За концерта на Анелия в Монреал

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от yahoo »

Организаторите си прецакват сами концерта в Монреал като са избрали зала за 16+. Повечето имигранти в Монреал са семейства с деца и голяма част от тях са под 16. Очевидно е, че малко са тези с баби и дядовци тук, така че кръга на аудиторията ненужно е доста стеснен.

optics, отношението ти по материята ни е известно отдавна. Мога да ти хостна постинга и следващия път да даваш само линк към него за да не се хабиш ;) Отивай се забавлявай с това което те кефи и остави другите да правят същото.
reneta
Мнения: 58
Регистриран на: Вто Яну 04, 2005 5:26 pm
Местоположение: Canada

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от reneta »

Ами изобщо не си прецакват концерта, тък като възрастовата граница поне на предния концерт беше 16-25 години, и залата беше претъпкана.Това е нощен бар все пак, местата са много малко,и хората предимно си правят купона.Не виждам място там за малки деца :)
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от ivandaman »

didi-did написа:Disabled-вън от продажба. Означава че не се продават билети за тази възраст, но са объркали горната граница
Ужас братче... Направо ми спря дъха..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
canada2003
Мнения: 53
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 9:09 am
Местоположение: Montreal

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от canada2003 »

Hезнам какъв е проблема с алкохола но и в цантра Bell продават алкохол и в театра St- Денис но децата ги пускат.
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от ablood »

Отварям форума и виждам чудна поредица от обяви:

Чалга концерт 16+
Работа на черно
Пак работа на черно
Среща с Хъл (за девици free)

:lol:
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от optics »

yahoo написа: optics, отношението ти по материята ни е известно отдавна. Мога да ти хостна постинга и следващия път да даваш само линк към него за да не се хабиш ;) Отивай се забавлявай с това което те кефи и остави другите да правят същото.
Ааа, това е добра идея.
Ама аз въобще не съм казвал на другите какво да правят. Наистина !
И не разбрах Смърфи защо не била съгласна с мен, като всъщност и аз тва викам
:)
Анелия ли беше дето изби рибата с най-новия хит в областта на чалга клиповете - съвсем по без гащи ?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от IFF »

ablood написа:Отварям форума и виждам чудна поредица от обяви:

Чалга концерт 16+
Работа на черно
Пак работа на черно
Среща с Хъл (за девици free)

:lol:
Що бе,ти на бяло ли работиш? :rofl:
Аватар
mirkaa
Мнения: 864
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 12:27 pm
Местоположение: New York, NY
Обратна връзка:

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от mirkaa »

пожалавам на посетителите в Монтреал да имат късмет с добра организация! (аз не ходих но) от мои приятели разбрах, че в Ню Йорк (Астория) е било голяма трагедия, меко казано. Първо, беше в някакъв абсолютно измислен ресторант с много малко места. За $35 получавате:
-чакане 1 час от 8 до 9 навън (на много неприятно място) да ви пуснат в ресторанта, защото не бил готов още и покривките не били сложени!!??
-без място, ако сте си купили билети онлайн, а не сте се обадили в бара в който се продаваха.
-Анелия започва да пее в 12, вместо в 9.
-"озвучаването" на плачевно ниво
-Анелия не пее, ами се дере, за да могат да я чуят всички...

с две думи, хубава работа, ама българска!
third generation immigrant :)
Аватар
Преуспял
Мнения: 572
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 3:34 pm

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от Преуспял »

Абе нямаше ли един български ресторант на ъгъла на Канал и Бродуей дето правеха чалга дискотеки вечерно време и местните се кефеха на кича? Какво стана с тях?

Аз мисля, че на всеки чалга концерт трябва да присъстват агенти на Child Protective Services и да прибират всички деца доведени там. Родителите - виновни за child abuse до доказване на противното ;)
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от Странджата »

За тези концерти продажбата трябва да бъде не от 16+,а от 21+,защото може да бъдат нанесени непоправими психически травми и музикална инвалидност за цял живот!
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от yahoo »

А ако стила беше арт-рок-джипси-метъл-пънк или рап псувни, нямаше да има никакъв проблем?
Подобни концерти са такава рядкост, че ако там се възпитаваха децата музикално то щяха да си останат музикални инвалиди. През мрежата обаче ги залива всякаква музика, често извън всякакъв родителски контрол.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от pumpy »

didi-did написа: В случая означава,че не се продават билети за тази възраст.
Abe не значи баш това, но няма значение....

Самата тема ме застреля :crazy: да ходиш на концерт на поредната фолк дива, че и да си водиш детето. Аз избягах на 8000 км от чалгата, а тя ни преследва. И ни инвалидизира, тоест дизейбълва.....
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от optics »

Разгеле, бях си помислил че само аз не я разбирам тая "музика"
;)
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
yahoo
Мнения: 2330
Регистриран на: Чет Авг 28, 2003 7:47 am
Местоположение: Montreal

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от yahoo »

pumpy написа: Самата тема ме застреля :crazy: да ходиш на концерт на поредната фолк дива, че и да си водиш детето. Аз избягах на 8000 км от чалгата, а тя ни преследва. И ни инвалидизира, тоест дизейбълва.....
Кой те преследва и с какво те задължава? Имаш избор да пропуснеш тази информация както и повечето духовно извисяващи постинги тук. И къде е доказано че такава музика инвалидизира, дочух че дори била лечебна - на концерт на Веско Маринов инвалид станал и си тръгнал :D
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11751
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: За концерта на Анелия в Монреал

Мнение от optics »

Веско той е специален случай ;-)
Няма друг кат' него.
Аз съм бил на негов концерт, по точно той беше дошъл в унивеситета, но тогава още не се беше прочул и съответно не беше дотегнал.

Що се отнася до инвалида, той може би се е стреснал от това че "нашата полиция ме пази" :D
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Публикувай отговор