Angliiski

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
lamcho

Angliiski

Мнение от lamcho »

Molia vi kajete mi po vyprosa s Angliiskiq. Ne mi e mnogo qsno. Zavyrshil sym angliiska gimnaziq, v rabotata mi rabotq na angliiski, bil sym na specializacii v chujbina kydeto ezikyt e angliiski, dori sym vodil i edin online curse na angliiski.
Vsichko tova ne e li dostatychno ili trqbva da izkaram i IELTS ? Ne che e koi znae kolko trudno no struva 250lv. :(

Molq vi kajete mi po tozi vypros
Гост

Мнение от Гост »

triabva.
nezavisimo kakvo si uchil. izprashtaha edni dopalnitleni pisma kanadcite i v tiha pisheshe, che nikakav drug document ne priznavat osven ot vzet IELTS.
Struva 215 lv.

:-)
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Angliiski

Мнение от Koko »

lamcho написа:Molia vi kajete mi po vyprosa s Angliiskiq. Ne mi e mnogo qsno. Zavyrshil sym angliiska gimnaziq, v rabotata mi rabotq na angliiski, bil sym na specializacii v chujbina kydeto ezikyt e angliiski, dori sym vodil i edin online curse na angliiski.
Vsichko tova ne e li dostatychno ili trqbva da izkaram i IELTS ? Ne che e koi znae kolko trudno no struva 250lv. :(

Molq vi kajete mi po tozi vypros
Нали си наясно че цялата процедура е доста скъпо удоволствие - да си подготвиш копия от документите, да платиш таксата за обработка, такса за медицински, ако (дай Боже) те одобрят такса за издаване на визата, плюс разни непредвидени разходи - сумата ще стане доста голяма. А без тест няма как да докажеш знанието на езика.
Преди беше така - езика се доказваше на интервюто и не искаха документ. Сега обаче се опитват да намалят броя на интервютата и ако документите ти са изрядни може и без интервю - но тогава как да се докаже знанието на езика :wink:
Все пак не разбрах по коя процедура ще кандидастваш? Защото за Федералната все пак ще ти трябва и някакво ниво по френски, за да събереш точките.
Заключено