Nicoderm лепенки?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

koй е компетентния не разбрах? :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

sasho71 написа:ехейййй, съмишленици,курсове,лепенки,мотиви и какво ли не :shock:
абе хора,казваш -Стоп, и край! какво толкова трудно има в това. пушенето е една голяма глупост, не решава проблемите, а е част от тях. като го осъзнаеш е лесно да се откажеш :beer:
абе братчед,ти отказвал ли си цигарите,или само говориш наизуст,проблема е много сериозен.и съвсем не е заподигравки.Уважавам всички,които са имали смелостта да се опитат даже да се откажат.аз нямам толкова смелост
Аватар
Shtono
Мнения: 191
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:52 am
Местоположение: ON
Обратна връзка:

Мнение от Shtono »

Един приятел ползва тези лепенки за известно време и сега пуши повече от преди! :D Най-лесното нещо е да откажеш цигарите. Най-трудното е да не започнеш да пушиш отново.
Аватар
vladi
Мнения: 952
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:15 pm

Мнение от vladi »

Аз ги отказах по много особен начин.

Първо спрях да пуша до 12 часа на обяд, пък после без огрничения докато си легн. След 2-3 месеца преместих лимита на 14 часа, след още 2 месеца на 16 часа. Така в рамките н една година, накрая пушех само след 21 часа. По-този начин почти безстресово (само с лек дискомфорт) ги отказах. След това съм палил пак но цигарите вече загубиха всякакво очарование за мен... Хорат които ги откзват от раз - постоянно са застршени от искушението да заплят пак, за мен такова искушение просто няма.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Мнение от yahoo »

Аз ги отказах по много лесен начин - просто не съм ги почвал :D
Казах си навремето че просто няма да пуша цигари през този
живот и това е - нито цигара :beer:
За жена ми беше по-трудно да я откажа от цигарите, но с малко
повече хипнотични сеанси се получи.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

А пробвали ли сте да пушите докато сте с лепенки, чувал съм, че ефекта бил незабравим.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Случайно да има лепенки с канабинол?
или бонбонки нещо тва -онва? :lol: :lol:
Аватар
KolioBalkanski
Marquis de Suhindol
Мнения: 9069
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 8:40 am
Местоположение: j-cowboyland, Toronto
Обратна връзка:

Мнение от KolioBalkanski »

THC написа:Случайно да има лепенки с канабинол?
или бонбонки нещо тва -онва? :lol: :lol:
ima kekscheta
moje da si gi hapvash na rabota
Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.
ЗОРИ
Мнения: 86
Регистриран на: Сря Юни 30, 2004 3:59 pm
Местоположение: Дивия Запад

Мнение от ЗОРИ »

sasho71 написа:ехейййй, съмишленици,курсове,лепенки,мотиви и какво ли не :shock:
абе хора,казваш -Стоп, и край! какво толкова трудно има в това. пушенето е една голяма глупост, не решава проблемите, а е част от тях. като го осъзнаеш е лесно да се откажеш :beer:
едно голямо БРАВО за това мнение! Това е самата истина!
Аз бях стигнала до 2 кутии на ден и ги спрях от веднъж и вече 3 години откакто не пуша. Разликата е огромна, чувствам се много по-добре. В тази връзка щи коментирам мнението на един съфорумец:
Аз ти отказах преди 6-7 години. Преди това пуших по кутия на ден. И преимуществата са неизброимо много:
1. По-ведро настроение - така си е, но в началото ми беше малка криво, като ми се припуши...
2. По-работоспособен - със сигурност! Чувствам се много по-енергична, не се уморявам толкова бързо, ходя повече и по-бързо.
3. Повече спосбен да с наслждваш - да, ако имаш предвид на храната!
4. Свеж дъх - хубаво е да не миришеш на комин!
5. Добре е за джоба (за мен това е най-маловажното) - и още как, остават пари за други неща...
6. Живеейки във Ванкувър не се чувстваш като извънземно (В Монреал беше мнго разпространено да пушиш навсякъде и по-много ама тук не е така) - това не го знам, още съм в БГ.
7. Когато имаш съвещние което продължава над 1 час не си глдаш нервно часовника - кога аджеба ще свърши за да палнеш една... - така си е! много е хубаво като не мисли как да се измъкнеш за по 1 цигара! не се разсейваш и не мислиш за тютюневия си глад!

мога да продължаван и още ама хайде стига... и аз мога да изброя още куп причини, но ще стане много дълго...
G_Rosi
Мнения: 714
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 5:35 pm

Мнение от G_Rosi »

Спрях ги от раз преди няколко години, след дългогодишно пушене и пневмония. Колко катран имаше в моите дробове!
Малко хапчета за отхрачване и познайте какво ще излезе!
Всичко опира до навика за пушене, а не до никотиновия глад!
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

ssttoo написа:
JOY написа:... да си мислиш,че от цигари ще си отидеш без време, е малко...симптом на психично разстройство.
Merci за диагнозата! Винаги съм си знаел, че имам да давам на бай Михаля :cajsi: ама друго си е някой компетентен да потвърди ...
:D Дааа, нозофобия се нарича...Страх, че ще се разболееш.Или танатофобия-страх,че ще умреш...Мога да ти предложа и други разни разновидности-канцерофобия (страх от рак),кардиофобия (страх от сърдечни заболявания)...Съществуват повече от 300 вида фобии и всички те ходят по хората...
Не е точно болест,но синдром... :wink:

А иначе,много съм съгласна със Сашо. Цигарите не се отказват с лепенки и всякакви подобни глупости. Казваш "до тук!" и спираш от раз. Аз ги спрях така,когато реших,че искам дете. Пропуших отново,когато детето вече беше достатъчно голямо да не зависи от прегрешенията на майка си и пак защото сама така реших.
Сашо,не съм съгласна,че цигарите решават какъвто и да било проблем,но също не съм съгласна,че те самите са проблем по принцип. В частен случай, могат да бъдат голям проблем, но също така, могат и да решават проблеми.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Извод :lol: :

Стига сте се тровили с тоя тютюн!
Пушете трева :beer: :beer: :beer:
Заключено