Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Аватар
Павел
.
Мнения: 10209
Регистриран на: Пет Авг 10, 2007 4:57 pm

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от Павел »

fighter написа:Батката е отговорил, явно го сърбят ръцете :lol:
Само да допълня, по тъмно е по-правилно да изгасил светлините за 3-4 секунди, камионите имат специален бутон на волана за тази цел. А най-добрата комуникация става по СБ радиото.
Павка, пак спах в ЛА, има страхотен дух тоя град :rock:
Ясно. Къде има стоянки в ЛА? Предполагам, че нямаш много свободно време да обикаляш, ако пък да - според това с колко часа разполагаш, мога да ти кажа какво да видиш.
Сетих се, ако случайно караш по 101 и минаваш покрай Сан Луис Обиспо, непременно да спреш да се изпикаеш в тоалетната на Мадона Ин; такава уникална другаде не съществува

https://www.google.ca/search?q=madonna+ ... =547#spf=1"
ВАТНИК С УШАНКА/ТЪРГОВЕЦ НА КОПЪРКА
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от the_coach »

Павел написа:
fighter написа:Батката е отговорил, явно го сърбят ръцете :lol:
Само да допълня, по тъмно е по-правилно да изгасил светлините за 3-4 секунди, камионите имат специален бутон на волана за тази цел. А най-добрата комуникация става по СБ радиото.
Павка, пак спах в ЛА, има страхотен дух тоя град :rock:
Ясно. Къде има стоянки в ЛА? Предполагам, че нямаш много свободно време да обикаляш, да - според това с колко часа разполагаш, мога да ти кажа какво да видиш.
Сетих се, ако случайно караш по 101 и минаваш покрай Сан Луис Обиспо, непременно да спреш да се изпикаеш в тоалетната на Мадона Ин; такава уникална другаде не съществува

https://www.google.ca/search?q=madonna+ ... =547#spf=1"
Наистина нямам много време, гледам да спя по-близо до мястото на деливъри - Санта Фе Спрингс, Комърс, Комптън, Върнън.
Покрай Сан Луис Обиспо съм минавал само веднъж, 101 я избягвам. Много градове има по нея.
Имам приятели в ЛА и ако има време минават да се видим и да седнем на близката плаза.
Преди няколко седмици спрях за малко покрай Санта Барбара.
Тая сутрин успях да избягам преди трафика, от Комптън по 405 до 101, и по нея до Окснард. Сега ви нося банани :D
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от the_coach »

Pavel M написа:ей вие сега сте напред с матриала.по мое време преди едни десетина години бутона беше на даша и ми се откачаше рамото да се присягам да го натискам през няколко минути,ма кво да правиш от колегиалност
за ЦБто не знам кво да кажа.ко си на станцията на сивкавите как се разбираш с тях няаам идея :rofl:
ко им викаш гийо бари,гийо :lol:
:D
Канал 19
Зимата е много важно, аз съм предупреждавал насрения трафик за аксиденти, хората благодарят. Както и мен са ме предупреждавали.
А помниз ли позивните за полиция :D picture taker, wide open, donuts lover, etc :D
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от Pavel M »

fighter написа:
Павел написа:
fighter написа:Батката е отговорил, явно го сърбят ръцете :lol:
Само да допълня, по тъмно е по-правилно да изгасил светлините за 3-4 секунди, камионите имат специален бутон на волана за тази цел. А най-добрата комуникация става по СБ радиото.
Павка, пак спах в ЛА, има страхотен дух тоя град :rock:
Ясно. Къде има стоянки в ЛА? Предполагам, че нямаш много свободно време да обикаляш, да - според това с колко часа разполагаш, мога да ти кажа какво да видиш.
Сетих се, ако случайно караш по 101 и минаваш покрай Сан Луис Обиспо, непременно да спреш да се изпикаеш в тоалетната на Мадона Ин; такава уникална другаде не съществува

https://www.google.ca/search?q=madonna+ ... =547#spf=1"
Наистина нямам много време, гледам да спя по-близо до мястото на деливъри - Санта Фе Спрингс, Комърс, Комптън, Върнън.
Покрай Сан Луис Обиспо съм минавал само веднъж, 101 я избягвам. Много градове има по нея.
Имам приятели в ЛА и ако има време минават да се видим и да седнем на близката плаза.
Преди няколко седмици спрях за малко покрай Санта Барбара.
Тая сутрин успях да избягам преди трафика, от Комптън по 405 до 101, и по нея до Окснард. Сега ви нося банани :D

върнън,ерията около аламеда стр/бизнеса на едро с дрехи и други продукти на леката промишленост/,цигания до шия,само мехикани,все едно си в някой долен квартал на мехико сити
усещането е все едно си в 60те години на 20 век :rofl:
и що всичкото мехикан яде в/у найлон на тротоара,маси нямат ли си бе :D

да го еба и в магнетичния град :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от roumensp »

"Магнетичните" части на града не са покрай трък-стоповете, батка. :D Отиваш за една седмица на хотел и с повечко кинти в джоба и имаш шанс и да видиш някои. ;)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:"Магнетичните" части на града не са покрай трък-стоповете, батка. :D Отиваш за една седмица на хотел и с повечко кинти в джоба и имаш шанс и да видиш някои. ;)

върнън и аламеда стр не са трък стоп румба,а квартал и главната му улица отстоящи на 1-2 километра южно от даун таун ЛА
и там хотели няма ,само мизерия и мехикани :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от the_coach »

Върнън може и да е мизерия, ама и в Русе циганската махала не е Монако. Погледни внимателно между две глътки ракия какво ти е написал Румбата ;)
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от спеца »

roumensp написа:"Магнетичните" части на града...
какви магнетични в уса, бе, румб, какви. в лос анхелес, ню- йорк, фриско, па дори и сиатъл.
това да не е гренобъл, лион, верона, бон, саламанка- примерно.
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от roumensp »

спеца написа:
roumensp написа:"Магнетичните" части на града...
какви магнетични в уса, бе, румб, какви. в лос анхелес, ню- йорк, фриско, па дори и сиатъл.
това да не е гренобъл, лион, верона, бон, саламанка- примерно.
Колкото искаш, примерно Балбоа Парк в Сан Диего, Palace of Fine Arts и Embarcadero в Сан Франциско, Гети в LA, Seattle Center, ... до утре мога да изброявам. А националните паркове в Америка, от типа на големия каньон, Йелоустоун и т.н. изобщо нямат аналог в Европа, Хавай няма смисъл да споменавам. Но човек трябва да ги види лично и да им отдели достатъчно време, иначе няма как да знае. Отдавна нямам интерес към Европа, защото в Щатите има предостатъчно, за да не ти стигнат 2 живота да го видиш.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10072
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от Pavel M »

спеца написа:
roumensp написа:"Магнетичните" части на града...
какви магнетични в уса, бе, румб, какви. в лос анхелес, ню- йорк, фриско, па дори и сиатъл.
това да не е гренобъл, лион, верона, бон, саламанка- примерно.
румб :rofl:

итс манетик :lol:

и да знаеш румб от 2 години ракия не съм близвал заради кръвното

само водка :D
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от roumensp »

Pavel M написа:
спеца написа:
roumensp написа:"Магнетичните" части на града...
какви магнетични в уса, бе, румб, какви. в лос анхелес, ню- йорк, фриско, па дори и сиатъл.
това да не е гренобъл, лион, верона, бон, саламанка- примерно.
румб :rofl:

итс манетик :lol:

и да знаеш румб от 2 години ракия не съм близвал заради кръвното

само водка :D
Ти съвсем си се провалил. :rofl:

Майтапя се ... и аз от десетина години не пия никакви концентрати, освен под формата на коктейли.

Аре стига глупости, че развалихме тръкърската тема.
Аватар
спеца
Мнения: 468
Регистриран на: Нед Мар 12, 2017 7:14 pm
Обратна връзка:

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от спеца »

roumensp написа:.....Аре стига глупости, че развалихме тръкърската тема.

аре, бе- дори, жена ти, не те чете...., омразник, омразник...., абе, верно ли си омразник.
„България е устояла на всички бури и не може да бъде унищожена, защото е ДЪРЖАВА НА ДУХА!“.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от roumensp »

Естествено че не ме чете, не съм си взел глуха жена. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15703
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от myhata II »

а ние още малко че взехме че повярвахме за магнИтичния град деаа ... :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: Шофьор на камион клас 1 на дълги разстояния

Мнение от the_coach »

Как се забавляват някои трък драйвъри докато си почиват. Loves Travel Plaza, Ellensburg WA, точно до трък стопа има малко езерце :)
Изображение

Досега само така не бяха ме кръщавали :D
Кво да ги правиш - реднеци :D
Девойката дето ми взе поръчката сигурно най-големия град който е посещавала през живота си е Портланд, и не може да си представи че хората имат и различни имена от Стюърт, Джак, Кайл и т.н. :D
Изображение
Публикувай отговор