Depozit v US$

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
The Great Bastun
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:08 am
Местоположение: ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И МОРЕТО !!!

Мнение от The Great Bastun »

Ами, моят съвет е да си държите паричките в БГ, вече има и годишни лихви по 7%, но без да ги пипаш 3 години.А, те след като са спестявания, има ли значение къде ще ги държите, нали няма да ги харчите.Отделно, че е по висока лихвата в БГ, има и сериозни чужди банки, който от 2004 година започват да пускат нови продукти и нови видове депозити.....знам, че стагнацията продължава в Северна Америка и финансовите резултати хич не са добри, та не се учудвайте ако брадчеда Грийнспан свали още лихвите, нали това е начина на живот в Северна Америка "да си вечно задлъжнял" на big boys from NY, това последното го беше казал някой бивш американски президент от ЮГА.........
нали знаете, че New York e финансовия център на целия континет, а и на целия свят...арабелите за какво го "праснаха", сега big boys from NY смучат яко кредити на супер ниски лихви и тъй като цяла Америка живее на лизинг( където лихвите не са никак ниски) няма да ви кажа за какво забогатяване става въпрос, а не виждам Канада с кой друг граничи ( освен със САЩ) , така че положението и при вас е същото.........за сега на паричките в ЕВРОПА, ще им е по-комфортно......
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

edinstveniat nachin da spechelish ot parite si e ako gi prevurtash po niakakuv nachin, no za taia rabota triabva da znaesh kak.
Ako ne razbirash po dobre e nai sigurnoto vkarvash gi v saving ACCOUNT i ne harchish,
Ima i investicionni fondove koito davat po golemi lihvi ili dividenti za parite vi, no i riska e goliam da ne te zavlekat, kakto nashite piramidi, taka che reshavai sam.
sando
Мнения: 79
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 3:55 am
Обратна връзка:

Мнение от sando »

edinstveniat nachin da spechelish ot parite si e ako gi prevurtash po niakakuv nachin, no za taia rabota triabva da znaesh kak.
Ako ne razbirash po dobre e nai sigurnoto vkarvash gi v saving ACCOUNT i ne harchish,
Ima i investicionni fondove koito davat po golemi lihvi ili dividenti za parite vi, no i riska e goliam da ne te zavlekat, kakto nashite piramidi, taka che reshavai sam.
Заключено