Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рамо...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
otbopk0
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Юли 18, 2013 11:45 am

Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рамо...

Мнение от otbopk0 »

Привет на всички... имам нужда от човек с адресна регистрация в Кот Сейнт Люк и добро сърце който е готов да ми помогне за една дреболия. Разбира се, стига да мога, ще се постарая да се отблагодаря по някакъв начин. Ще помоля ако някой има желание да ми помогне да ми пише лично съобщение, а ако някой има ненужни хапливи коментари и напъни за остроумия (че много често се появяват в темите които пускам), да си ги запази за себе си.
Благодаря предварително.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от optics »

otbopk0 написа:Привет на всички... имам нужда от човек с адресна регистрация в Кот Сейнт Люк и добро сърце който е готов да ми помогне за една дреболия. Разбира се, стига да мога, ще се постарая да се отблагодаря по някакъв начин. Ще помоля ако някой има желание да ми помогне да ми пише лично съобщение, а ако някой има ненужни хапливи коментари и напъни за остроумия (че много често се появяват в темите които пускам), да си ги запази за себе си.
Благодаря предварително.
Би ли обяснил къде са ти пускали хапливи коментари в темите, след като това ти е първата тема която пускаш ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от Omega3 »

optics написа:
otbopk0 написа:Привет на всички... имам нужда от човек с адресна регистрация в Кот Сейнт Люк и добро сърце който е готов да ми помогне за една дреболия. Разбира се, стига да мога, ще се постарая да се отблагодаря по някакъв начин. Ще помоля ако някой има желание да ми помогне да ми пише лично съобщение, а ако някой има ненужни хапливи коментари и напъни за остроумия (че много често се появяват в темите които пускам), да си ги запази за себе си.
Благодаря предварително.
Би ли обяснил къде са ти пускали хапливи коментари в темите, след като това ти е първата тема която пускаш ?
lol
pollita
Мнения: 91
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 3:45 pm
Местоположение: Qc

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от pollita »

optics написа:
otbopk0 написа:Привет на всички... имам нужда от човек с адресна регистрация в Кот Сейнт Люк и добро сърце който е готов да ми помогне за една дреболия. Разбира се, стига да мога, ще се постарая да се отблагодаря по някакъв начин. Ще помоля ако някой има желание да ми помогне да ми пише лично съобщение, а ако някой има ненужни хапливи коментари и напъни за остроумия (че много често се появяват в темите които пускам), да си ги запази за себе си.
Благодаря предварително.
Би ли обяснил къде са ти пускали хапливи коментари в темите, след като това ти е първата тема която пускаш ?

Модератора, не по-малко злобно хаплив като повечето :envy: Тя рибата се вмирисвала откъм главата
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от MrGeek »

pollita написа:Модератора, не по-малко злобно хаплив като повечето :envy: Тя рибата се вмирисвала откъм главата
И как така определихе горното изказване на модератора като "злобно хапливо", уважаема другарке pollita? Няма нищо по-логично от въпроса на модератора optics, след като е очевадно, че въпросния потребител има два единствени поста откакто се е регистрирал във форума, а претендира за някакво установено отношение, на базата на какво, само той си знае. Вие да не би да се явявате адвокат на въпросния и да знаете нещо, което няма как да знаем ние простосмъртните? :fubar:
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
pollita
Мнения: 91
Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 3:45 pm
Местоположение: Qc

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от pollita »

Ситуацията е много логична. Има два варианта или човека редовно чете форума и е запознат с вечната готовност за злобни нападения и спамове, или има няколко профила. Опитайте се поне по Коледа да бъдете малко по-добри!
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от MrGeek »

pollita написа:Ситуацията е много логична. Има два варианта или човека редовно чете форума и е запознат с вечната готовност за злобни нападения и спамове, или има няколко профила.
Не един, не два, а няколко профила? А случайно да ви е известно, че това не се толерира в този форум?
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от optics »

На нея очевидно не, интересно дали на отворко му е било известно но без да иска се е изпуснал.

Аз ще дочакам ли обяснение защо бях наречен "злобно хаплив" или да пускам оплакване ? :^)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от IRA »

Пусни оплакване към армеския поп. :rofl:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
myhata II
Мнения: 15702
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Ако някой живее в Кот Сейнт Люк и може да удари едно рам

Мнение от myhata II »

:lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор