Въпрос относно интервю на съпруга

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Въпрос относно интервю на съпруга

Мнение от doreto »

Здравейте! Кандидатствам по спонсорската програма като съпруга. Съпругът ми е пуснал всички документи в Мисисага, обаче има нещо, което не ми е много ясно и се надявам да не съм допуснала грешка. Става въпрос, за евентуално бъдещо интервю, на което биха ме извикали. Когато (и ако) ме извикат на такова, аз какви документи трябва да нося със себе си? ЧАст от нещата, които съм му изпратила съм си ги преснимала, но на някои, като например свидетелството за съдимост не съм си правила копие. А копия от формите, които съм попълвала трябва ли да имам?
Благодаря предварително!
pepiliverpool
Мнения: 179
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 10:24 am
Местоположение: Ottawa

Мнение от pepiliverpool »

Акта за раждане, както и свидетелството за сключен брак. Паспорта и личната карта. Това е. Късмет
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Доре,
когато/ако те викнат на интервю с писмото ще ти изпратят и списък с документите които да носиш
ще имаш достатъчно време между поканата за интервю и самото интервю за да си ги подготвиш
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Briana
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Дек 06, 2005 9:16 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Briana »

A moje i vyobshte da ne te vikat na interview!
Taka che, tyrpenie...
Ne mu misli sega
doreto
Мнения: 38
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 4:26 pm

Мнение от doreto »

Благодаря на всички за отговорите!
Аватар
simplyaven
Мнения: 1257
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 10:31 am
Местоположение: Regina, SK
Обратна връзка:

Мнение от simplyaven »

в някой от предишните постинги ти написах какво ми искат от букурещ, свидетелството за съдимост се праща в оригинал в мисисага, така че няма как да го носиш с теб, ако се забавите и то изтече може да ти искат ново, но мен ме викат на интервю точно 3 дни преди да ми изтече, дано и с теб да стане така! :D за копията от формите - ако има нещо, което сте поскрили или попроменили и има шанс да го забравиш до интервюто - да, имай си копията, за да си припомняш какво сте писали! но ако всичко е както си е, тогава не ти трябват копия
за невикането на интервюта - мисля, че тук във форума витае голяма заблуда, а тя не е от полза на спонсорираните и чакащи! в букурещ рядко се случва да не викат на интервю, без значение колко силен е файла, така че по-добре е да се готвим за интервюта! като мине моето ще пиша какво са ме питали :) успех на всички! :D
Заключено