Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Ema
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 6:57 am

Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от Ema »

Здравейте. Скоро се преместихме в Saint Laurent близо до гара Montpelier. Имам дъщеря на 3 години и се нуждая от Детска градина (не търся milieu familial ). Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна. Благодаря предварително. :bow:
Хали Бали
Мнения: 243
Регистриран на: Пет Авг 17, 2012 1:14 pm

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от Хали Бали »

Ema написа:Здравейте. Скоро се преместихме в Saint Laurent близо до гара Montpelier. Имам дъщеря на 3 години и се нуждая от Детска градина (не търся milieu familial ). Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна. Благодаря предварително. :bow:

Тая устройвали те http://maps.google.com/?ll=45.529086,-7 ... 05.95,,1,0"
Ema
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 6:57 am

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от Ema »

Може ли малко повече информация? Как са учителките? Как е храната? Градината чиста ли е? Държавна градина ли е? От кога евентуално можем да почнем?.... и друго, ако се сетиш. Мерси предварително...ако искаш пиши ми на лични съобщения. Благодаря.
Хали Бали
Мнения: 243
Регистриран на: Пет Авг 17, 2012 1:14 pm

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от Хали Бали »

Ema написа:Може ли малко повече информация? Как са учителките? Как е храната? Градината чиста ли е? Държавна градина ли е? От кога евентуално можем да почнем?.... и друго, ако се сетиш. Мерси предварително...ако искаш пиши ми на лични съобщения. Благодаря.
Нямам идея.Преди няколко години съм им карал мебели когато я обзавеждаха и видях,че е във вашия район където търсиш.
Ама като знам какъв е етно състава на квартала там предполагам,че вие ще сте единственните бели ,ако не броим за бели като цвят на кожата преобладаващите арабюхи
Ema
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 6:57 am

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от Ema »

Записах се в листа на чакащи, ама от опит знам, че това означава да се обадят най-рано след година :(
Благодаря все пак :)
Аватар
balbi
Мнения: 2847
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 6:32 am
Местоположение: Sibir

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от balbi »

Хали Бали написа:Ама като знам какъв е етно състава на квартала там предполагам,че вие ще сте единственните бели ,ако не броим за бели като цвят на кожата преобладаващите арабюхи
:D :rock:
dea
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 12:21 pm
Местоположение: Montreal

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от dea »

Хали Бали написа: Нямам идея.Преди няколко години съм им карал мебели когато я обзавеждаха и видях,че е във вашия район където търсиш.
Ама като знам какъв е етно състава на квартала там предполагам,че вие ще сте единственните бели ,ако не броим за бели като цвят на кожата преобладаващите арабюхи
Корабът ли акустира пред градината? ;) До вчера питаше кои са белите квартали на Монреал, а сега се оказва, че ги познваш добре.
‘You can’t control what happens in life, but you can control the way you respond’
vlaleva
Мнения: 123
Регистриран на: Сря Окт 19, 2011 8:06 am
Местоположение: Бургас

Re: Детска градина в Saint Laurent - гара Montpelier

Мнение от vlaleva »

ЕЕЕЕ,ти пък сега,подробности:):):)Прави се,че не забелязваш :tmi:
IELTS-01.12.2012-5/4,5/5/5,5
TCFQ-31.01.2013- B1/A1;B1/B1
DCS Montreal-22.03.2013 - върнати документи
DCS MontreaL - 28.06.2013(повторно изпращане)
март 2014-искане за подновяване на чека
акюзе-04 април 2014(по имейл)
Публикувай отговор