shte ni otlojat za ES no za kolko ??!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

shte ni otlojat za ES no za kolko ??!!

Мнение от myha »

В България има тясна връзка между мафията и бизнеса, както и между престъпниците и висшите полицейски и правосъдни структури, твърди белградският вестник Вечерние новости.

Въпреки обещанията, че ще бъдат разкрити едни от най-големите престъпни групи и ликвидатори, чийто акции се чувстват в много европейските страни, това не се случва.

Списъкът на убийствата посред бял ден на централните софийски улици става по-дълъг, а поръчителите и извършителите са извън обсега на българските власти, което за Брюксел е абсолютно неприемливо. Това анализират сръбските медии.

Според тях първата жертва на евентуалното отлагане на българския път към Европа може да бъде президентът Георги Първанов, който сега има подкрепата на повечето българи.



kolko mislite che shte ni otlojat ???!!
Az sam pesimist i davam 3 - 5 g !!!
A vie ??
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Какво да те отлагат бе муха? Нали си в Торонто или бъркам? :lol: :rotfl: :beer:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

Максимума с които могат да отложат приемането на България е до 2008 година, но и това няма да стане. Ще ни приемат в ES prez 2007. Възможно е да задействат някоя и друга предпазна клауза, която да ни лиши от някои повече или по-малки суми, но това е всичко.
kosciuszko
Мнения: 209
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 10:09 pm

Мнение от kosciuszko »

Ivan1007 написа:Максимума с които могат да отложат приемането на България е до 2008 година, но и това няма да стане. Ще ни приемат в ES prez 2007.
Pravilno
Zapadna Evropa tarsi kade da si hvarlia boklucite.
vseki znae kak germancite vkaraha bokluci v Ruse, posle si gi pribraha, samo e vapros na vreme predi germancite da znaiat tochno na kogo da butnat rushvet i da vkarat sastite bokluci nanovo
Na BG ne i triabva EU
Schweizarcite i norvejcite da ne bi da sa nai-glupavite evropeici????
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

MrGeek Пуснато на: Нед Юни 11, 2006 8:22 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Какво да те отлагат бе муха? Нали си в Торонто или бъркам?




Ti ako ne se chyvstvash Bg , to az se chyvstvam :))
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

myha написа:Ti ako ne se chyvstvash Bg , to az se chyvstvam :))
Мухахахахахаха, ще ме скъсаш от смях. Случайно да знаеш колко български граждани в България са против влизането в ЕС? Аз ще ти подскажа - 34%. Тези хора какви са? Афганистанци може би?
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

mi mai da misleneto im na takova mi prilicha :)
a i ti sega da ne slojish chalma ?:))) :lol: :wink:
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
Joana
Мнения: 1434
Регистриран на: Вто Фев 14, 2006 10:00 pm

Мнение от Joana »

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

:lol: :lol: :lol:

:wink: :wink: :wink:
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

myha написа:mi mai da misleneto im na takova mi prilicha :)
a i ti sega da ne slojish chalma ?:))) :lol: :wink:
Ей муха, слез не земята бре. Ще ти дам още една подсказка - основните етнически малцинства в България са почти 100% за влизане в ЕС.
Противниците на евросъюза от друга страна, са почти 99% етнически българи. Вземи седни малко и си направи сътветните справки, преди да говориш врели-некипели и да ме задавяш от смях. :lol: :rotfl: :rotfl:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12462
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

MrGeek написа:
myha написа:Ti ako ne se chyvstvash Bg , to az se chyvstvam :))
Мухахахахахаха, ще ме скъсаш от смях. Случайно да знаеш колко български граждани в България са против влизането в ЕС? Аз ще ти подскажа - 34%. Тези хора какви са? Афганистанци може би?
Не знам дали е вярна тази информация, може би е. Но този процент ми се струва доста близък до гласуващите за БСП и всичките и рановидности (НДСВ, Атака и други мутроподобни партии) И теб кво те бърка това - нали си в Canada?
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Ivan1007 написа:Не знам дали е вярна тази информация, може би е. Но този процент ми се струва доста близък до гласуващите за БСП и всичките и рановидности (НДСВ, Атака и други мутроподобни партии) И теб кво те бърка това - нали си в Canada?
Ако още не си забелязал, темата и въпросите ги задава мухата. Може би също така добре е да си дадеш сметка какви са въпросните гласуващи. ;)
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Hi hi hi
zadavih se ot smiah , vij che i ivan1007 te bazika che si v kanada i kakvo te barka tebe ,ne se li yseshtash:)))))
Golemi glyposti drankash dnes:)))))
Tova ne znachi che kato sam v Canada ne me interesyva BG !!
A ti koi bulgari si MrGeek
i posleden vapros ako moje ??
Ti za ES li si ?
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

myha написа:...
Ti za ES li si ?
Муха, понеже си ми много симпатичен, ще ти кажа - не съм за ЕС. ;) :lol: :rotfl: :rotfl: :beer: :beer:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

MrGeek написа:
myha написа:mi mai da misleneto im na takova mi prilicha :)
a i ti sega da ne slojish chalma ?:))) :lol: :wink:
Ей муха, слез не земята бре. Ще ти дам още една подсказка - основните етнически малцинства в България са почти 100% за влизане в ЕС.
Противниците на евросъюза от друга страна, са почти 99% етнически българи. Вземи седни малко и си направи сътветните справки, преди да говориш врели-некипели и да ме задавяш от смях. :lol: :rotfl: :rotfl:
Мухата може да е от онези :wink: почти 100% :wink:
Мечката се мие, чисти
в потоците сребристи.
Има ли за тебе пречка
да постъпваш като мечка.
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Blagodaria ti ,tova iskah da chyia !!
moeto mnenie e che Bg bez chlenstvo e obrechenna ,prosto triabva da vlezne kolkoto i trydnosti da dovede tova v nachaloto koeto mislia che shte e za dobro niama na kade taka triabva ,malka darjava sme i shte triabva da se saobraziavame s nekoi neshta, takava e sistemata !!!
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Заключено