Културен шок ли беше това?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
Аватар
Kirilius
Мнения: 510
Регистриран на: Чет Окт 23, 2003 10:41 am
Обратна връзка:

Мнение от Kirilius »

Бравос за бързата адапрация :beer:

За цените на компютърните джаджи: разходете се по College между Spadina и Bathurst. Там е пълно с китайски магазини и могат да се намерят и камери и слушалки на свестни цени.

За тавите: мдаааа... тавите в общия случай са пълна скръб. Изхвърлихме 2-3 "нязалепващи" преди да се усетим и да минем на стъклена. Или стъклена или за еднократна употреба - това е моят съвет.

Успех!
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

Я , специалка влязла в Правия път ! Тоест станала е "правоверна" :lol: :lol: :lol:
miko
Мнения: 305
Регистриран на: Вто Дек 23, 2003 12:52 am
Местоположение: Montreal

Мнение от miko »

krimon написа:ние си взимаме Персил и качеството му ни устройваше както в България, така и тук
Къде в Монтреал продават Persil?
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

провери в Корбей - ние 3 години от там го купувахме, а напоследък едни поляци започнаха да го внасят и излиза доста по-евтино от тях да го вземаме
Аватар
Koutai
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 11:05 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Koutai »

...хъмм не дочувам Батета да се обаждат ни Питър Пановци виждам да прехвръкват.Само тави дранчат.:rotfl: Темата комай е изчерпана.... :lol:
Успех "Специалке" !
L. P. N
zorina
Мнения: 420
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 2:40 pm
Местоположение: Торонто

Мнение от zorina »

Kirilius написа:Бравос за бързата адапрация :beer:

За цените на компютърните джаджи: разходете се по College между Spadina и Bathurst. Там е пълно с китайски магазини и могат да се намерят и камери и слушалки на свестни цени.

За тавите: мдаааа... тавите в общия случай са пълна скръб. Изхвърлихме 2-3 "нязалепващи" преди да се усетим и да минем на стъклена. Или стъклена или за еднократна употреба - това е моят съвет.

Успех!
И от мен поздравления :lol: и все в същия дух да продължавате!

по въпроса за тавите, препоръчвам на Кичен стаф, точно в центъра има такъв магазин. Нямам спомен за цената, но мисля не повече от 20$, но купуваш и забравяш затова... Внимавайте със стъклените, защото познати са ми казвали, че се е случвало тавата просто да стане на сол..без майтап.. А това на Кичен стаф няма мърдане :wink:
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Аз обичам керамични :). Пълно е с такива тави. Дебели, тежки, но със сюпърб хийт дистрибюшън. Няма загорени манджи :lol: ....
От китчън стаф имам страхотен тиган, също доста тежък :lol: ...
Циганите - на Сатурн !
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

http://www.ikea.com/ca/en/catalog/products/50055863
Изображение
Само една пуйка и трябва!
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

7George написа:http://www.ikea.com/ca/en/catalog/products/50055863
Изображение
Само една пуйка и трябва!
прав си и това дето върви с пуйката :beer:
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
Публикувай отговор