Курс по английски език

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Курс по английски език

Мнение от Bubi »

Търсих с търсачката, но не намерих точно това, което ми трябва и реших да попитам. Търся курс по английски език, но не 2 часа един път седмично, а нормален курс. Към английския Комисион Сколер не мога да се запиша, защото съм имала вече образование тук /AEC, Collège Bois-de-Boulogne/. Та ако някой знае, моля да ми помогне. Благодаря предварително :beer:
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Курс по английски език

Мнение от mama mia »

Не разбирам каква е връзката между английския комисион сколер и френския колеж и защо не може да се запишеш...
Инак истински ежедневен курс си е баш към EMSB-английския Комисион Сколер.
Съединението прави силата!
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: Курс по английски език

Мнение от Bubi »

И аз не разбирам, но така отговориха - след като имате вече тукашно образование не може - отидете в McGill.
mama mia
Мнения: 616
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 5:03 pm
Местоположение: Montreal

Re: Курс по английски език

Мнение от mama mia »

Ха, интересно! А къде опита с този въпрос? Аз съм учила английски в Мери Маунт и никой не ме е питал за такива работи при записването.Иди ,опитай пак и не давай много обяснения.Незнам какво друго да те посъветвам.
Късмет!
Съединението прави силата!
Аватар
Ascao
Мнения: 294
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 4:11 am
Местоположение: GMA

Re: Курс по английски език

Мнение от Ascao »

Верно и мен никой не ме е питал, а изкарах 2 нива в Адълт центъра в Сен Лоран. Единствено ми искаха да докажа че съм имигрант, т.е. трябваше да покажа резиденска карта на записването и това е всичко.
Пробвай в друг павилион на комисион сколера или ако си питала през деня отиди пак само че след 18,00ч. когато служителите са се сменили и пак питай без да даваш никаква информация къде си учила и т.н.
Късмет...
S'il n'y a pas de solution, c'est qu'il n'y a pas de problème.
Публикувай отговор