Агенти за самолетни билети ???

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
konstanta
Мнения: 213
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 10:31 am

Агенти за самолетни билети ???

Мнение от konstanta »

Здравейте ,
моля посочете телефон на някои от българските агенти за продажба на самолетни билети до България. Координатите на Ева Асланян и Виолета са ми известни , моля посочете други !
Благодаря на всички !
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от roumensp »

Не-българските агенти не продават ли самолетни билети до България ?
J&V
Мнения: 140
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 3:23 pm
Местоположение: Québec City

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от J&V »

konstanta написа:Здравейте ,
моля посочете телефон на някои от българските агенти за продажба на самолетни билети до България. Координатите на Ева Асланян и Виолета са ми известни , моля посочете други !
Благодаря на всички !

Google flight Canada
Научих го от местен, който определено обикаля по света.
Препраща към превозвача директно, разбира се, има и оферти от агенти.
Момчето ме посъветва да НЕ гледам офертите през агенти.
Никога не забравяйте, че българин или не, агентът е едно допълнително звено, което добавя стойност.
Моите уважения към всички, но не бих си купила билети през агент.
Никога няма да забравя офертите на българка, бивша стюардеса, от Варна (не й помня името, иначе шях да го споделя с голяма охота), когато си търсехме билети за първото пътуване. Може би съм й се струвала много боса, каквато си и бях де, та ми предложи такива цени, че сигурно комисионната й щеше да е повече от билета.
Правило номер едно в живота-вода се пие от извора, бутилката винаги струва допълнително и никога не ти осигурява качеството на директната консумация.
Добре дошли сте да го коментирате както ви харесва.
DCS-Виена-23.05.2011г.
Акюзе-17.01.2012г.
Писмо изч. на интервю-15.06.2012г
CSQ-10.04.2013
Док.до Н.Скотия-07.05.2013г.
Баркодове-11.07.2013г.
Покана за медицински-04.09.2013г.
Визи - 02.10.2013г.

"Les courageux avancent, les peureux reculent!"
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от IFF »

J&V написа:
konstanta написа:Здравейте ,
моля посочете телефон на някои от българските агенти за продажба на самолетни билети до България. Координатите на Ева Асланян и Виолета са ми известни , моля посочете други !
Благодаря на всички !

Google flight Canada
Научих го от местен, който определено обикаля по света.
Препраща към превозвача директно, разбира се, има и оферти от агенти.
Момчето ме посъветва да НЕ гледам офертите през агенти.
Никога не забравяйте, че българин или не, агентът е едно допълнително звено, което добавя стойност.
Моите уважения към всички, но не бих си купила билети през агент.
Никога няма да забравя офертите на българка, бивша стюардеса, от Варна (не й помня името, иначе шях да го споделя с голяма охота), когато си търсехме билети за първото пътуване. Може би съм й се струвала много боса, каквато си и бях де, та ми предложи такива цени, че сигурно комисионната й щеше да е повече от билета.
Правило номер едно в живота-вода се пие от извора, бутилката винаги струва допълнително и никога не ти осигурява качеството на директната консумация.
Добре дошли сте да го коментирате както ви харесва.
Информацията струва пари, ако си добре информиран, агент не може да ате прецака. Ще дам примери, при които агента е нужен, търсил съм билет за определена дата, обаче струва да речем 1500 вместо 1000, колкото струва например след три дена. Звъня си на агента и му казвам че има билети за 1000 обаче датата не ме устройва много, и той ми осигурява билет за моята дата по евтината цена. Номера е там, че агенциите изкупуват билети и ги препродават после. Затова ти не ги виждаш през различните сайтове. Майка ми ще идва сама, само агента има необходимия опит да ми каже през коя летище ще се направи по-лесно смяната. Ше пътуваш на юг например, избрал си си хотел, звънеш на агента си и той те светва че тоя хотел не става. Това са все неща, с които един опитен и свестен агент може да ти бъде от полза. Моят съвет е да ибягвате Ева и Вили Сумина, това от личен опит.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от roumensp »

IFF написа:Ше пътуваш на юг например, избрал си си хотел, звънеш на агента си и той те светва че тоя хотел не става.
И за какво ти е мнението на един човек, след като в Интернет сигурно има стотици review-та за същия хотел ? Агент може би е добре за хора, които нямат достатъчно умения сами да изравят достатъчно информация от Интернет и може и да ти спести време, но не трябва да се забравя, че всички от тоя бранш (риалтъри, рекруитери, мортгидж-брокери, travel agents) не работят просто на ползу роду и също трябва да печелят отнякъде ... демек няма безплатен обяд.
Аватар
klisurov
Мнения: 1696
Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 4:05 am
Местоположение: Where dreams come true
Обратна връзка:

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от klisurov »

Виолета Димитрова:
+1-514-784-2522
+1-514-358-3201

https://www.visiontravel.ca/violetadimitrova/fr"
Замислял(а) ли си се, че между това, какво буквално пише в дадено мнение, и какво всъщност се има предвид, може да има съществена разлика?
Или сърбежа да посегнеш към клавиатурата, без да осмислиш какво си прочел(а) е твърде силен?

Koko

Skype: klisurov
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от IFF »

roumensp написа:
IFF написа:Ше пътуваш на юг например, избрал си си хотел, звънеш на агента си и той те светва че тоя хотел не става.
И за какво ти е мнението на един човек, след като в Интернет сигурно има стотици review-та за същия хотел ? Агент може би е добре за хора, които нямат достатъчно умения сами да изравят достатъчно информация от Интернет и може и да ти спести време, но не трябва да се забравя, че всички от тоя бранш (риалтъри, рекруитери, мортгидж-брокери, travel agents) не работят просто на ползу роду и също трябва да печелят отнякъде ... демек няма безплатен обяд.
Не е толкова просто, и аз ги чета ревютата, ама после като отидеш и започват изненадите. Има много фалшиви ревюта, не винаги е лесно да пресееш плявата. На мене моят агент винаги ми е вземал точно на цената, която съм си намирал по сайтовете. Явно си взимат комисионата от продавача.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от IFF »

klisurov написа:Виолета Димитрова:
+1-514-784-2522
+1-514-358-3201

https://www.visiontravel.ca/violetadimitrova/fr"
Подкрепям с две ръце :y: Най-добрата.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от IRA »

Аз купувам през интернет обикновено , но тази година взехме през Виолета Димитрова, даде ни по добра цена от тази на сайтовете.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от yahoo »

И колко по-добри цени ви е дала? Ние купуваме билетите всяка година директно от КЛМ през януарските намаления за пътуване през Юни и сме искали цени за същото и от Виолета. Давала ни е $50-100 повече на билет. Несравнимо е удобството да ми се предостави информация за всички полети по дни и часове онлайн за да избера комбинация и места в самолетите които ме устройват не само като най-добра цена. Това при агент досега не съм получавал никога.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от IRA »

Аз обикновено купувам билетите в края на януари, но тази се бях отказала да ходя и когато плановете се промениха март вече нямаше по интернет изгодни оферти със само едно прехвърляне или с престой под 3 часа. Тя ни даде билети с около 300 общо по малко и по кратък престой отколкото аз намирах по сайтовете. Гледам поне 10 сайта паралелно. . Аз обикновено икам да лятя с определена авио компания , възможно с най кратък престой и конкретни дни на тръгване и пристигане ( винаги по време на конструктивната отпуска), местата да са по напред. То за съответната дата с една определена авио комапния нямаш кой знае какъв избор на презокеанския полет. Аз не казвам на агента търси ми би билет, аз си имам имам дати , часове и полети и ме интересува само цената. Както вече казах от много години не сме взимали билети от агент, тази година е изключение.
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от yahoo »

Така и предположих. По-добри цени агента може да даде само спрямо нормалните високи цени на авиокомпаниите, но когато човек си взима билетите онлайн по време на промоциите може дори да получи и по-добри цени, а и избора на места в самолетите на КЛМ купени през Януари за лятото е най-голям.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от IFF »

yahoo написа:Така и предположих. По-добри цени агента може да даде само спрямо нормалните високи цени на авиокомпаниите, но когато човек си взима билетите онлайн по време на промоциите може дори да получи и по-добри цени, а и избора на места в самолетите на КЛМ купени през Януари за лятото е най-голям.
Тази година купувал ли си билети, защото януари нямаше намаления както предните години.
Аватар
kiro
Мнения: 877
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 7:27 pm
Местоположение: Торонто

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от kiro »

Миналата година цените на полетите към Европа бяха абсолютния минимум, който някога съм виждал.

За полети през юни месец 2016 платих $720 CAD Торонто - Букурещ, билети намерени през онлайн търсачка и резервиран през онлайн агенция, полети с КЛМ и Алиталия.

Какво цени ви дадоха агентите, които не са онлайн?
Bulgayrian
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Агенти за самолетни билети ???

Мнение от myhata II »

https://www.expedia.ca/MobileHotel"

Така ли вече почнахте да си рекламирате агенциите бе, какво ще прави Коко със раздел "обяви" ? ;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор