Канадска гроздова

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадска гроздова

Мнение от Pavel M »

lutar написа:Ей, Пумпал,
като ти чета глупостите, май освен алкохол и бая други неща не си опитвал... :lol: :lol: :lol:

Един път вече ти казах: да генерираш толкоз хиляди мнения в този форум, по-въпроси, които дори не те засягат... няма как да не оставят отпечатък в главата ти...
Хайде, ония двамата са тъпаци, ама Вие с Расиста сте образовани хора... и би трябвало да знаете, че да отричате нещо, което дори не разбирате, а още повече да го тръбите от тази трибуна си е просто излагация... Повече очаквах от Вас...
айде сега ще се обиждаме на тъпаци
викаш тъпаци,тъпаци ама потни вода не пият и бял хляб ядат ,а не търкат гащи по чиновете на францизация чакайки чека в края на месеца от социалката да си платят наема и да си заредят хладилника със стоки с изтекъл срок на годнос на сел от локалното гросери сторе на пакистанеца
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Канадска гроздова

Мнение от lutar »

Момчета...седя и чета тук как със съпруга ми разменяте реплики...честно казано доста ме забавляват глупостите Ви, НО само да отбележа, че май някои хора не на францизация, а на никакво училище не са ходили, съдейки по правописа....
Та относно търкането на чиновете - не ви ли е идвало на ум, че някой може би иска да научи езика именно за да не седи на социал..а?
И още нещо...мисля, че е доста тъпо всяка тема да превръщате в едно и също, с едни и същи глупости и простотии...мислех, че сте по-креативни, пък то.....
Знам, че няма никакъв смисъл да ви пиша каквото и да било, вие сте в час както виждам...но имайте пред вид, че грам не познавате хората, които обиждате всеки път, а ние - просто се забавляваме на глупостта Ви
Лек ден!
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канадска гроздова

Мнение от myhata II »

lutar написа:Момчета...седя и чета тук как със съпруга ми разменяте реплики...честно казано доста ме забавляват глупостите Ви, НО само да отбележа, че май някои хора не на францизация, а на никакво училище не са ходили, съдейки по правописа....
Та относно търкането на чиновете - не ви ли е идвало на ум, че някой може би иска да научи езика именно за да не седи на социал..а?
И още нещо...мисля, че е доста тъпо всяка тема да превръщате в едно и също, с едни и същи глупости и простотии...мислех, че сте по-креативни, пък то.....
Знам, че няма никакъв смисъл да ви пиша каквото и да било, вие сте в час както виждам...но имайте пред вид, че грам не познавате хората, които обиждате всеки път, а ние - просто се забавляваме на глупостта Ви
Лек ден!
по лош път си тръгнал Лутър, докато се усетиш ей така ще се изтъркалят години и накрая ни французки ни живот и накрая пак ще опрем до луканката и ракията у Варна ...
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадска гроздова

Мнение от Pavel M »

lutar написа:Момчета...седя и чета тук как със съпруга ми разменяте реплики...честно казано доста ме забавляват глупостите Ви, НО само да отбележа, че май някои хора не на францизация, а на никакво училище не са ходили, съдейки по правописа....
Та относно търкането на чиновете - не ви ли е идвало на ум, че някой може би иска да научи езика именно за да не седи на социал..а?
И още нещо...мисля, че е доста тъпо всяка тема да превръщате в едно и също, с едни и същи глупости и простотии...мислех, че сте по-креативни, пък то.....
Знам, че няма никакъв смисъл да ви пиша каквото и да било, вие сте в час както виждам...но имайте пред вид, че грам не познавате хората, които обиждате всеки път, а ние - просто се забавляваме на глупостта Ви
Лек ден!
ама никого не обиждаме ние
само питам защо лъгахте на интервюто,че знаете френски
а сега ви се налага да ходите на курсове за франсизация
и да точите социалната система на канада
навместо да работите и да плащате данъци

в края на краищата аз пенсия чакам от тая държава
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Канадска гроздова

Мнение от lutar »

Не мисля да ви обяснявам точно на вас за живота си...
седи и си чакай пенсията във форума на спокойствие, просто не съди и не коментирай хора, които не познаваш
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадска гроздова

Мнение от Pavel M »

lutar написа:Не мисля да ви обяснявам точно на вас за живота си...
седи и си чакай пенсията във форума на спокойствие, просто не съди и не коментирай хора, които не познаваш

ама кой го е грижа за вас
какви са тия самовнушения
мислиш ли,че на някой му пука
освен на такива като мен канадски граждани които чакат да си получат пенсията от вашите данъци като работещи и плащащи ги такива хора ,а не паразитиращи елементи съществуващи на гърба на канадската социална система
ми вие сега ако не гърбите и не плащате данъци няма да има кой да изкарва пари за моята пенсия
как тогава да одобря вашето паразитиращо поведение
няма как
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Канадска гроздова

Мнение от lutar »

сладур...нима си помисли, че ми пука за пенсията ти...грешка! Всеки си върви по пътя тука и ще си го върви както намери за добре, а дали ще получаваш пенсия от моите данъци или не - хич не ме е грижа. Също така не ми пука дали одобрявате или не ученето на френски и другите начини за повишаване на квалификацията.
Гледайте си живота и оставете другите да живеят своя както им харесва и както преценят! Не познавате хората и нямате право да категоризирате наред.
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канадска гроздова

Мнение от myhata II »

lutar написа:сладур...нима си помисли, че ми пука за пенсията ти...грешка! Всеки си върви по пътя тука и ще си го върви както намери за добре, а дали ще получаваш пенсия от моите данъци или не - хич не ме е грижа. Също така не ми пука дали одобрявате или не ученето на френски и другите начини за повишаване на квалификацията.
Гледайте си живота и оставете другите да живеят своя както им харесва и както преценят! Не познавате хората и нямате право да категоризирате наред.
как е ракията Бай Дъ Вей ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Канадска гроздова

Мнение от lutar »

Калто се казва: всеки форум си заслужава троловете...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадска гроздова

Мнение от Pavel M »

lutar написа:Калто се казва: всеки форум си заслужава троловете...

и шутовете
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канадска гроздова

Мнение от myhata II »

lutar написа:Калто се казва: всеки форум си заслужава троловете...
във твоя случай фразата "отидох видях и победих",би звучала така :

" отидох видях и се осрах"
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадска гроздова

Мнение от Pavel M »

myhata II написа:
lutar написа:Калто се казва: всеки форум си заслужава троловете...
във твоя случай фразата "отидох видях и победих",би звучала така :

" отидох видях и се осрах"
още предполагам са в розовия си период
заобиколени от комшии български емигранти професионални социалджии които им раздуват розови балони подкрепени със солидни и много правдиви съвети за светлото бъдеще което ги очаква ,ако правят така както самите те правят
и така от велигден до велигден докато стане така както казваш-отидох видях и се осрах :lol:
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
lutar
Мнения: 207
Регистриран на: Сря Апр 06, 2011 6:38 am
Местоположение: Montreal

Re: Канадска гроздова

Мнение от lutar »

Pavel M написа:
myhata II написа:
lutar написа:Калто се казва: всеки форум си заслужава троловете...
във твоя случай фразата "отидох видях и победих",би звучала така :

" отидох видях и се осрах"
още предполагам са в розовия си период
заобиколени от комшии български емигранти професионални социалджии които им раздуват розови балони подкрепени със солидни и много правдиви съвети за светлото бъдеще което ги очаква ,ако правят така както самите те правят
и така от велигден до велигден докато стане така както казваш-отидох видях и се осрах :lol:
да вземеш да се научиш да пишеш грамотно ли?
много се кефя, когато някой ми лее мозъци и ми дава акъл как да живея и в същото време пише по-неграмотно от третокласник.
Пич, май съдиш по собствения си живот за всичко, което избълва тук....може и да си се осрал....ние не сме ( ако това стане - лично ще ти съобщя)
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10043
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: Канадска гроздова

Мнение от Pavel M »

lutar написа:
Pavel M написа:
myhata II написа:
lutar написа:Калто се казва: всеки форум си заслужава троловете...
във твоя случай фразата "отидох видях и победих",би звучала така :

" отидох видях и се осрах"
още предполагам са в розовия си период
заобиколени от комшии български емигранти професионални социалджии които им раздуват розови балони подкрепени със солидни и много правдиви съвети за светлото бъдеще което ги очаква ,ако правят така както самите те правят
и така от велигден до велигден докато стане така както казваш-отидох видях и се осрах :lol:
да вземеш да се научиш да пишеш грамотно ли?
много се кефя, когато някой ми лее мозъци и ми дава акъл как да живея и в същото време пише по-неграмотно от третокласник.
Пич, май съдиш по собствения си живот за всичко, което избълва тук....може и да си се осрал....ние не сме ( ако това стане - лично ще ти съобщя)

с тия хора дето си се събрал и си се оставил на техните съвети да те водят далеко няма да стигнеш
ама ти си знаеш най добре
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Канадска гроздова

Мнение от myhata II »

какво му остава, и ти да се нагрухаш с тази процедура, и да похарчиш майка си и баща си и ти ще налапаш шишето
в днешно време да си имигрант е голям к.р
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор