропаш някой българин на социал бачкащ за кеш на правителството ,то ти дава 500д. премия.та не виждам нищо лошо във това да бъдем бдителни,все пак и това си е вид работа след като и тоя доход накрая ще бъде обложен с такси.
а Драго лично ще го водя в моята фирма на работа.шефа дава 300 д. премия ,ако му доведеш човек който да работи минимум 3 месеца.само се опасявам да не се окаже ,че Драго нищо друго не може да прави освен да върти геврека на таксито и после аз да бъда обвинен ,че съм го завел с користни цели,т.е аз да лапна 300те кинта ,а не той да вземе хляба в ръцете си.
незнам как е в момента в Бг. хавата ,но по мое време бакшиши ставаха хора дето за нищо друго не бяха кадърни. :wink:
Публикувай отговор