Интернет?!?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Интернет?!?

Мнение от ablood »

balbi написа: В момента съм с нет доставчик, на кабел и плащам за нет 15Мбпс $31 с включени такси
Balbi,
Това в тяхната страница ми се вижда, че пише,че струва $60 +такс. Аз ли бъркам,или ти нещо забравяш да споменеш?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Интернет?!?

Мнение от balbi »

ablood написа:
balbi написа: В момента съм с нет доставчик, на кабел и плащам за нет 15Мбпс $31 с включени такси
Balbi,
Това в тяхната страница ми се вижда, че пише,че струва $60 +такс. Аз ли бъркам,или ти нещо забравяш да споменеш?
Какво пише на тяхната страница нямам идея - не съм я гледал в детайли. Аз казвам колко плащам като стартирах услугата преди 6 месеца. Няма договор и можеш да я спреш, когато решиш. ;)
Монополисти са в района - тук няма нет на видеотрон нито на Бел (последните предлагат само в руръл районите).
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Интернет?!?

Мнение от ablood »

balbi написа: Монополисти са в района - тук няма нет на видеотрон нито на Бел (последните предлагат само в руръл районите).
Това "тук" ако се съди по данните ти е Сибир. Иначе трябва да гадаем къде си?
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Интернет?!?

Мнение от roumensp »

ablood написа:
balbi написа: В момента съм с нет доставчик, на кабел и плащам за нет 15Мбпс $31 с включени такси
Balbi,
Това в тяхната страница ми се вижда, че пише,че струва $60 +такс. Аз ли бъркам,или ти нещо забравяш да споменеш?
Донякъде бъркаш, донякъде не: първите 2 години са промоционален период с по-ниски цени. Но трафикът не е неограничен.
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: Интернет?!?

Мнение от dea »

Ех, да се местя значи в Магог, да направим там една българска колония . . .
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Интернет?!?

Мнение от balbi »

roumensp написа:
ablood написа:
balbi написа: В момента съм с нет доставчик, на кабел и плащам за нет 15Мбпс $31 с включени такси
Balbi,
Това в тяхната страница ми се вижда, че пише,че струва $60 +такс. Аз ли бъркам,или ти нещо забравяш да споменеш?
Донякъде бъркаш, донякъде не: първите 2 години са промоционален период с по-ниски цени. Но трафикът не е неограничен.
Трафика ми е неограничен :) Промоционален период има, ако си подписвал договор с някаква продължителност :)
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Интернет?!?

Мнение от roumensp »

balbi написа:
roumensp написа:
ablood написа:
balbi написа: В момента съм с нет доставчик, на кабел и плащам за нет 15Мбпс $31 с включени такси
Balbi,
Това в тяхната страница ми се вижда, че пише,че струва $60 +такс. Аз ли бъркам,или ти нещо забравяш да споменеш?
Донякъде бъркаш, донякъде не: първите 2 години са промоционален период с по-ниски цени. Но трафикът не е неограничен.
Трафика ми е неограничен :) Промоционален период има, ако си подписвал договор с някаква продължителност :)
Ясно, ама това е само за теб, минало-свършено. Съмнява ме да можеш да се пазариш с тях и да искаш нещо, което не е обявено на уебсайта им. По същия начин аз имам HELOC с лихва, която отдавна не се предлага от банката ми и затова и не бих я рекламирал на някой като опция.
Последно промяна от roumensp на Чет Окт 06, 2016 5:51 pm, променено общо 1 път.
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Интернет?!?

Мнение от balbi »

roumensp написа: Ясно, ама това е само за теб, минало-свършено. Съмнява ме да можеш да се пазариш с тях и да искаш нещо, което не е обявено на уебсайта им.
Добре :)
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Re: Интернет?!?

Мнение от speedy »

roumensp написа: Съмнява ме да можеш да се пазариш с тях и да искаш нещо, което не е обявено на уебсайта им. По същия начин аз имам HELOC с лихва, която отдавна не се предлага от банката ми и затова и не бих я рекламирал на някой като опция.
По принцип може да се опита. Доста често има условия, които са готови да дадат, за да задържат клиент. Да предоставиш услуга на нов клиет всъщност е свързано с някакъв разход. Ако този разход е по-голям или близък до отстъпката, която е необходима, за да задържат стария клиент, фирмите често вадят разни непубликувани цени. Още си спомням какви метани ми правиха Роджърс преди години, като им каза, че отрязвам интернета и телевизията.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
KamPomme
Мнения: 154
Регистриран на: Съб Ное 28, 2015 5:31 pm
Местоположение: Монреал

Re: Интернет?!?

Мнение от KamPomme »

Аз за мене открих това, което ми трябва BRABOTELECOM.
Много съм доволен. Спрях другия нето, който беше 45.00 долара и телефона - 41.95
Сега плащам 57,43 и съм на далавера 29,52 и освен това съм с двапъти по-бърз и НЕОГРАНИЧЕН НЕТ

Ето скоростта:

Изображение
Не е нужно да прекараме 5 години по коридорите на ВУЗ-а за да разберем, че сметките се плащат с пари!
Публикувай отговор