Сбирка на по бирка?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
Specialka
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 12:55 pm
Местоположение: Мисисага

Сбирка на по бирка?

Мнение от Specialka »

Привет на всички!

През следващия long weekend /след две седмици/, в понеделник по обяд, няколко нашенци правим есенна сбирка на по бирка в един от парковете на Порт Кредит. Всеки, който има възможност и желание е добре дошъл. Ако имате идея за по-удобно място и време - споделете. Подробностите уточняваме в движение.

Поздрави!
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от Жени »

Ако е живот и здрави и хубаво време, ще се присъединим и ние! :wink:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

е как е мисисага душа.всяка седмица като минавам по 401а и наближа Хъронтарио ссе сещам за теб как ли страдаш в момента в туй пустото село без чаршия и тротоари.съвсем сериозно. :wink:
Аватар
Specialka
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 12:55 pm
Местоположение: Мисисага

Мнение от Specialka »

Хихи, много мило чак да ме мислиш, благодаря, добре съм вече. Установихме се, климатизирахме се, на моменти чак нотки щастие усещам. В Порт Кредит е екстра. Стоим си при белите хора, пък нека съм расистка... :) Вече си мисля, че изборът Мисисага не е грешка. Дано.....

И все пак е кофти град без център.

Хайде наистина да се съберем и да се преброим на глътка бира през почивните дни? До тук сме 10 човека, с Жени - 12.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

На Порт Кредит до марината ,там където дават лодки и корабчета под наем има едно хубаво ресторантче,забравих му името ,но ви препоръчвам да го посетите.Преди два месеца като бях на гости в Мисисага ме водиха там и ми се стори доста приятно,само бели хора дето викаш ,тук таме се вижда само някой тюрбан ,ама те по вечето са на вестници по тревите . :D
Аватар
Mark
Мнения: 1258
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 12:25 am

Мнение от Mark »

Specialka написа:...В Порт Кредит е екстра. Стоим си при белите хора, пък нека съм расистка... :) Вече си мисля, че изборът Мисисага не е грешка. Дано.....

И все пак е кофти град без център.....
След 10-20 години няма да остане място населявано само от "бели" хора. Просто защото "цветните" са много повече и постоянно прииждат :lol: . :beer:

ЗАВИСТTА "УБИВА" ТОЗИ КОЙТО Я ИЗПИТВА.
ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ, НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО И НЕРВИТЕ А ПОТЪРСЕТЕ ХУБАВОТО И ЗА ВАС.
Аватар
Specialka
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 12:55 pm
Местоположение: Мисисага

Мнение от Specialka »

Ооо, видяла съм го и съм му хвърлила око. Първият 'pay' чек там ще се похарчи. На хубави местенца ходиш.

Предлагам все пак да посветим темата на срещата - кой иска и може да дойде.
Аватар
Al Bundy
Мнения: 160
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 7:47 am
Местоположение: Торонто

Мнение от Al Bundy »

Къде са тия паркове на Порт Кредит? Дай major intersection. Може и ние да се включим. Ние сме 2-ма големи и 1 по-малък.
mistral
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Юни 04, 2005 7:47 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от mistral »

Такива сбирки има почти всеки месец в кафенето на Хай-парк 'Grenadir'. Обикновено са един път месечно в неделя след 16,00 часа
Последно промяна от mistral на Нед Окт 07, 2007 2:49 am, променено общо 1 път.
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

ааа, моля, моля, не ги бъркайте , в Хай Парк без покана в джоба няма да ви пуснат :wink:
pantata
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:33 pm
Местоположение: Oakville, Canada

Мнение от pantata »

zorina написа:ааа, моля, моля, не ги бъркайте , в Хай Парк без покана в джоба няма да ви пуснат :wink:
сериозно? ти пробвала ли си?...
Everyone should believe in something -
I believe I'll have another drink.
batkoto
Мнения: 164
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 6:45 pm

Мнение от batkoto »

Specialka написа:Хихи, много мило чак да ме мислиш, благодаря, добре съм вече. Установихме се, климатизирахме се, на моменти чак нотки щастие усещам. В Порт Кредит е екстра. Стоим си при белите хора, пък нека съм расистка... :) Вече си мисля, че изборът Мисисага не е грешка. Дано.....
:rotfl: :rotfl: :rotfl: Ох новите ме събарят -- защо не се заселихте в Оуквил направо. В Порт Кредит си има черноля още....
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

zorina написа:ааа, моля, моля, не ги бъркайте , в Хай Парк без покана в джоба няма да ви пуснат :wink:
:?: :shock:
Циганите - на Сатурн !
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

anxeli написа:
zorina написа:ааа, моля, моля, не ги бъркайте , в Хай Парк без покана в джоба няма да ви пуснат :wink:
:?: :shock:
ей, аз нямах, как ли са ме пуснали :wink:
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

pantata написа:
zorina написа:ааа, моля, моля, не ги бъркайте , в Хай Парк без покана в джоба няма да ви пуснат :wink:
сериозно? ти пробвала ли си?...
пантата,
пробвам само нещо, което ми е 100% сигурно :wink: така, че в този смисъл, с покана в джоба :lol:
Публикувай отговор