ТЪРСЯ СПОНСОР

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
dimitar kokilkov
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 2:31 pm
Местоположение: България

ТЪРСЯ СПОНСОР

Мнение от dimitar kokilkov »

АЗ и семейството ми имаме сертификати за селекция за Квебек, но нямаме достатъчно пари за да заминем за Канада. Търсим спонсор. Моля помогнете ни. Аз и съпругата ми сме електроинженери-магистри, а съпругата ми има и полувисше Химия. koky@abv.bg
koky
alisa
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 1:10 am

sponsorstvo

Мнение от alisa »

za kakvo ti e tochno?
Andi
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:46 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от Andi »

Мите, имиграцията съвсем не е евтино нещо, както някои си мислят. Не са само билетите, които трябва да се платят. Има още куп други неща и най-важното - като дойдеш тук ще трябва да имаш поне 3-4000 долара за първите месец-два. Познавам хора, които дойдоха с малко пари, похарчиха ги набързо и се върнаха безславно. А ти всъщност не търсиш спонсор, защото спонсорите влагат парите си в някакви разумни начинания от които в бъдеще може да се очаква възвръщаемост. Ти просто си го ударил на просия, но това не е вярното място. Едва ли тук някой ще ти помогне, защото повечето са на твойто дередже.
Your dreams may be closer than you realize !
ZouZou
Мнения: 182
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:20 am
Местоположение: Montreal

Мнение от ZouZou »

Спонсорството наистина има друг смисъл. Едно решение на вашата ситуация е потребителски заем от някоя банка....напоследък банките са станали много дащни :shock:
Заключено