Detski tancov ansambal!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Ivailo Dimitrov

Detski tancov ansambal!

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:29 pm, променено общо 1 път.
Botzo

Мнение от Botzo »

Ама това в какъв смисал е :?:
Ще идва или ще се създава :nenam:
Ivailo Dimitrov

re

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:30 pm, променено общо 1 път.
anete
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 5:11 pm

Мнение от anete »

Идеята е чудесна! Браво на вас! Ако имате нужда от нещо/ например музика, снимки на костюми и т.н./пишете ми на apple@abv.bg .Ще ви помогна с удоволствие. :lol: :lol: :lol:
Botzo

Мнение от Botzo »

Аааа. еми ето ти няколко интересни въпроса

1. Кой ще води групата
2. Как ще му се плаща заплата
3. От каде пари за помещение
4. От каде ще се поеъчват костЮмите
5. Колко ще е месечната такса за дете

Е това е за начало :idea:
Ivailo Dimitrov

re

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:30 pm, променено общо 1 път.
Botzo

Мнение от Botzo »

Иво недей така, че тук само ако някой види че ме определяш като организатор ще настане война. Просто реших да почна първо с въпросите, които обричат дадена идея на неуспех. Надявам се че не се сърдиш.
Ivailo Dimitrov

re

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:31 pm, променено общо 1 път.
Botzo

Мнение от Botzo »

Ще си позволя още веднъж да изразя мнение по темата ти.
Та какво трябва всъшност.

1. Що годе добра уредба
2. Място (т.е.наем)
3. Учител (т.е. заплата)
4. Желаещи деца (никой не може да гарантира)

Та ако някой се съгласи да предостави за целта старата си но що годе в добро състояние уредба, въпрос първи отпада.
За място може евентуално да се почне в българското неделно училище ама дали ще е безплатно в началото не се знае. Учител т.е. заплата. И от тук идва четвърта точка която никой не може да я предвиди. Дали ще искат поне 10 деца да се занимават с това. На колко ще възлиза месечната вноска която не трябва да е висока за да я плащат родителите, нито пък и ниска за да може да покрие наем и заплата. И естествено някаква относителна гаранция че ако се започне с ткаова нещо няма след първия месец от 15 деца например да останат 3. Нещо което ще обесмисли всичко.
Еми това е горе долу сега може само да чакаме родителите да се изкажат.
Гост

Мнение от Гост »

Ами то в българското училище има нещо като танцов ансамбъл. Даже и костюми се опитват да наподобяват. Доколкото знам, има доста професионалисти в Монреал, които се занимават с преподаване на български народни танци и не само в Канада. Просто не им достига време за да се занимават само с детската група. Затова идват епизодично в неделното училище и учат децата там на български народни танци и хора. Свържете се с Ива Беличка за повече информация.
Ivailo Dimitrov

re

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:32 pm, променено общо 1 път.
Ivailo Dimitrov

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:33 pm, променено общо 2 пъти.
Ivailo Dimitrov

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:)
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Вто Сеп 07, 2004 9:05 pm, променено общо 1 път.
Ivailo Dimitrov

re

Мнение от Ivailo Dimitrov »

:D
Последно промяна от Ivailo Dimitrov на Пон Окт 25, 2004 9:32 pm, променено общо 1 път.
Botzo

Мнение от Botzo »

Иво и аз мисля че най добре е да се свържеш с Ива Беличка. Ако искаш ще ти намеря майла и. Тя е най в час с този тип дейности.
Омбудсмана може би точно сега не може много да ти помогне.
Заключено