Canada pecheli ot nas !!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Canada pecheli ot nas !!!

Мнение от myha »

Sega kato gledam i smiatam s calculatora sam dal 3000 lv samo za taksi i si mislia kolko na den na takiva kato mene im vzimat parite ???
Imigracionnite vlasti dobre sa se pogrijili za tova mislia :)))
,Zashto, kato vseki den vlizat mnogo novi hora naselenieto na Canada ne e narasnalo !! ?
:o
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

mi sthot sa kriym, da ne plasthame danatzite :lol:
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Ne moje da ste tolkova mnogo !!!:))
Iavno biagate v USA !!!!!
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Sega kato gledam i smiatam s calculatora sam dal 3000 lv samo za taksi i si mislia kolko na den na takiva kato mene im vzimat parite ???
Imigracionnite vlasti dobre sa se pogrijili za tova mislia Smile))
Ti ne gledai mnogo v pani4kata na canada.
Ako si dal 3000 leva - samo 6 meseca da vzima6 social i canada ve4e e na zaguba ot teb
Последно промяна от iliana на Пон Мар 20, 2006 1:21 pm, променено общо 1 път.
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

ne smiatam da sedia 6 meseca a smiatam da rabotia :)
I ne mislia che sa mnogo tezi koito sediat samo na social !!:)
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Canada pecheli ot nas !!!

Мнение от speedy »

myha написа:Sega kato gledam i smiatam s calculatora sam dal 3000 lv samo za taksi i si mislia kolko na den na takiva kato mene im vzimat parite ???
Imigracionnite vlasti dobre sa se pogrijili za tova mislia :)))
,Zashto, kato vseki den vlizat mnogo novi hora naselenieto na Canada ne e narasnalo !! ?
:o
Не се притеснявай за тия пари. Като дойдеш в Канада, населението ще нарасне с един човек, а почнеш да плащаш данъци тия 3000 лева ще ти се видят нищо работа :)
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
borsay
Мнения: 540
Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 11:34 am
Местоположение: Saint Liban

hi

Мнение от borsay »

Canada moze da e samo na pechelba ot nas, zasthoto po tozi nachin si provezda demografskata politika, za razlika ot tapatzite v bg. Az samo ne razbiram kakva im e pechalbata ot charshafite i provodnizite na islyama, deto nay nakraya sthe napravyat kato vav Franziya, ma dano sa pogledali malko novini ta da si izvlekat pouki za badestheto. Ey pisna kakvato i teme da zapochnete vse ya izbivate na pari, a te sa samo sredstvoto...!
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Muha,tiaCANADA ako niama polza ot teb za kakvo si i?Det kazva Iliana na social li da sedish? :roll: :roll: :roll:
kakвото потърсило,такова намерило
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

ами как няма да е на кяр? ти като дойдеш с 10 хиляди в брой и ги похарчиш за 2 месеца - те това си е чиста печалба, без много много рискове
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Canada pecheli ot nas !!!

Мнение от MrGeek »

myha написа:Sega kato gledam i smiatam s calculatora sam dal 3000 lv samo za taksi i si mislia kolko na den na takiva kato mene im vzimat parite ???
Imigracionnite vlasti dobre sa se pogrijili za tova mislia :)))
,Zashto, kato vseki den vlizat mnogo novi hora naselenieto na Canada ne e narasnalo !! ?
:o
Абе муха, ти не си ли чул, че повече народ бяга от Канада, от колкото пристига. Питай Батето - той е експерт по въпросите на скритата миграция. ;) :lol: :rotfl: :beer: :beer:
bp_de
Мнения: 1627
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 11:44 am
Местоположение: USA

Re: Canada pecheli ot nas !!!

Мнение от bp_de »

MrGeek написа:
myha написа:Sega kato gledam i smiatam s calculatora sam dal 3000 lv samo za taksi i si mislia kolko na den na takiva kato mene im vzimat parite ???
Imigracionnite vlasti dobre sa se pogrijili za tova mislia :)))
,Zashto, kato vseki den vlizat mnogo novi hora naselenieto na Canada ne e narasnalo !! ?
:o
Абе муха, ти не си ли чул, че повече народ бяга от Канада, от колкото пристига. Питай Батето - той е експерт по въпросите на скритата миграция. ;) :lol: :rotfl: :beer: :beer:
MrGeek - ти на маитап-на маитап -ама си е истина- доста голям брои напускат.
само 4е такифа факти правителството не публикува -по понятни при4ини :D :D :D
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Абе муха, ти не си ли чул, че повече народ бяга от Канада, от колкото пристига. Питай Батето - той е експерт по въпросите на скритата миграция.



Ok !!! saglasen sam !!!!
No kakva e prichinata za tova iavlenie ot Canada v Usa ???
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

sasho71 написа:ами как няма да е на кяр? ти като дойдеш с 10 хиляди в брой и ги похарчиш за 2 месеца - те това си е чиста печалба, без много много рискове
Zashto taka az ne poznavam i edin deto da e doshal s 10000 i da gi e poharchil za dva mesetsa. Sigurno ima i takiva sluchai no 90% idvat s 2-3 hiliadi.
Аватар
filipne
Изгонен от форума
Мнения: 3360
Регистриран на: Съб Яну 31, 2004 12:10 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от filipne »

myha написа:Абе муха, ти не си ли чул, че повече народ бяга от Канада, от колкото пристига. Питай Батето - той е експерт по въпросите на скритата миграция.



Ok !!! saglasen sam !!!!
No kakva e prichinata za tova iavlenie ot Canada v Usa ???
A ti kak mislish , kakva moje da e prichinata ?
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

vladi написа:
sasho71 написа:ами как няма да е на кяр? ти като дойдеш с 10 хиляди в брой и ги похарчиш за 2 месеца - те това си е чиста печалба, без много много рискове
Zashto taka az ne poznavam i edin deto da e doshal s 10000 i da gi e poharchil za dva mesetsa. Sigurno ima i takiva sluchai no 90% idvat s 2-3 hiliadi.
е как , ти в Торонто с 2-3000 $ за колко мислиш ше ти стигнат? че то само двата наема в началото са близо 2000$, а какво остава за останаалото? би трябвало да живееш в страшна мизерия тогава :?
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Заключено