Сравнение на цените на GYM/спортните клубове в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Dimitar Kolev

Сравнение на цените на GYM/спортните клубове в Монреал

Мнение от Dimitar Kolev »

Моля всеки ,който има информация да я постне тука.
Бях обещал преди време да пратя лични съобщения ,обаче забравих на кого затова да споделим информация-Елия-моля те включи се със твойте цени ,че бяха ниски,но забравих колко.
Ето офертата на моята зала:
199 долара / 6 месеца
299 дол / 1 година
Джим зоун- има една в ЛаСал и една на Декари.

Залите са много хубави има към тях ,шотокан клуб и отделно помещение с боксови чували,съблекални ,душове.
Моля също ако някой е ходи в кикбокс клуб-да даде адрес и цени или пък не му се ходи на регулярни тренировки,а само му се занимава непрофесионално - да ми пише-можем да помислим заедно по въпроса.
Благодаря предварително.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

4e taq v la6ine mai e 200 $ za edna godina, uredite sa originalni, no az kat gledamkakvi hodqt tam, to nqma da ima koi da mi pomaga, kato vdigam po tejko.
Nqkoi ako znae svqsna zala v NDG ili Cote Saint Luc da se obadi...
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Папи,
ако ти е удобно дай да ходим на мойта?
При мене има много здравеняци в залата,макар че като гледам не вдигат кой знае какво...но изглеждат внушително.
Аватар
Papi
Мнения: 545
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 11:32 am
Местоположение: Hochelaga

Мнение от Papi »

Ami stava, samo kaji kade e tazi zala i 6te se razberem, az moga da po4na ot oktomvri, sega smenqm rabotite i mi e malko napregnato
to5ov@yahoo.ca
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Na Cote St.Paul,pokray kanala St.Patrick se namira Centre Gadbois.Dosta e goliam.Kato cialo stra6no mnogo mi haresa.No e neudoben za NDG/CDN residents,makar da e edva li ne otsre6ta prez magistralata.Ima 2 ledeni parzalki,basein,basketbolna zala,zala batminton,v zalata za basket ima i tenis na masa (edni orizi mi skriha 6apkata,a za si misleh da gi obrazovam),djudo,ogromna zala za fitnes i zala za vdigane na tejesti.Fitnessa e 200$ na godina,koeto si e napravo evtino v sravnenie s tova,koeto davam v BG.Samata zala e ogromna.Moga da ti opi6a v podrobnosti kakvo ima kato inventar.Az blaskah i v zalata za halterofilie.Tam samo kliakah i darpah tiaga.V sa6tata zala be6e idvala da blaska i Maryse Turcotte.Tia stana 11-ta sega v Atina v kat. do 58 oba4e v grupa B.Maryse ne e zle,oba4e i biaha obarkali himiata.
Изображение

Sega tam trenira edna mlada nadejda za Pekin.Edna mnogo hubava devoika ot Lachine - Marilou Dozois-Prevost.Kato ya gledah napravo se 4udeh kak sladka devoika kato neia tlaska 80 ,a takiva izrodi se razhojdat iz grada s palaski izko4ili ot dankite. :D Kakuv kontrast!!!
Ta tazi devoika '86 nabor v momenta e championka na Quebec v kat. do 53kg.Ako e seriozna moje i da ya vidim v Pekin sled 4 godini.Treniora mi razpravia6e oba4e,4e kato e vzela parvo miasto na provincialnia 6ampionat mojela mnogo lesno da si pomisli,4e e hvanala samoleta za opa6kata i da se otpusne.
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

200 долара -на година :shock: :shock:
200/12=20 лв на месец брей евтинийка.
Е вярно аз в Бг ходя безплатно,обаче за Канада е направо смешна цена...

Някой друг?

Къде спортувате бе хора?
ilian79
mutd
Мнения: 702
Регистриран на: Сря Юни 16, 2004 1:44 pm

Мнение от ilian79 »

залата за която говорите,мога само да си мечтая в бг за нея:цена и предлагани услуги
за сравнение-в пловдив ходя в тоталспорт,картата ми за 16трен(най изгодната) е 56лв!за 1г 56x12=смятайте сами!
Аватар
Maverick
Мнения: 194
Регистриран на: Пет Авг 22, 2003 4:27 am
Местоположение: Karshiaka, PD

Мнение от Maverick »

Иляне,караш ме да се замисля.
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Ново по темата;
на Елиа залата струвала нещо като 150 долара на година :shock: :shock:
Аватар
sara
Рошава гарга
Мнения: 888
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 2:49 pm
Местоположение: на клон монреалски

Мнение от sara »

Dimitar Kolev написа:Ново по темата;
на Елиа залата струвала нещо като 150 долара на година :shock: :shock:
a moiata e 100$ women only :)
tosheole
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:57 am
Местоположение: Brgen, Norway
Обратна връзка:

Мнение от tosheole »

Че що не ходите в YMCA бе хора. Аз лично не съм ходил никога на фитнес през живота си, ама откакто дойдох тук в Канада съм чистил в почти всичките YMCA-та на Монтреал и ми се струват доста прилични. Членството за година е около 200$ мисля и освен фитнес можете да ползвате още, басейн, сауна, баскетболно игрище и куп други измишльотини. Освен това картата ви важи за всичките центрове в Монреал (има и един в NDG, намира се на една пресечка на Monkland до сградата на Bell, нa 3-4 спирки със 103 от метро Villa Maria. Другия близък център в района е в Westmount, на Sherbrooke.)
Аре, дано съм ви бил полезен... и ако ме видите с метлата там да не ми се смеете, хей.... Все от някъде се тръгва нали :-)
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Dimitre, ne oburkvai horata be! Az otkude da nameria 150 kinta za zala! Platih 115 dolara s vklucheni taksi za ciala godina... Namira se na metro De Castelnau. Tochno ot drugata strana na St-Laurent ima edin strahoten fitnes, koito ima vid na skup, ne sum go proveriavala, ama sas sigurnost shte e po-interesen
Da ne obesniavam kolko se prekarah - jenski fitnes, nikakvi tejesti - edni debeli tzotzolani tichat po patechkite ili se napuvat na kolelata pokrai ogledalata. Imame si i instruktorka - opazil Gospod - edna okolo 90 kg - predpolagam, za da e v unison s posetitelkite... az napravo se chuvstvam klioshtava i mnogo stradam, che niama dostoina konkurencia, koiato da te nasuska da trenirash seriozno. Inache ne e zle - kartata vkluchva vsichki activites na centura - salsa :-); aerobika, ioga, thai box (tova poslednoto si struva, ako imash mnogo energia za habene). uredite sa pak jenski - ima samo edna lejanka, nekolko mashini za bedra, giri ot po 2 livri (inache mnogo shte nateji), gladiator, legpresa, pekdek mashina (sorry, ne znam kak se pishe na angliiski :wink: ), obache ako chovek ima jelanie moje i taka da trenira
na Dimitar zalata ne e losha - i parite sa prilichni za tova, koeto predlaga, samo che e leko na mainata si. YMCA stava - pone ima iz celia grad, ama mi biaha kazali cifra okolo 350 dolara i nagore...
Na Jean-Talon nedaleche ot Cote-des-Neige posoka Namur ima edin bezobrazen fitness Platinium, s oshte po-bezobraznata cena ot 460 dolara na godina (ottogava mi preskacha sarceto)
Nai-evtino izliza da ne trenirame!
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Elia написа:Da ne obesniavam kolko se prekarah - jenski fitnes, nikakvi tejesti - !
Etuka naistina sum vpe4etlena :shock: Ti obi4ash da wdigash tegesti li?
Elia написа: Nai-evtino izliza da ne trenirame!
Mnogo dobur izvod. :thumbsup:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

Елиа е единствената жена ,която аз съм виждал с очите си да прави набирания :shock: :shock: :shock:

На Монк има боксов клуб и в бъдеще ако си намеря партнйор(за предпочитане пасивен :lol: :lol: :lol: ) можем да отидем да се пробваме за ринга...
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Aide sega da ne me pritesniavash tolkova be, Kolev! Az sum vijdala i drugi jeni da praviat nabirania!
Mojesh obache da kajesh, che imam plochki :twisted:
A inache - to na fitnesa nai-interesnoto mu e da vdigash tejesti, makar che togava veche mai ne mu vikat fitnes.
Nikoi da kaje neshto za kickboxa - mnogo mi se trenira
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Заключено