Прочети ме #2

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

shte se staraem, drugariu pretsedatel na TKZS-to. Ono i Vute iska da bara na golo (t.e da bade moderator). Moje li :krila:
Ama az sam pomiar. Koi li pak shte mi dade na mene da moderiram :nenam:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

Горното съобщене е отговор в темата "Прочети ме" http://bgcanada.server306.com/pforum/vi ... php?t=6394

Сори, пуми, нищо лично ама това "прочети ме" трябваше да е нещо като служебна тема, както в много други форуми, а не да е дискусия. Моя грешка, ч съм пропуснал да я заключа, та съм те подвел да отговориш. Посипвам главата си с пепел. :oops: Надявам се, че не се сърдиш.
pomiar
Мнения: 728
Регистриран на: Сря Сеп 01, 2004 11:12 am
Местоположение: ulitsa Sezam, vtora kofa, v liavo
Обратна връзка:

Мнение от pomiar »

Stava be bate Stoiane (nali tai sia zovesh). Ti si pich i dori bez parvata bukva pak si pipch. Radvam se che ne si iztril beztsennoto mi mnenie :wink: .Ne ti e lesno i na tebe s takiva kato mene. Pishem gluposti kade li ne. Sorry che pisah beshe mi iasno che ne triabva da sasipvam temata, ama ne se zdarjah :oops:
Ima hora gotovi da braniat istinata dokato ot neia ne ostane nishto. (J.R.Openhimer)
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

И ти си пич, ние краставите псета се надушваме. М/у другото цъкнах ти на сайта дет си си дал в профила. Ама нещо не работи ;)
Заключено