Въпрос отново по family class

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Въпрос отново по family class

Мнение от doreto »

Документите ни, по горепосочената програма вече са изпратени в Мисисага. Трябва ли да ни информират, че са ги получили? И изобщо каква информация да очакваме и кога?
Поздрави на всички!
Дора
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

няма да ви информират, че са ги получили, ще ви информират с писмо когато вземат решение и имат становище - на съпруга ти ще му пратят официално писмо в което ще го има и client number, с който оттам нататък ще можете да си проверявате статуса онлайн, но на името и с данните на съпруга ви, не с твоите! на моят съпруг му излезе становището 1 месец и една седмица, след като ги бяха получили, успех! :)
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

Благодаря за отговора! Успех и на теб на интервюто!!
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

На мен ми изпратиха писмо, че са почнали да ги обработват (месец и 5 дена след като са ги получили), ама ето вече 2 месеца обработват и никакъв хабер...
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

на нас пък нищо не ни пратиха да ни информират, че са ги получили... ама ти защо не им звъннеш?! толкова време мина! :roll:
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Че аз всяка седмица звъня :-) ама каква файда, като те ми казват какъв ми е статуса (In process - както си пише на сайта), и това е - на дадения телефон никаква информация не дават, само отговарят на общи въпроси. А в Мисисага е абсурд да се обадя, там все едно телефони няма. Последно пратих писмо да питам какви ги вършат, утре мисля и факс да пратя... баси комуникациите - пълно информационно затъмнение :-)
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

странна работа :roll: не знам, обаче аз ако бях на мястото на спонсорирания, досега щях съвсем да съм истеризирала - ти там, инфо никакво... гадно :(
Аватар
PoLuX
Мнения: 1001
Регистриран на: Нед Авг 24, 2003 10:01 am
Местоположение: Торонто (екс - Варна)
Обратна връзка:

Мнение от PoLuX »

Добре, че има за какво друго да мисли спонсорирания :lol:
Заключено