На ШОМАЖ ..

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: На ШОМАЖ ..

Мнение от Pavel M »

IFF написа:
agent Ozo написа:Ще загуби вярата на подчинените си в строгостта и справедливостта на своя "бащица".
И ще започнат да вярват, че всеки може да го прецака. :)
Няма кого да съди, случката е измислена. Пумпалов си търси теми, в лоито небрежно да сподели колко е велик, какъв холем му е бизнеса и т.н. Пълно игнориране на този смешник е решението.
кво пиеш :handshake:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: На ШОМАЖ ..

Мнение от ablood »

konstanta написа:При напускане на работа по свое желание... моля посъветвайте ме как да постъпя и мога ли да си "извоювам" щомаж?
Интересно ми е до какви низини могат да слязат темите ти с въпроси как да прецакаме системата. Как да не плащаме наем? Как се заравя труп?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: На ШОМАЖ ..

Мнение от tonny »

Pavel M написа:
IFF написа:
agent Ozo написа:Ще загуби вярата на подчинените си в строгостта и справедливостта на своя "бащица".
И ще започнат да вярват, че всеки може да го прецака. :)
Няма кого да съди, случката е измислена. Пумпалов си търси теми, в лоито небрежно да сподели колко е велик, какъв холем му е бизнеса и т.н. Пълно игнориране на този смешник е решението.
кво пиеш :handshake:
Ще почерпиш ли всеки, който мисли така?! :rofl:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: На ШОМАЖ ..

Мнение от roumensp »

tonny написа:
Pavel M написа:
IFF написа:
agent Ozo написа:Ще загуби вярата на подчинените си в строгостта и справедливостта на своя "бащица".
И ще започнат да вярват, че всеки може да го прецака. :)
Няма кого да съди, случката е измислена. Пумпалов си търси теми, в лоито небрежно да сподели колко е велик, какъв холем му е бизнеса и т.н. Пълно игнориране на този смешник е решението.
кво пиеш :handshake:
Ще почерпиш ли всеки, който мисли така?! :rofl:
Батката се укри като партизанин от жандармерията, почна да ми липсва вече. :D
Батка, надявам се че всичко е ОК със здраве и т.н. 'щото възрастта не прощава на никой ... днес сме супер, утре никой не знае.
tonny
Мнения: 1268
Регистриран на: Нед Апр 14, 2013 4:40 am
Местоположение: Vancouver, BC

Re: На ШОМАЖ ..

Мнение от tonny »

Мани. :worried:
Тръгна да развива бизнес с рент а кар в Русе и забрави за съществуването ни тука... |(
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: На ШОМАЖ ..

Мнение от Pavel M »

roumensp написа:
tonny написа:
Pavel M написа:
IFF написа:
agent Ozo написа:Ще загуби вярата на подчинените си в строгостта и справедливостта на своя "бащица".
И ще започнат да вярват, че всеки може да го прецака. :)
Няма кого да съди, случката е измислена. Пумпалов си търси теми, в лоито небрежно да сподели колко е велик, какъв холем му е бизнеса и т.н. Пълно игнориране на този смешник е решението.
кво пиеш :handshake:
Ще почерпиш ли всеки, който мисли така?! :rofl:
Батката се укри като партизанин от жандармерията, почна да ми липсва вече. :D
Батка, надявам се че всичко е ОК със здраве и т.н. 'щото възрастта не прощава на никой ... днес сме супер, утре никой не знае.

така е друже.възраста не прощава.с напредването и се сблъскваме все по често и по често с навид съвсем преодолими процеси и проблеми които на практика се оказват неподвластни на нашата воля ако не се научим да ги управляваме правилно.
какво имам напредвид.един от похватите ние да управляваме процесите например е правилната хранителна диета.
нещо което зависи единственно от нас и от нашата воля.
ето ти и пример.
наскоро един приятел и набор ми се оплаква за проблеми с пищова.напоследък често засичал.от време на време гърмял и през по голямото време мълчал.
и викам му аз наборе промени си хранителния режим,пий по вече лимонада и яж по вече фафли.

а той,бе наборе ква лимонада кви фафли и гледа умно

и аз му обеснявам научно обосновано
- бе наборе я си спомни като бяхме в Казармата и по цял ден се тъпчехме с фафли и лимонада що тогава засечки нямаше,а замисли се де :rofl:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Публикувай отговор