ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО, Пулев срещу Джошуа!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от optics »

Дължа да поясня, че като писах "зомбирани фенове по форумите" имах предвид други форуми, не този.

Озо, много директно приемаш нещата. Гачи ли самия Кличко движи всички правила и правилца в К2. Като някъв самодържец (руски цар?) издал заповед - никакви български телевизии и т.н. Смешно е просто.

След като викаш - нищо лично, не лепвай възмущението си на една личност. Статията е написана като за наивни петокласници. Кубрат бил бесен - това не си го представям. Владимир бил пренебрегнал правилата и едва ли не лично се разпоредил да не дадат на Кубрат никакви билети ? Ще излезе че и двамата са си посветили времето на голямата битка - кой колко фенове и телевизии да вкара, вместо да тренират. Гачи ли феновете ще ти решат мача ако не си във форма ?

След като има правила, значи има кой да ги съблюдава. Има свободен печат, фактите се изнасят и така. Останалото са фантасмагории по-прилягащи на българската действителност (поради което и повечето българи мислят така) - че силните си нарушават правилата както и когато си пожелаят и нищо не може да се направи по въпроса. Че когато те бият, задължително е с измама и т.н.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
agent Ozo
Мнения: 9745
Регистриран на: Вто Дек 18, 2012 10:35 pm
Местоположение: Montréal

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от agent Ozo »

Е, ако приемем, че самите боксьори са само марионетки в ръцете на мениджърите си, то те са невинни. Но това и да е напълно вярно, просто няма начин всичко, което се върти около един такъв спортист да не се идентифицира и въплащава с и чрез неговия образ и име.
„Стыдить лжеца, шутить над дураком и спорить с женщиной — все то же, что черпать воду решетом: от сих троих — избавь нас Боже!“ (М.Ю.Лермонтов)
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от analgin »

Аватар
fenomeno
Мнения: 97
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 5:42 pm
Местоположение: Montréal

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от fenomeno »

Битката Кличко-Кобрата се отлага

И да си говорим за спортсменство и честна игра от негова страна.
:D
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от ivalin »

38-годишният пъзльо Владимир Кличко, е губил цели три пъти във всичките си 65 мача, като последно това се случи през 2004 г. Ако някога все пак има смелостта да излезе срещу Кобрата, ще му бъде четвъртата и последна загуба и той го знае много добре и за това гледа по всички възможни начини да бяга по големия пинал с финтове и пинизи от най-висока класа, та аджиба на Кубрат му се случи нещо и не се стигне до въпросната среща и позорна загуба с пълен и безусловен нокаут. Според мен трябва да бъдат променени правилата след този прецедент и след отказ от битка за световната купа, тя да се отнема със служебна загуба като във футбола, като не се яви някой на мача и губи служебно!!!!! :geek:
Последно промяна от ivalin на Пон Авг 25, 2014 11:21 pm, променено общо 1 път.
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от ivanko13 »

Кличко пъзльо :D Много насериозно си ги взел нещата, все едно ще се бием в задния двор на училището след часовете. Това са нормални неща в бокса пич, това е бизнес... Флойд Мейуедър от години бяга на Мани Пакиао ама това не му пречи да изкарва по $72 милиона за два мача...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
спиро
Мнения: 985
Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 2:13 pm

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от спиро »

когато смаже чалгаджийския герой на ринга ще копирам и поименно ще ви изпратя коментарите... :D :D :D
егото е нетърпеливо, защото знае, че времето му е ограничено. комунизмът е търпелив, защото знае, че е вечен.
венсеремос, другари!
Аватар
analgin
.
Мнения: 2162
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:25 am

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от analgin »

Да пренасочим темата към Пиронкова - първа победа на US Open.
Тя и Григор са лицето на България пред света.
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от ivalin »

analgin написа:Да пренасочим темата към Пиронкова - първа победа на US Open.
Тя и Григор са лицето на България пред света.
Не се опитвай да я пренасочваш, това е неетично, по-добре създай нова! Тази си е за Владимир Улянов Кличко и неговата смелост, която е под въпрос къде се е изпарила, та е станал такъв пъзльо...?! :lol:
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от optics »

И аз бих могъл да извадя причини да плюя Кубрат, (и дори цитати от негови изказвания) но не го правя.
Плюенето на противника не е показател за висок интелект.

Тия дето се опияняват от патриотични чувства колко сме яки (тоест колко Кобрата е як) и повтарят като папагали как Кличко се уплашил, не е зле да си спомнят че Кличко победи Поветкин съвсем наскоро, а Поветкин има доста по-сериозна биография от Пулев. Кличко не се е крил тогава, просто си го победи. И Поветкин нямаше загуба, но вече има. Това, че има една загуба прави ли го по-слаб от Пулев ? Не, не го прави.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от optics »

Набива се на очи, че преди имаше друга тема за бокса, но нямаше чак толкова фенове. Сега изведнъж се навъдиха и започнаха едни плювни. Пита се - новите фенове - фенове на бокса ли са или просто са фенове на сладката мисъл, че друг българин е стигнал до шанса да застане на върха в тоя спорт.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от ivanko13 »

Най-добрият български боксьор даже не е и българин :D Това е един циганин от Пещера който стана три пъти световен и е последният който победи Мейуедър. Флойд още беше аматьор тогава...
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
ivalin
Мнения: 914
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 6:40 am
Местоположение: Monreal

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от ivalin »

ivanko13 написа:Най-добрият български боксьор даже не е и българин :D Това е един циганин от Пещера който стана три пъти световен и е последният който победи Мейуедър. Флойд още беше аматьор тогава...
Кобрата и циганина не са единствените, с които може и трябва да се гордеем, че сме българи. Наследници на един велик и достоен народ, има и мн. др. като Дан Колов роден в севлиевското село Сенник, Никола Петров от Горна Оряховица, списъка е необятен....!!!! Недостойно е когато видя индивиди, които се срамуват, че са българи и говорят само на френски, носят слънчеви очила задължително, макар и да не ги използват по предназначение, а само за акцесоар...
Аз съм това, което ти ще бъдеш, а ти си това, което аз бях.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от Bistra »

ivalin написа:Недостойно е когато видя индивиди, които се срамуват, че са българи и говорят само на френски, носят слънчеви очила задължително, макар и да не ги използват по предназначение, а само за акцесоар...
Мога ли да попипам? Kаква е връцката между българското и слънчевите очила, че ми стана интерецно? :wasntme:
Например аз в затворени помещения ги нося вместо диадема, щото в противен случай съм сляпа като къртица. Това "не по предназначение" ли е? За сметка на това се постарах да те попипам на максимално летарурен български, не можеш да ми го отречеш. :P
...
Майтапа настрана. Не обичам бокс. Не обичам никакво насилие и затова не гледам, така че не държа въобще да ме прославя някой бияч. |(
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ПУЛЕВ срещу КЛИЧКО

Мнение от optics »

Има и още по-добра гледна точка. Кличко не е украинец а всъщност казахстанец, което си е почти българин.
Излиза, че ние всъщност вече сме на върха, а не че тепърва ще го гоним.
8)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор