Паднала коронка.....

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Паднала коронка.....

Мнение от denzel »

Търся зъболекар който да залепи паднала коронка,разбрах че Ст. в Лавал вече не работи.
Чух, че имало руснаци зъболекари които извършвали подобни услуги,ако някои има координати моля да пише тук или на лични!Мерси предварително!!!
Dum spiro spero!
valBG
Мнения: 252
Регистриран на: Чет Юли 31, 2003 12:22 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Паднала коронка.....

Мнение от valBG »

Dr Roni Berbari
5300 Cote-des-neiges #300
H3T 1Y3
(514) 733-3933

na 20m ot Metro Cote-des-neiges

85$ mi struvashe

------
sashto kato se izleze ot Cote-Vertu metro 10m

1530 Boulevard de la Côte-Vertu, Montreal, Quebec, Canada


valBG
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Паднала коронка.....

Мнение от pumpy »

С риск да ми се "нахвърлят" отново:
За да се налага една коронка да се прециментира, трябва да има причина защо е "паднала". Бъдете сигурни, че който и да го прави да има снимка преди и след залепването за да може да се диагностицира евенруален проблем, довел до "падането". Циментирането на корона с leaking margins или върху кариес (двете основни причини за "падането" на съответната) не ви гарантира добра прогноза във времето.
А иначе всеки зъболекар може да го направи, не е brain surgery
succes
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Дек 18, 2009 6:11 pm
Местоположение: София

Re: Паднала коронка.....

Мнение от succes »

pumpy написа:С риск да ми се "нахвърлят" отново:
За да се налага една коронка да се прециментира, трябва да има причина защо е "паднала". Бъдете сигурни, че който и да го прави да има снимка преди и след залепването за да може да се диагностицира евенруален проблем, довел до "падането". Циментирането на корона с leaking margins или върху кариес (двете основни причини за "падането" на съответната) не ви гарантира добра прогноза във времето.
А иначе всеки зъболекар може да го направи, не е brain surgery
Много полезна информация! Аз лично ще я имам предвид при подобен проблем. Благодаря, Пумпи!
Публикувай отговор