мляко от ферма

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Заключено
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: мляко от ферма

Мнение от Bistra »

Мхм, шопският израз мяза лекинко на посбърканата пенсия на мама, тати и баба, дето те изловиха по без гащи. :D Значи викаш може да имаш бан и това не би те спряло да се включиш във форума? Как го правиш и с колко ника? :lol:
Дай акъл! Всъщност не ми давай! Нямам нужда! |(
Кореспонденция с мен не можеш да имаш нито сега нито в бъдеще, не ти ли е ясно?! Всички, които са в листата ми с врагове получават автоматично червена точка и не можеш да ми изпратиш дори половин запетайка, па камо ли анонимна обида. А аз от известно време с голяма лекота изпращам там, така че забрави за долнопробните си мераци! Не мешай капа с мен, щото този който го е правил добро не е видял! Айде със здраве, че този спор почна да ме отегчава не на шега! :hai:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: мляко от ферма

Мнение от IRA »

Няма ли кой да разчисти темата от тъпотиите.?
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
driver
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 4:19 am
Местоположение: Montreal

Re: мляко от ферма

Мнение от driver »

Не мешай капа с мен, щото този който го е правил добро не е видял!
Малеее, че страшно бре... Не знам за аналгина, ама този и други коментари ме връщат години назад, някъде в детската градина. Май някой е гледал много сериали от рода "Сълзи и сополи"
И не ми излизай с номера: Не се отнася за теб и не се обаждай. Да си го написала на лични, а не в отворен форум...
Заключено