Дайте акъл за такъво против ръжда по колата

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
ssttoo
Администратор
Мнения: 2389
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:12 am
Местоположение: LA, California
Обратна връзка:

Мнение от ssttoo »

goliama mechka написа: Акюрата е луксозното изпълнение на Хонда,тъй както Лексуса е на Тойотите.Би трябвало да са върха,ама мисля,че са много скъпи
Ти в какъв квартал живееш??????Пълно с Акюри???? :lol: При мен не са много популярни,карат ги от средната класа нагоре.
Така ли? :oops: На мен пък не ми изглеждат нищо особено, даже мислех че са неква куча-марка.
Иначе квартала си е съвсем обикновен, не е нещо турбо гъзария. Значи сега какво излиза - аз и комшуто с Королата сме най-големите мизерници :lol:
Аватар
goliama mechka
Син на Великата Мечка
Мнения: 2082
Регистриран на: Нед Окт 05, 2003 4:20 am

Мнение от goliama mechka »

и на мен не ми правеха впечатление,и все още де.Ама това(че са луксозните Хонди) го научих от "КОй иска да стане милионер",и много ме впечатли,защото за мен това не прилича на луксозен и СКЪП автомобил.Оттогава ги заглеждам по улиците,ама все пак не ме впечатляват особенно.а цените им обаче не съм се интересувал,аз предпочитам "лексус",нищо,че са Тойотки :lol:
Nalex
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 6:41 am
Местоположение: Mtl

Мнение от Nalex »

Четох бая ревюта преди дас и купя колата.Неонът е най-лошата кола на Канадския пазар.Интересно, че Акюрата е сред най-добрите.Един лек съвет- преди покупка на кола не е лошо човек да се консултира с някои специализирани издания.
Аватар
Kpetrov
.
Мнения: 8444
Регистриран на: Чет Яну 15, 2004 4:31 am
Местоположение: KIRIBATI
Обратна връзка:

Мнение от Kpetrov »

Nalex kvo znachi da gi zabravia tia Neoni. Aide kat mu doide vremeto she se chete povechko
Аватар
mariane
Мнения: 258
Регистриран на: Съб Апр 10, 2004 10:57 pm

Мнение от mariane »

Reshenieto e mnogo prosto novoto vozilo vav garaja i zimata izliza samo ako se zajenish ili pri svrax spesialen sly4ai v ostanaloto vreme dokato ne pykne prolet karash niakoia stroshka za bez pari i taka. Ina4e spored men i edna draskotina da ima ot doly kolatra se proiajda poly4ava se galvani4en element i niama spasenie bratko.
Заключено