Моите извинения

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Hemoglobin
Любим форумец
Любим форумец
Мнения: 447
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 9:03 pm
Местоположение: Само в самолета съм си у дома.
Обратна връзка:

Моите извинения

Мнение от Hemoglobin »

Добър ден!
Отдавна се каня да се опитам да поправя нещо.

Бих желал да се извиня на всички във този форум, най-вече на онези към които съм се обръщал неласкаво преди години, когато пишех тук!
Извинете ме за често твърде бурния и невъздържан език и за крайните позиции по много теми, неща, които днес отдавам на младостта и липсата на зрялост, защото когато пишех в този форум бях на 24 години.
Към момента няма нищо, което да съм написал по онова време, което да ми е приятно да прочета, а и много от позициите, които съм заявавал тогаз отдавна не ги подържам.

Затова още веднъж, приемете моите искрени извинения и благопожелания!

Х.
"Бързата кучка слепи ги ражда"
българска поговорка
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10076
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Моите извинения

Мнение от Pavel M »

Hemoglobin написа:Добър ден!
Отдавна се каня да се опитам да поправя нещо.

Бих желал да се извиня на всички във този форум, най-вече на онези към които съм се обръщал неласкаво преди години, когато пишех тук!
Извинете ме за често твърде бурния и невъздържан език и за крайните позиции по много теми, неща, които днес отдавам на младостта и липсата на зрялост, защото когато пишех в този форум бях на 24 години.
Към момента няма нищо, което да съм написал по онова време, което да ми е приятно да прочета, а и много от позициите, които съм заявавал тогаз отдавна не ги подържам.

Затова още веднъж, приемете моите искрени извинения и благопожелания!

Х.

то хубаво си решил да се извиняваш,ама кой го :censored: кво си бил мислил и казал преди 10 години
ако наистина си решил ,че имаш някаква нужда от духовно пречистване най добрия начин е да вземеш няколко квадратни бутилки дето не се търкалят и да ни поканиш на терен да обсъдим въпроса.
аз ще донеса леда и фъстъците ;)
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Моите извинения

Мнение от myhata II »

Pavel M написа:вземеш няколко квадратни бутилки дето не се търкалят и да ни поканиш на терен да обсъдим въпроса.
аз ще донеса леда и фъстъците ;)

охааа
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор