Българско шале

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

Не виждам какво лошо казах, та ми затрихте поста?
Темата е реклама на българско шале, а не на скапани руснаци, от които ми се повръща! :puke: :puke: :puke:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Българско шале

Мнение от YOUPPI »

venelin написа:Защо никой не казва нищо за оргиите, които се спретват ( Bachelor Party, Caligula's Dance, Swingers party ), за безпаметните деградиращи вечери, за сънародниците, които се запознаха при нас и са щастливи ( имат деца ). Няма нищо срамно, всичко това е присъщо на човека. Gîte Aux Traditions B&B не е сладкарница "Захарно петле".
Благодаря за уточнението, че за семейства с малки деца не става там :(
Жалко, аз се загледах в езерото и възможностите за риболов.

Бихте ли препоръчали нещо наблизо, което да е за хора с по-закрепостени морални навици?
Благодаря предварително!
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

YOUPPI написа:
venelin написа:Защо никой не казва нищо за оргиите, които се спретват ( Bachelor Party, Caligula's Dance, Swingers party ), за безпаметните деградиращи вечери, за сънародниците, които се запознаха при нас и са щастливи ( имат деца ). Няма нищо срамно, всичко това е присъщо на човека. Gîte Aux Traditions B&B не е сладкарница "Захарно петле".
Благодаря за уточнението, че за семейства с малки деца не става там :(
Жалко, аз се загледах в езерото и възможностите за риболов.

Бихте ли препоръчали нещо наблизо, което да е за хора с по-закрепостени морални навици?
Благодаря предварително!
А здрасти, Пенке, ле! Само че аз като обрисувах вероятен сценарий на засечка с персони, с които може да не се понасяш, па камо ли да купонясваш, ме изтриха. :|
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
YOUPPI
Мнения: 1390
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 6:38 pm
Местоположение: Centre Bell

Re: Българско шале

Мнение от YOUPPI »

Bistra написа: А здрасти, Пенке, ле! Само че аз като обрисувах вероятен сценарий на засечка с персони, с които може да не се понасяш, па камо ли да купонясваш, ме изтриха. :|
Аз нямам персони, с които да не се понасям. Напротив. Би ми било приятно да изкарам един дълъг уик-енд с хора, с които спорим тук. Мен ме притеснява да попадна с децата в средата на сцена от филма "Калигула" :x Така че въпросното "българско шале" отпадна от бъдещите ни творчески планове. Само мога да благодаря на собствениците, че бяха така добри да предупредят овреме :y:
не съм дилетант - все пак две години съм се занимавал с тия глупости при това в реална бойна обстановка... ...факт е основното място на поражение - носа на самолета в областта на пилотската кабина леко над пода на кабината Eфр. Гийк
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Българско шале

Мнение от IFF »

YOUPPI написа:
venelin написа:Защо никой не казва нищо за оргиите, които се спретват ( Bachelor Party, Caligula's Dance, Swingers party ), за безпаметните деградиращи вечери, за сънародниците, които се запознаха при нас и са щастливи ( имат деца ). Няма нищо срамно, всичко това е присъщо на човека. Gîte Aux Traditions B&B не е сладкарница "Захарно петле".
Благодаря за уточнението, че за семейства с малки деца не става там :(
Жалко, аз се загледах в езерото и възможностите за риболов.

Бихте ли препоръчали нещо наблизо, което да е за хора с по-закрепостени морални навици?
Благодаря предварително!
Мисля че това дето си го цитирала по-горе е майтап :rofl:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

IFF написа: Мисля че това дето си го цитирала по-горе е майтап :rofl:
А аз мисля, че някои хора се нуждаят от сериозна психиатрична помощ. :fubar:
Да допуснем, че съм собственик на блок и си правя реклама, в който и да е сайт.
...Като след редовното описание на местонахождение, обзавеждане и екстри...добавям, че апартаментите са пълни с дървеници в отлично състояние. :o Схващаш ли, Иффигенийо, за какво иде реч? Майтап в тема за реклама не се прави, щото гърмиш като патрон под налягане! :crazy:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
agent Ozo
Мнения: 9777
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: Българско шале

Мнение от agent Ozo »

"Гърмиш като патрон под налягане" - това си е хит по безсмислие, даже и сред кухите лейки. :) :) :)
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Българско шале

Мнение от analgin »

Bistra, за мястото което съм написал през зимата ше ти е необходима резервация минимум 3 седмици напред. Ако не си била на такъв тип бани ще е добре да отидеш с някой който да ти покаже какво се прави на руска баня (да те напляска с дъбова метличка и после ще видиш, че кожата ще бъде като новородено) НЕДОСТАТЪК е, че след като направиш един цикъл (запарване - охлаждане) ще изтрезнееш трябва да пиеш отново, в джакузи предполагам си влизала когато околната температура е -15С и в ръката си имаш чаша ароматна напитка ....

По въпроса за бг шалетата от приятели зная, че ходят на едно в Магог споделяли са, че през лятото е супер за риба, а през зимата за ски. Телефон нямам но мога да потърся.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

agent Ozo написа:"Гърмиш като патрон под налягане" - това си е хит по безсмислие, даже и сред кухите лейки. :) :) :)
Изображение
Кухите военни....У лево! :) ;)
http://chefs-heaven.com/22/24/2904.html"
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

analgin написа:Bistra, за мястото което съм написал през зимата ше ти е необходима резервация минимум 3 седмици напред. Ако не си била на такъв тип бани ще е добре да отидеш с някой който да ти покаже какво се прави на руска баня (да те напляска с дъбова метличка и после ще видиш, че кожата ще бъде като новородено) НЕДОСТАТЪК е, че след като направиш един цикъл (запарване - охлаждане) ще изтрезнееш трябва да пиеш отново, в джакузи предполагам си влизала когато околната температура е -15С и в ръката си имаш чаша ароматна напитка ....

По въпроса за бг шалетата от приятели зная, че ходят на едно в Магог споделяли са, че през лятото е супер за риба, а през зимата за ски. Телефон нямам но мога да потърся.
Ми, не мерси! Не пия и не ходя по руски шалета. Имам приятел точно в Магог, който ни е канил многократно да се възползваме от неговото шале, без пари, но не сме ходили още поради липса на време. Та горното съм го чувала и от него. Моят приятел не е българин и не е руснак. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Българско шале

Мнение от analgin »

Bistra написа: Не пия и не ходя по руски шалета.
Нищо не казваш за другите екстри на бг шалето :rofl: явно за това ги предпочиташ :y:
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

analgin написа:
Bistra написа: Не пия и не ходя по руски шалета.
Нищо не казваш за другите екстри на бг шалето :rofl: явно за това ги предпочиташ :y:
Нали били майтап. Какво да казвам? Аз съм семеен човек. Това са забавления за несемейни. :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Българско шале

Мнение от analgin »

Bistra написа:
analgin написа:
Bistra написа: Не пия и не ходя по руски шалета.
Нищо не казваш за другите екстри на бг шалето :rofl: явно за това ги предпочиташ :y:
Нали били майтап. Какво да казвам? Аз съм семеен човек. Това са забавления за несемейни. :)
Дано да си вярваш, аз се съгласявам с теб.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

analgin написа: аз се съгласявам с теб.
Така и трябва! :y: :)
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Българско шале

Мнение от kapitan »

Какво може да се прави около шалето в този сезон? Те мечките спят вече, поне няма да има комари. Ей, нищо не казвате за сюнгърс оргиите?! Някой спомена нещо,но никой после нищо не казва после? Айде малко повече подробности,моля!
Брей българите били отворени за сюнгърс партита,брей?
Ама като почнат да се носят някакви слухове....мани,мани
Публикувай отговор