Канадско гражданство

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
arci
Мнения: 257
Регистриран на: Вто Яну 31, 2006 8:44 am
Местоположение: Notre Dame de ile Perrot

Re: Канадско гражданство

Мнение от arci »

Най вече трябва търпение :) (както и почти за всичко тук),аз подадох документи началото на декември 2010 год. теста минах средата на март 2012 и церемонията беше миналата седмица,та се събраха 20 месеца ,без да ми искат никакви доп. документи,при теб малко ще се позабави,но... :) Пък и четох ,че бюрото в град Квебек е затворено и досиетата на хората подали там ,са трансферирани в Монреал,нормално е да има забавяне.Tук може да сверяваш часовника с други кандидат канадци за сроковете на обработка..

http://www.forum.immigrer.com/topic/108 ... te-delais/"


Късмет.
allsaints
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 1:57 pm

Re: Канадско гражданство

Мнение от allsaints »

Здравейте! Може ли някой да ми каже, дали трябва да изпратим към Residence Questionnare, банкови стейтмънти за всичките 4 години назад и кредит карт стейтмънти за вси4ките 4 год. назад и за всички карти, които имаме, или само на основната, която ползваме?
И към точка 24- Since your arrival date in Canada, describe the nature and extent of your social ties in Canada- active memberships in community or religious organizations, volunteer, etc. Ако нямаме такива, какво да напишем, защото искат и писма от съответните съответните организации, а ние не членуваме в никакви.... ?
Благодарим на всички, които помогнат с информация.
Публикувай отговор