Стоматолог в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: Стоматолог в Монреал

Мнение от krimon »

слава-богу нямам ни кариеси, ни пломби, надявам се да не падат много, каквото и да е то :rofl:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: Стоматолог в Монреал

Мнение от Guinness »

pumpy написа:И нещо лично като човек, не като специалист. Преди 11 години, съвсем случайно се засякох с Д-р Петрова на един паркинг пред Кавендиш Мол в КДН. Човека, с който бях ме представи на "дофторицата" и аз още преди да съм си отворил устата да кажа "добър ден" ми беше казано: "забрави за професията си, никога няма да успееш да я практикуваш в Канада"...... - no comments
Много правилно ти е казал жената - ти да не би да стана зъболекар В Канада?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Стоматолог в Монреал

Мнение от pumpy »

Guinness написа:
pumpy написа:И нещо лично като човек, не като специалист. Преди 11 години, съвсем случайно се засякох с Д-р Петрова на един паркинг пред Кавендиш Мол в КДН. Човека, с който бях ме представи на "дофторицата" и аз още преди да съм си отворил устата да кажа "добър ден" ми беше казано: "забрави за професията си, никога няма да успееш да я практикуваш в Канада"...... - no comments
Много правилно ти е казал жената - ти да не би да стана зъболекар В Канада?
Не че е необходимо да отговарям на всяка простотия, която пишеш, но този отговор е лесен, looser

https://www.cdsbc.org/home/registrant-l ... 155d026120"
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Стоматолог в Монреал

Мнение от myhata II »

:rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Стоматолог в Монреал

Мнение от miteto »

pumpy написа:
Guinness написа:Много правилно ти е казал жената - ти да не би да стана зъболекар В Канада?
Не че е необходимо да отговарям на всяка простотия, която пишеш, но този отговор е лесен, looser

https://www.cdsbc.org/home/registrant-l ... 155d026120"
Guinness, да взема да ти донеса малко лед за този burrrrrrn :rofl: :rofl: :rofl:
Публикувай отговор