Private Party за необвързани

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Private Party за необвързани

Мнение от agent Ozo »

Обявата си е съвсем валидна и всеки желаещ може да се възползва. Това за голото хоро по време на едно такова парти е фейсбук-партенка, за която не мога да кажа истина ли е, или не.
И не всички партита се организират с цел събиране на партньори. Обикновено са си просто веселби сред сънародници.
А коментарът и въпросът ти, Бистре са си тъпо и злобно заяждане на дребно. Като си толкоз любопитна, иди и виж на място. :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
Pyrelight
Напуснал форума
Мнения: 8662
Регистриран на: Нед Май 07, 2017 10:52 am
Местоположение: Out of dumbassworld

Re: Private Party за необвързани

Мнение от Pyrelight »

Айде, сега! Като не ти изнася питането и то автоматично се превръща в "тъпо и злобно заяждане на дребно"... :lol:
Аз съм ангажирана и осввен това, не се интересувам от веселби сред сънародници, така че съм твърдо - пас. |(
Това не ми пречи обаче да си питам... :P
''Между другото това ми е помогнало по мoй си начин: няма нещо на този свят, което да ме мотивира повече от твърдението " няма да стане", ай сиктер.''
powered by pumpy
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Private Party за необвързани

Мнение от agent Ozo »

Ами питай си. Аз пък на тъпи въпроси и злобни заяждания не отговарям. :P
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Публикувай отговор