Туристическа виза за Канада-родител

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Туристическа виза за Канада-родител

Мнение от kapitan »

Моля,ако някой може да ми помогне!
Майка ми ще ми идва на гости и се опитвам да й пусна документите за виза он-лайн.
Така, скачих всички документи и на края, когато се стига за плащане на таксата с кредитна карта ми дава,че не мога да платя.
Не мога да разбера защо? Кредитната ми карта е валидна.
Мисля си,че тяхната система се е скапала,но не се разбира от съобщението им.
Ако някой скоро се сблъсквал с подобен проблем,нека сподели! Благодаря!
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Re: Туристическа виза за Канада-родител

Мнение от c200 »

В петък правителствени сайтове е добре да не се ползват :)
Имах подобен случай, изчакай понеделник и всичко ще мине по вода.
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Туристическа виза за Канада-родител

Мнение от kapitan »

Оправих се най-накрая. Оказа се,че не съм си бил сменил адреса свързан с кредитната ми карта, след последното ни пренасяне. Аз си мислех,че съм го бил сменил и давах на страницата им за плащане настоящият ни адрес. За това не минаваше плащането. Обаче нямаше и нормално съобщение от страницата им,какъв е проблемът. Само,плащането не минава. Защо не се казва? Говорих с кол-центъра на министерството и там ми казаха,че адреса трябвало да се напише както е даден за кредитната карта. С всички точки,запетаи и тн. В един момент се замислих, дали въобще съм си сменял адреса на кредитната карта, написах стария и стана плащането. Бях на ръба да си" скъсам нервите",значи.
Пиша,ако на някой може да му помогне.
Иначе след плащането,за сега, нещата бързо се развиват. Казаха й да си изпрати паспорта в Лондон за виза след два дни. Сега чакаме. След като искат паспорта,предполагам ще издадат и визата.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Туристическа виза за Канада-родител

Мнение от optics »

kapitan написа:Обаче нямаше и нормално съобщение от страницата им,какъв е проблемът. Само,плащането не минава. Защо не се казва?
Честито !
Когато се попълват някакви данни от тоя род, винаги е по-добре да НЕ осведомява къде точно е грешката за да не помага на хакерите.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор