Българско шале

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
venelin
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Сеп 23, 2009 3:28 pm

Re: Българско шале

Мнение от venelin »

Недейте да вярвате какво говорят хората, истината е много по- ужасна. Елате да се убедите ....!!! :D
Последно промяна от venelin на Пет Сеп 26, 2014 6:32 pm, променено общо 1 път.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Българско шале

Мнение от IFF »

venelin написа:Недейте да вярвате какво говорят хората, истината е много по- ужасна. :D
Че какво лошо има да се хапне, пийне и поиграе в готина компания, в тоя форум само на класическа музика ли са правени? Пък ако ги питаш кой е бах, не могат да ти кажат :rofl:
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Българско шале

Мнение от balbi »

IFF написа:
venelin написа:Недейте да вярвате какво говорят хората, истината е много по- ужасна. :D
Че какво лошо има да се хапне, пийне и поиграе в готина компания, в тоя форум само на класическа музика ли са правени? Пък ако ги питаш кой е бах, не могат да ти кажат :rofl:

Нищо лошо. Ама зависи на какво се "поиграва" и какъв е джангъра ;) :rofl:
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Българско шале

Мнение от roumensp »

Стана ми интересно и погледнах в нета за review-та, почти всички са силно положителни.

http://www.tripadvisor.fr/Hotel_Review- ... uebec.html"

http://www.booking.com/hotel/ca/gite-au ... ab-reviews"

https://www.facebook.com/pages/G%C3%AEt ... sk=reviews"
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Българско шале

Мнение от IFF »

balbi написа:
IFF написа:
venelin написа:Недейте да вярвате какво говорят хората, истината е много по- ужасна. :D
Че какво лошо има да се хапне, пийне и поиграе в готина компания, в тоя форум само на класическа музика ли са правени? Пък ако ги питаш кой е бах, не могат да ти кажат :rofl:

Нищо лошо. Ама зависи на какво се "поиграва" и какъв е джангъра ;) :rofl:
Аз не робувам на стереотипи, ако ми погледнеш плейлистата на шарк-а в началото на работния ден, ще се хванеш за главата, голяма мешавица е.Като минеш през стария метъл(80-те), през лека музика като диското, родопска, малко чалга, малко Каналето, джипси кинг, НЛО, Н. Йорданов,М. Белчев, Рамонес,Коса, армията на любофта, бад релижън-а и стигнеш до последните поп-рап бг мешавици(айс крим-а, Криско и. н.). Ако ме кефи музиката въобще не ми дреме че според някой била лека(да кажем диското), тежка(да кажем Даркнес) или че я пеел хомо, или че бил надут и т.н. Важното е да има готини хора покрай тебе и да става купон.
Pointzero
Мнения: 520
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 9:19 pm
Местоположение: Montreal

Re: Българско шале

Мнение от Pointzero »

hoyden написа:Присъединявам се към мненията....партитата са обилно поляти с чалга, гръцка музика, салфетки.....
сериозно, не ми се намесваше в темата, но......какво общо имат "салфетките" ...!!!???? :^) :^) :^)
Иначе, браво , ако българи са се наели с този (според мен) не лек бизнес. :y:
Когато печелиш, не знаеш какво губиш & vice-versa!
Experience не можеш да си купиш, но винаги си го ПЛАЩАШ!
Аватар
hoyden
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Авг 09, 2007 2:03 am
Местоположение: Vaudreuil
Обратна връзка:

Re: Българско шале

Мнение от hoyden »

Pointzero написа:
hoyden написа:Присъединявам се към мненията....партитата са обилно поляти с чалга, гръцка музика, салфетки.....
сериозно, не ми се намесваше в темата, но......какво общо имат "салфетките" ...!!!???? :^) :^) :^)
Иначе, браво , ако българи са се наели с този (според мен) не лек бизнес. :y:
Мен лично не ме кефят такива изпълнения и съм изразила мнението си. Не намирам нищо лошо в това!
Не смятам, че съм дала негативни отзиви, напротив - и във ФБ и трип адвайзър съм дала повече от положителни коментари за мястото.
По-горното ми мнение беше по-скоро едно уточнение, за тези които са почитатели на малко по-различен жанр музика.
В крайна сметка, всеки си има глава на раменете, за да си вземе решение да иде там или не. Колкото и да драскаме тук, едва ли ще повлияем по някакъв начин на хората, решили да отидат там.

Желая на Венко и Меги да имат винаги пълен хотел и бизнеса им да процъфтява. Специални адмирации към Меги :clap:

“Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен.” Алберт Айнщайн
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Re: Българско шале

Мнение от emimilanova »

Колкото до музиката, моите наблюдения са, че домакините се съобразяват с предпочитанията на гостите си. И двата пъти, в които бяхме там, имаше гости и от други националности и музиката беше добре подбрана и разнообразна. Човека си ни попита каква музика предпочитаме и нямаше никаква чалга. :rock:
emimilanova
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 3:44 pm
Местоположение: Montreal

Re: Българско шале

Мнение от emimilanova »

venelin написа:Недейте да вярвате какво говорят хората, истината е много по- ужасна. Елате да се убедите ....!!! :D
ха ха ха - още нищо не си казал за мечките :D
Аватар
Chomsky
Мнения: 272
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 1:35 pm

Re: Българско шале

Мнение от Chomsky »

Браво че има още едни българи, които не робуват на местни фирми.
Инак аз лично ненавиждам да отсядам в "легло и закуска".
леко, не се нервирайте, че ще остареете бързо.
venelin
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Сеп 23, 2009 3:28 pm

Re: Българско шале

Мнение от venelin »

Защо никой не казва нищо за оргиите, които се спретват ( Bachelor Party, Caligula's Dance, Swingers party ), за безпаметните деградиращи вечери, за сънародниците, които се запознаха при нас и са щастливи ( имат деца ). Няма нищо срамно, всичко това е присъщо на човека. Gîte Aux Traditions B&B не е сладкарница "Захарно петле".
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Българско шале

Мнение от Bistra »

Ако си сериозен в горното, то значи, че не е "семейно" хотелче. Някои от гостуващите семейства биха могли да са с деца, предвид отдалечеността от Монреал. Е, ще ме извиняваш, ама на такива партита не бих завела деца, а ако не ми хареса не бих могла и да си тръгна, защото е много далече. Така че горното е хубаво уточнение. Като отваряте такива теми за реклама, уточнявайте за какъв вид туризъм иде реч, защото някой може да остане с погрешни впечатления.
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
venelin
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Сеп 23, 2009 3:28 pm

Re: Българско шале

Мнение от venelin »

Търсенето и предлагането са двете основни променливи на пазара и винаги се има в предвид платежоспособното търсене. ;)
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Българско шале

Мнение от pumpy »

:flag:
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: Българско шале

Мнение от analgin »

venelin написа:Защо никой не казва нищо за оргиите, които се спретват ( Bachelor Party, Caligula's Dance, Swingers party ), за безпаметните деградиращи вечери, за сънародниците, които се запознаха при нас и са щастливи ( имат деца ). Няма нищо срамно, всичко това е присъщо на човека. Gîte Aux Traditions B&B не е сладкарница "Захарно петле".
Има доста да се учите от агентите на КГБ в Rawdon, те предлагат всичко това + ""Захарно петле" и много добре спазват принципа който плаща той поръчва музиката.
Там можеш да платиш и никой да не ти досажда, кеф ти с деца, кеф ти парти от всеки тип, не си длъжен да почистваш след теб, има всичката необходима посуда за готвене и хранене ... единствената забрана е яденето на скариди в залата с басейна. Само на 1 час от Монреал.
Русская Баня
Публикувай отговор