Посещение на роднина

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Посещение на роднина

Мнение от kapitan »

Имам въпрос? Майка ми ще ми идва на гости. Тя жевее от няколко години в Англия,но е с български паспорт. Не е английска гражданка,нито там постоянно пребиваваща. Българска гражданка с наш паспорт. Може ли да си издаде канадската виза в Англия, Лондон или ще стане през Б-я? Четох в страницата на cic.gc.ca, но не се казва.
Благодаря за помоща Ви!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Посещение на роднина

Мнение от pumpy »

Бълдъзата живее в Бермуда от 10 години, с български паспорт, но очевадно постоянно пребиваваща в Бермуда. Когато и трябва виза си я "взима" от консулска служба в Щатите (Бъфало или Ню Йорк). При майка ти положението е същото - подава там, където биха подавали англичаните.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Посещение на роднина

Мнение от IFF »

pumpy написа:Бълдъзата живее в Бермуда от 10 години, с български паспорт, но очевадно постоянно пребиваваща в Бермуда. Когато и трябва виза си я "взима" от консулска служба в Щатите (Бъфало или Ню Йорк). При майка ти положението е същото - подава там, където биха подавали англичаните.
Така е, като я одобрят за визата има един линк къде да прати паспорта си, като избере от падащото меню страната на местоживеене пише адреса за изпращане.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Посещение на роднина

Мнение от optics »

Потвърждавам и аз от личен опит.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Посещение на роднина

Мнение от kapitan »

Благодаря Ви за отговорите!
Публикувай отговор