ВОЕННИ!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: ВОЕННИ!

Мнение от azzura »

Аз не можах да го разбера този отговор за бившите военни и полицаи. Или си бивш или не си /специално за военните/.Съпругът ми е все още военен /ПВО/ и се насочил към ел.специалност, като бъдеща професия в Канада.То май няма голям избор. За тези, които са завършили в Долна Митрополия, може би повече врати са отворени на пазара на труда, защото в Квебек това се търси. Интересно ми е има ли някой започнал обучение към ред сийл? Колко време отнема признаване/придобиване на специалност? Всичко в тази връзка ми е много интересно.
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
chevvybg
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 8:01 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ВОЕННИ!

Мнение от chevvybg »

azzura написа:Аз не можах да го разбера този отговор за бившите военни и полицаи. Или си бивш или не си /специално за военните/.Съпругът ми е все още военен /ПВО/ и се насочил към ел.специалност, като бъдеща професия в Канада.То май няма голям избор. За тези, които са завършили в Долна Митрополия, може би повече врати са отворени на пазара на труда, защото в Квебек това се търси. Интересно ми е има ли някой започнал обучение към ред сийл? Колко време отнема признаване/придобиване на специалност? Всичко в тази връзка ми е много интересно.
И да го разбереш, не виждам каква ще ти е ползата от този отговор. Не знам защо пишат някои хора, ей така, колкото да си размърдат пръстите и да задръстват нета.
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: ВОЕННИ!

Мнение от ivanko13 »

chevvybg написа:
И да го разбереш, не виждам каква ще ти е ползата от този отговор. Не знам защо пишат някои хора, ей така, колкото да си размърдат пръстите и да задръстват нета.
Какво мислиш за отговора на compaq? Хареса ли ти? Има ли полза от него?
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: ВОЕННИ!

Мнение от azzura »

chevvybg написа:
azzura написа:Аз не можах да го разбера този отговор за бившите военни и полицаи. Или си бивш или не си /специално за военните/.Съпругът ми е все още военен /ПВО/ и се насочил към ел.специалност, като бъдеща професия в Канада.То май няма голям избор. За тези, които са завършили в Долна Митрополия, може би повече врати са отворени на пазара на труда, защото в Квебек това се търси. Интересно ми е има ли някой започнал обучение към ред сийл? Колко време отнема признаване/придобиване на специалност? Всичко в тази връзка ми е много интересно.
И да го разбереш, не виждам каква ще ти е ползата от този отговор. Не знам защо пишат някои хора, ей така, колкото да си размърдат пръстите и да задръстват нета.
Не знаеш, не си и длъжен да знаеш.Въпросите ми не са насочени към теб.
:bully:
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
chevvybg
Мнения: 35
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 8:01 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ВОЕННИ!

Мнение от chevvybg »

azzura написа:
chevvybg написа:
azzura написа:Аз не можах да го разбера този отговор за бившите военни и полицаи. Или си бивш или не си /специално за военните/.Съпругът ми е все още военен /ПВО/ и се насочил към ел.специалност, като бъдеща професия в Канада.То май няма голям избор. За тези, които са завършили в Долна Митрополия, може би повече врати са отворени на пазара на труда, защото в Квебек това се търси. Интересно ми е има ли някой започнал обучение към ред сийл? Колко време отнема признаване/придобиване на специалност? Всичко в тази връзка ми е много интересно.
И да го разбереш, не виждам каква ще ти е ползата от този отговор. Не знам защо пишат някои хора, ей така, колкото да си размърдат пръстите и да задръстват нета.
Не знаеш, не си и длъжен да знаеш.Въпросите ми не са насочени към теб.
:bully:
Не ме разбра. Не визирах теб, а пишещият че няма бивши военни.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11753
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: ВОЕННИ!

Мнение от optics »

Аз работих 2 години във военен колеж.
Препоръчах моя бивша българска колежка да прави Ph.D. Всичко добре,
хората се навиха, но като опря работата до бюрократите и се
оказа, че не можело, защото още била перм. рез. а за да те "обучават"
било задължително да си канадски гражданин. И не стана.
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
azzura
Мнения: 799
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 1:43 am

Re: ВОЕННИ!

Мнение от azzura »

Добре де, държите ли непременно и там да сте военни? chevvy тази специалност не мислиш ли, че можеш спокойно да се котираш и на цивилния пазар на труда?
http://www.youtube.com/watch?v=3moLkjvhEu0" onclick="window.open(this.href);return false;
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: ВОЕННИ!

Мнение от Omega3 »

myhata II написа:Нещо много важно:
След като си кандидатствал и си приет се прави ГОЛЯМ БАКГРАУНД ЧЕК -който трае около 6 месеца,изследва ти се цялата рода,ако преди 20 години баща ти примерно е откраднал фастък,забравяш за професията "ПОЛИЦАЙ" 8)
Прави се баекграунд чек, но преувеличаваш ужасно много за последствията от откраднатият фьстьк.
Публикувай отговор