Избори за Народно събрание 2021

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от Pavel M »

последния път от кебапчетата дето ги правят в тренажорната в торонто хванах разстройство.имай едно на ум. ;)
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от analgin »

Pavel M написа: Съб Апр 03, 2021 7:58 pm последния път от кебапчетата дето ги правят в тренажорната в торонто хванах разстройство.имай едно на ум. ;)
Пепел ти на устата.
Дано да не си бил в камиона когато се е случило. Преди много години в Бъфало спрях да се изпикая на пътя, като истински българин. Малко след като се качих в колата пристигна някакъв идиот с кола на която пишеш шериф и искаше да ме глобява за пикаене на държавна земя. Обясних му, че съм спрял да си измия очите от бутилката с вода, той отиде да проверява мириса, гледа ... само не го опита .... Накрая ми каза, че съм пикал, но не може да го докаже и ме пусна.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от roumensp »

analgin написа: Съб Апр 03, 2021 3:52 pm Днес ходих до Торонто и донесох кибапчета от там. Въпроса ми е дали в Послството им начин да ги изпечем? Питам понеже не съм ходил там повече от 18-20 години, утре ще ги посетя за да гласувам, а български избори без кебапчета нещо не ми връзва 😁
От чие име ще раздаваш кебапчета, на Тулупа, Ахмедката или КУРЕЦ ? :D
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от Pavel M »

analgin написа: Нед Апр 04, 2021 7:32 am
Pavel M написа: Съб Апр 03, 2021 7:58 pm последния път от кебапчетата дето ги правят в тренажорната в торонто хванах разстройство.имай едно на ум. ;)
Пепел ти на устата.
Дано да не си бил в камиона когато се е случило. Преди много години в Бъфало спрях да се изпикая на пътя, като истински българин. Малко след като се качих в колата пристигна някакъв идиот с кола на която пишеш шериф и искаше да ме глобява за пикаене на държавна земя. Обясних му, че съм спрял да си измия очите от бутилката с вода, той отиде да проверява мириса, гледа ... само не го опита .... Накрая ми каза, че съм пикал, но не може да го докаже и ме пусна.
без майтап 2-3 пъти съм си купувал пресни кебапчета и кюфтета от маг.балкан в монтр. и всеки път след употребата им съм получавал разстройство.поне един път ми се е случило да съм на път и от тогава тия продукти от този магазин не си ги купувам,а си ги приготвям сам.не ,че до тогава ги купувах защото нямах уменията и знанието да си ги приготвя сам ами от мързел.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от Pavel M »

Изборният ден в източните провинции на Канада приключи преди час.Предстои да приключи и на пасифик тайм провинс. след час-два,колко точно не съм ги смятал.
Ама зеби тия подробности,часовнка ми е втора употреба и де работи де не работи.Та да приемем ,че изборният ден в България приключи включая и най отдалечения часови пояс от Софийско време.
Май се отплеснах,та сериозно да попитам ако сте гласували за кого си дадохте гласа.
Ще започна от мен.Аз съм ;върл; Костовист и от както се помня никога не съм гласувал за различни други формации ,но тоя път гласувах за друг макар и не по идеологични причини и не го приемам като отстъпление и да изневяра на разбиранията и позициите си.
Но го направих с ясното съзнание за мъст.
Гласувах за Васил Божков който според мен към настоящия момент е единствения амбициран който освен ,че е амбициран му вярвам,че е способен и нищо няма да го възпре да разбие разширените анални вени на мазния ,дебел *** на Бате ви Буц.
И много се надявам в най скоро време Бате ви Буц да сере кръв.Това все пак което искам е най щадящото за тоя боклук дето последните 15 години направи хората в подопечената му територия България заложници на неговите комплекси.
Добре тръгна,но зле свърши.Да влезе следващия осран задник.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от Kan_Tangra »

С тия избори беше отбелязан странен парадокс.
Всички имигранти подскачат, ако им кажеш, че са имигрирали по икономически причини. Всички били бягали от чалгата и простотията.
А сега всичките имигранти гласуваха за учиндолския и чалгата му. :facepalm: :lol: :rofl:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от analgin »

@ Rumen агитирах за човека с бюлетина #31 Пламен Владимиров Масарлиев - независим, което означава, че нищо не зависи от него към момента е събрал 58 гласа.
@ Батката (оригинала) пак не си разбрал, магазин Балкан в Лавал не се зарежда от Торонто, а продава ниско качествено месо тип изрезки за кучета които обработва сам, арменска му работа.
@ небъдника-лузер - за кого е трябвало да гласуват за Тулупа и неговата партия на чиновниците които ти продават конфиденциална информация ли? Има хора като батката които смятат да карат старини в България и е време да се разкара мафията от там. Ако изключим 300 000 чиновници с техните семейства + 100 000 в общинската администрация и неговите фирми, той май няма да може да прехвърли 4-те %.
На тези избори правилният въпрос беше: не за кого гласува? а срещу кого гласува?
Аватар
7George
Мнения: 9645
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от 7George »

Теоретично мафиотите от Герб, Бсп и Дпс могат да се съюзят и направят правителство, колкото и да разправят че няма да го сторят. За да си спасят кожите и тия на приближените си.

А смяната на системата не е толкова лесно нещо, колкото Слави декларира, че може да е. Щото и той трябва да иде на коалиция и компромиси,
ако иска да управлява. Малко хора са готови на коренни промени и да тръгнат към неизвестното. Като сложим и яростната съпротива на тия, държащи властта и статуквото в ръцете си...
Embrace your climate change!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от analgin »

Интелектуалният капацитет на София - Над 50% от живеещите в столичния ромски квартал “Факултета” гласуваха за ГЕРБ. https://frognews.bg/novini/poveche-polo ... -gerb.html ;)

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от optics »

Kan_Tangra написа: Пон Апр 05, 2021 7:44 am С тия избори беше отбелязан странен парадокс.
Всички имигранти подскачат, ако им кажеш, че са имигрирали по икономически причини. Всички били бягали от чалгата и простотията.
А сега всичките имигранти гласуваха за учиндолския и чалгата му. :facepalm: :lol: :rofl:
Не всички. Ванкувърските баровци (и аз покрай тях) - стратегически пас.

Прочее, не мога да разбера защо някои търсят под вола теле - герб с бесепе и депесе, когато под вола (герб) има бастун (итн) и ще се прегънат братски и глей министър на културата... Е, сегашния военен министър и неговото шкембе ще го духа, но така е който губи.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от snakeplissken »

ГЕРБ - БСП - ДПС е самоубийствена коалиция.

Дневник вече се мазни на Слави Трифонов.

Не е невъзможна възстановка на родствената връзка ДПС - БСП - Слави (който пееше на ушенце на Илия Павлов при всяко Мултигруп мероприятие)

Слави сега е в позиция да определя с кого да се коалира и с кого не. Той ще печели бенефити при всички сценарии. А и май добре ще успее да си изиграе картите.

Не гласувах.
За мен нямаше смисъл да си губя времето.
My name's Plissken......
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от Kan_Tangra »

Герб със Слави събират над 50%. Така че, е възможен сценарий.
Ако им се сложи коефицент 1.2, заради неминалите 4% бариера, се получават следните %ти (2та колона)

Герб: 26.1 31.32
Слави: 17.8 21.36
БСП: 15 18
ДПС: 10.1 12.12
ДБ: 9.5 11.4
Мая: 4.8 5.76
ВМРО: 0
Общо: 83.3 99.96




Аз също не гласувах, защото бях в карантина, а не ми се занимаваше да поръчвам мобилна урна.
Последно промяна от Kan_Tangra на Пон Апр 05, 2021 5:58 pm, променено общо 1 път.
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от Pavel M »

1% не ни стигна да влезем в парламента.ама нищо, на следващите избори през октомври ще наваксаме.тогава на Буцо дупе да му е яко.
Васко шефа каза,че на всичките мангали от Факултета ще им даде по 100 лева дето Буцо ги подкупи с по 50 да отидат да му се изредят. :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от snakeplissken »

Kan_Tangra написа: Пон Апр 05, 2021 5:56 pm Герб със Слави събират над 50%. Така че, е възможен сценарий.
Ако им се сложи коефицент 1.2, заради неминалите 4% бариера, се получават следните %ти (2та колона)

Герб: 26.1 31.32
Слави: 17.8 21.36
БСП: 15 18
ДПС: 10.1 12.12
ДБ: 9.5 11.4
Мая: 4.8 5.76
ВМРО: 0
Общо: 83.3 99.96




Аз също не гласувах, защото бях в карантина, а не ми се занимаваше да поръчвам мобилна урна.
Е ти го гледаш като математика.
Но това би било възкресяване на Бойко, и смърт за Слави . Затова според мен отпада този сценарий
My name's Plissken......
Аватар
snakeplissken
.
Мнения: 4084
Регистриран на: Пон Яну 06, 2020 5:14 am

Re: Избори за Народно събрание 2021

Мнение от snakeplissken »

Pavel M написа: Пон Апр 05, 2021 5:57 pm 1% не ни стигна да влезем в парламента.ама нищо, на следващите избори през октомври ще наваксаме.тогава на Буцо дупе да му е яко.
Васко шефа каза,че на всичките мангали от Факултета ще им даде по 100 лева дето Буцо ги подкупи с по 50 да отидат да му се изредят. :lol:
Васко търси сделка, а не влизане в политиката. Виж му куция проект ;)
My name's Plissken......
Публикувай отговор